Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#31 2009-08-12 09:13:35

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Załóż forum i pracuj nad nim przez 2 lata ;p zobaczymy co powiesz na nadciągającą armię spamerów, trolli, botów sieciowych (które prawdopodobnie same będą się logować i pisać pseudolosową treść). Zobacz jak to jest.
Nie jest takie łatwe. Utrzymać użytkowników, na moim forum było maksymalnie 10 użytkowników, ale gdybym miał siłę dalej to drążyć może by coś z tego zostało.
Teraz to tej strony nie ma. Już 2 lata. Szkoda, że usuwałem. A tu widzisz są ludzie wogóle nie przystosowani do publicznych dystkusji na forach... Co tu się oszukiwać.

A zakładanie nowego konta, aby napisać nic nie znaczącą treść też wcale mu nie pomaga. Więc bądźmy konsekwentni. I tyle. Nie znajduje dla niego żadnej taryfy ulgowej.
PS: Przecież jest Netykieta!!

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-08-12 09:14:43)

Offline

 

#32 2009-08-12 10:28:39

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Żywiołak napisał:

Zachowałbym się normalnie, bez żadnego nachechowania emocjonalnego.

Nie znasz tej sytuacji więc nie rozumiesz Mathiasa. Wiesz jak to było? Mathias zawsze starał się pomagać magyarowi i często bronił go przed zarzutami. Jak Ty byś się czuł, gdy po poświęceniu dla kogoś, ten ktoś wyzwał Cię za chwilę od "debila"? Przyznam, że gdybym był teraz Mathiasem, to też chyba nie zachowałbym spokoju.

A w każdym razie Wy nadal macie u siebie tego trolla i nawet go nie zbanowaliście. Wątpię więc, czy możesz sobie pozwolić na jakieś lekcje o zachowaniu w obliczu magyara.

Offline

 

#33 2009-08-12 12:34:59

 Psyhix

Obywatel

2696278
Skąd: Wyszków
Zarejestrowany: 2009-08-10
Posty: 30
Miasto: Zamek
Jednostka: behemoth/archanioł
Bohater: Gunnar

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Moim zdaniem ciągnięcie tej dyskusji nie ma najmiejszego sensu,powinno zamknąć się ten temat bo tu i tak nikt nikogo nie przekona,3 strony gadania a każdy trzyma przy swoim

Ostatnio edytowany przez Psyhix (2009-08-12 12:35:30)


http://i47.tinypic.com/2wpnhw3.png

Offline

 

#34 2009-08-12 14:06:37

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Po pierwsze, to wcale nie miałem na myśli AW. Chodziło mi o CH. Po drugie na AW też zasłużył na bana po jego spamerskich atakach na tamto forum.

Offline

 

#35 2009-08-12 16:18:52

Żywiołak

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 126

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Zen-Aku napisał:

Żywiołak napisał:

Zachowałbym się normalnie, bez żadnego nachechowania emocjonalnego.

Nie znasz tej sytuacji więc nie rozumiesz Mathiasa. Wiesz jak to było? Mathias zawsze starał się pomagać magyarowi i często bronił go przed zarzutami. Jak Ty byś się czuł, gdy po poświęceniu dla kogoś, ten ktoś wyzwał Cię za chwilę od "debila"? Przyznam, że gdybym był teraz Mathiasem, to też chyba nie zachowałbym spokoju.

A w każdym razie Wy nadal macie u siebie tego trolla i nawet go nie zbanowaliście. Wątpię więc, czy możesz sobie pozwolić na jakieś lekcje o zachowaniu w obliczu magyara.

Prosiłem o dowody, nie dostałem ich. Adminem jest teraz DO u nas, więc do niego wal z dowodami i cyferkami.

Kultura osobista nie zależy od sytuacji, tylko powinna byc stała.


http://images50.fotosik.pl/163/eb684b0600f0cbcd.jpg

Offline

 

#36 2009-08-12 16:54:02

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Dowodem jest samo jego wyznanie. Szczerze wątpię, żeby jakiś spamer postawił sobie za cel najpierw zaatakować forum i zmieszać z błotem admina tylko po to, żeby następnie zrzucić to na zwykłego usera. Poza tym styl postu owsika jest taki sam, jak styl postów magyara. Tyle w tym temacie, a do Disturbeda już napisałem, nie martw się.

Żywiołak napisał:

Kultura osobista nie zależy od sytuacji, tylko powinna byc stała.

Po tym, co Mathias zrobił dla tego trolla i z jaką spotkał się odpłatą, ma zupełne prawo się oburzać.

Don Quixote napisał:

Za bardzo spam toto nie bym, widziałem gorsze rzeczy...

A jak nazwiesz wyzywanie Mathiasa i Majera od k... i s...?

Offline

 

#37 2009-08-12 17:07:10

Żywiołak

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 126

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Tak samo, jak ktoś udawał Salamandra, co to za problem podrobic kogoś styl pisania? Dowody to IP i tyle, nikt nie będzie banowany na "troll się przyznał".


http://images50.fotosik.pl/163/eb684b0600f0cbcd.jpg

Offline

 

#38 2009-08-12 17:23:23

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Jak chcecie, to sobie trolla trzymajcie. A co do jego IP - proponuję dokładnie przeczytać WSZYSTKIE posty w tym temacie - Mathias jak byk napisał, że jego IP jest zmienne.

Offline

 

#39 2009-08-12 18:26:57

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

To Żywiołak pochodzi z CH? Nie wiedziałem, doprawdy. Magyar dostał to na co zasłużył i nie wiem, co niektórzy chcą od Mathiasa. Co z tego, że nazywa rzeczy po imieniu? Ja nawet nie będę się wysilał, żeby magyara przedstawić w "korzystnym" świetle - nigdy go nie lubiłem, ale nie sądziłem, że okaże się taką wstrętną kanalią, żeby zaatakować to forum. No, jak inni chcą go trzymać na forach, to niech to robią. Tylko, żeby się im ze smyczy nie zerwał.

Offline

 

#40 2009-08-12 18:39:20

stasek93

Gość

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Mathiaowi nigdy nic nie zawdzieczalem, bo on nawet nie staral sie mnie zrozumiec. W ostatnim moim poscie zapomnialem wspomniec o j@kubku ktury zawsze stawal po mojej stronie. Zywiolak ma racje ze nie mozecie mnie banowac za nic na centrum heroes i na aw. Moze na aw troche przesadzilem, ale na ch nic przeciez nie zrobilem. Aha i nie chce zebyscie mnie zapamietali jak tego oszusta jokera. Ja sie pod nikogo nie podszywalem i nie lubie jak ktos sie pod kogos podszywa dla zabawy. Drago, ty nie musisz za mna plakac bo dobrze pamietam jak walczyles o to zeby mnie ukarano za zla pisownie. Fajna byla ta zabawa w owsika. Aha i nie banujcie mnie od razu bo chce przeczytac te komentarze.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora