Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#41 2009-08-12 18:45:02

 Psyhix

Obywatel

2696278
Skąd: Wyszków
Zarejestrowany: 2009-08-10
Posty: 30
Miasto: Zamek
Jednostka: behemoth/archanioł
Bohater: Gunnar

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

stasek93 napisał:

Fajna byla ta zabawa w owsika. Aha i nie banujcie mnie od razu bo chce przeczytac te komentarze.

A to Beszczelny


http://i47.tinypic.com/2wpnhw3.png

Offline

 

#42 2009-08-12 18:46:26

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

stasek93 napisał:

Zywiolak ma racje ze nie mozecie mnie banowac za nic na centrum heroes i na aw.

Jak to za nic? Na AW wyzywałeś Mathiasa i Majera od k... i s... i wg ciebie (nie licz na dużą literę) jest to nic? Jaką mamy mieć pewność, że to nie ty byłeś tym owsikiem, który kiedyś spamował na CH?

stasek93 napisał:

Moze na aw troche przesadzilem

"Trochę" przesadziłeś? Zastanów się, szczeniaku, czy obrażanie Majera na AW i spamowanie tam to "trochę".

stasek93 napisał:

Aha i nie chce zebyscie mnie zapamietali jak tego oszusta jokera.

Nie bój się, ja cię tak nie zapamiętam. Zapamiętam cię dużo gorzej, niż tego oszusta (a może to ty byłeś tym oszustem?).

stasek93 napisał:

Aha i nie banujcie mnie od razu bo chce przeczytac te komentarze.

Byłem tak miły, że odpowiedziałem na te twoje bzdury, trollu. Myślę, że czasu już ci wystarczy, więc teraz żegnam. I nie waż się tu wracać!

Offline

 

#43 2009-08-12 22:09:55

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Ja sie tak zastanawiam...on jest do konca normalny?...Znowu mnie zdziwil


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#44 2009-08-12 22:44:46

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Odnoszę wrażenie, że on nie jest normalny Szczególnie z tą prośbą o niebanowanie go

Offline

 

#45 2009-08-13 09:53:58

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

On jest żałośnie głupi i skrajnie niewdzięczny. Postów Emila komentować nie będę, bo on nawet nie wie, co się na forum działo ponad pół roku temu. Bawi mnie tylko ich podejście, żeby wciąż bronić tego śmiecia i jego rzekomych praw, no ale w końcu, to nie ich oszukał, zmieszał z błotem, zbluzgał.

Jeszcze j@kubka rozumiem, że go broni, bo byli kumplami. Chociaż należy zauważyć, że Don jakoś przez ten czas zmienił się niesamowicie (zapewne pobyt na AW tak na niego zadziałał), a stasek - wcale. Więc nie powinieneś się nad nim litować.

Nie zamykam tematu, bo czuje, że nasz stusek0700 jeszcze coś napisze. No i oczywiście napisze też kolejny wielki obrońca praw człowieka.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#46 2009-08-16 11:44:16

stasek

Gość

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Ja sie troche nad tym zastanowilem i chcialem was przeprosic za moje zachowanie. Czy moglibyscie mnie odbanowac? Chcialbym dalej pisac na tym forum, ale chcialbym sie przeniesc do klanu Bastionu jesli to mozliwe. Mam nadzieje ze mi wybaczycie.

 

#47 2009-08-16 11:52:54

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Co my tu mamy? Wrócił największy zgred, jakiego to forum widziało i jeszcze śmie kogokolwiek prosić o wybaczenie! On jeszcze chce stawiać warunki! Jak chcesz przebaczenia, to zgłoś się do jakiegoś "Wielkiego Obrońcy Praw Spamerów" (Żywiołak tu na takiego pozował, więc masz szczęście). Może ten WOPS wpłynie na kogoś, żeby ci przebaczył, bo na mnie nie masz co liczyć. Zawsze byłeś kanalią i na zawsze kanalią zostaniesz, zawsze to wiedziałem. Takich typów jak ty nie należy żałować, ani szanować. Zbanujcie go najlepiej (chyba już po raz trzeci).

Offline

 

#48 2009-08-16 12:54:36

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Ja nie jestem w temacie, bo mnie podczas ataków "owsika" nie było, ale po przeczytaniu tego tematu stwierdzam, że wyciągnęliście wszystkie brudy forum oraz swoje zatargi, a sprawa staśka zeszła na drugi plan. Majer oczywiście jak zawsze poprawia Mathiasa, a ten się oburza. To, że Mathias dał ponieść się emocjom i zbeształ staśka z błotem uważam za wielką głupotę, ponieważ po te czasy jak ktoś kogoś nazwie debilem, h****, czy k**wą to jest normalne i za takie głupoty ludzi nie powinno się z błotem mieszać, bo godność każdy ma, a admin powinien zachować zimną krew(nawet jeśli ta osoba dużo mu zawdzięcza i tak się odpłaca). Są tacy co żerują na naszym współczuciu i Mathias powinien to wiedzieć.

Ostatnio edytowany przez Xeno (2009-08-16 16:05:23)

Offline

 

#49 2009-08-16 13:36:24

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

stasek napisał:

Ja sie troche nad tym zastanowilem i chcialem was przeprosic za moje zachowanie.

Przeprosiny odrzucone.

stasek napisał:

Czy moglibyscie mnie odbanowac?

Nie, ale za to mógłbym cię zbanować, co zresztą zrobię, jak tylko skończę posta.

stasek napisał:

Chcialbym dalej pisac na tym forum

Doprawdy?

stasek napisał:

Mam nadzieje ze mi wybaczycie.

To masz złą nadzieję. Ban.

Offline

 

#50 2009-08-16 14:23:38

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Nie bede zły jak go nie odbanujecie i nie bede zły jak go odbanujecie (jak już to wiadomo na jakiś warunkach), powiem tylko tyle że wielkich ludzi poznaje się po czynach. Papież przebaczył swojemu zamachowcowi. Oczywiście nikt z nas nigdy nie bedzie robił tak wielkich czynów jak papież, i niczego od was nie wymagam, wasza w tym wola. A ja sam grubo bym się zastanował czy go odbanowac bo co jak co ale jest on głównie waszym userem i u was robi szum bo na AW każdy jużo tym zapomniał i nie ma tam co robić z tego wielkie halo.


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora