Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!

Sala Tronowa

Sala Tronowa

Podążasz głównym holem równym krokiem. Po lewej stronie znajduje się seria drzwi, zapewne prowadzących do mieszkań. Na prawo zauważasz olbrzymie wrota. Na ich szczycie świecą się czarne, zaostrzone groty. Stamtąd opadają kraty, kiedy okazuje się to konieczne.

Powoli wchodzisz do środka. Oczom twoim ukazuje się pomieszczenie wielkości chyba całych koszar. Większość jego powierzchni zajmują ławy, stoliki i krzesła. Przez środek całość niczym wstęga przecina pas szkarłatnego dywany. Na drugim krańcu sali na kilkustopniowym wzniesieniu postawiono długi stół, a przed nim stoją różnej wysokości i wartości siedziska. W środku stoi złoty, bogato zdobiony tron, obok niego po prawej srebrny z aksamitnym obiciem i drugi nieco niższy z ozdobami z kwarcytu, ze strony lewej zaś dwa dębowe, pięknie rzeźbione. Te główne miejsca i większość kolejnych zajmują ludzie we wspaniałych szatach. Dzierżca złotego tronu ma na swojej głowie koronę. Stoisz przed obliczem króla.

Zachęca cię on gestem dłoni, abyś zbliżył się. To cię ośmiela. Podchodzisz do głównego stołu i władca przemawia do ciebie:

- Witaj, przybyszu! Jestem Król Mathias, założyciel i główny zarządca ziemi, na której stoisz. To miejsce zwie się szumnie Salą Tronową Czy znasz już moich współpracowników?
- To zależy...
- Po mojej prawicy siedzi Hetman Cohen, twórca Kronik Heroes. Dowiesz się z nich praktycznie wszystkiego o naszym świecie. Miej baczenie na Strażników. Pilnują oni porządku w mieście, a poza tym prowadzą własną działalność na rzecz kraju. Uważaj, żeby im nie podpaść! Pozostali to urzędnicy, dyplomaci i dowódcy.
- Mam parę pytań, Panie...
- Zawsze możesz się skontaktować z którymś z piątki Władców. Tylko mamy niewiele czasu, nasze obowiązki to nie nie żarty. Napisz do nas list, z pewnością nań odpiszemy. Koniec audiencji. Życzę szczęścia!

Kontakt z Władzą

Król - Mathias Gadu-Gadu: 35762222 E-mail: mathias.najlepszy@gmail.com Uwagi: Chętnie udzielę odpowiedzi na pytania związane z forum i grą.
Hetman - Cohen E-mail: slawek.rebis@gmail.com Uwagi: Obecny o różnych porach, kontakt przez mail.

Chciałbyś dołączyć do najwyższych władz Królestwa? Przejdź do Komnaty Prestiżu.

Dyplomacja

W kwestiach związanych ze stosunkami dyplomatycznymi z naszym Królestwem kontaktuj się bezpośrednio z Królem. Jesteśmy otwarci na nowe sojusze, jednak z góry zastrzegamy - nie zamierzamy prowadzić współpracy ze stronami niedokończonymi, zapuszczonymi, łamiącymi prawo, zawierającymi treści o fatalnym poziomie kultury i obyczajów (wulgarne, pornograficzne, etc.), źle prowadzonymi, i tak dalej. Zaś szczególnie chętnie podpisujemy pakty z takimi, których tematyka jest zbliżona do naszej (świat Mocy i Magii, fantasy).

Zawarcie z nami sojuszu niesie za sobą obustronne korzyści. Poza standardową wymianą reklamy jesteśmy otwarci i gotowi do wzajemnego wsparcia w trudnych sytuacjach, pomocy w razie problemów. Dostrzegamy też możliwość wspólnej organizacji konkursów, quizów, zabaw, itd. Chętnie wymienimy się doświadczeniami odnośnie prowadzenia stron i reklamy.

Button Tajemnic Antagarichu(250 x 78 px):

Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6,7 Forum

Banner Tajemnic Antagarichu (700 x 150px):

Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6,7 Forum

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy. Parametry grafik reklamowych można dowolnie modyfikować dla potrzeb konkretnej strony internetowej.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora