Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#61 2009-08-16 19:50:02

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

A po co on ma w ogóle kiedykolwiek wracać? Jak można żałować takiego wrednego spamera, który za cel nadrzędny postawił sobie zmieszać z błotem całe forum? Moim zdaniem on tutaj nigdy, przenigdy wrócić nie powinien - to z jego powodu wybuchały kłótnie, to on był przeciwny wszystkim reformom, wreszcie to on wyzwał Mathiasa od suk. Dla takich kretynów, jak on, powinien być wstęp surowo wzbroniony.

Offline

 

#62 2009-08-16 20:08:40

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Z powodu kłótni to raczej nie, ponieważ jedna osoba kłótni wywołać nie może. Skoro wiedzieliście, do czego prowadzi dyskusja z nim to po co w ogóle odpowiadaliście na jego posty. Reformy nie każdemu mogą się podobać, a to jest forum i każdy może swoje zdanie wyrazić.To,że Mathiasa wyzwał od suk to już inna bajka, bo mu dużo zawdzięcza, a ban ma za to, że zachowywał się jak szczeniak i to całe "owsikowanie" to tylko wybryki szczeniaka. Ja osobiście jestem za tym,by dać mu bana na 3 miesiące, by przemyślał swoje postępowanie i nauczył się pisać dobrze.

Co do ciebie Drago to cię lubię, bo można z tobą normalnie pogadać, ale łatwo dajesz ponieść się emocjom i wszystkich,którzy piszą tak jak ci się to nie podoba uważasz za kretynów, a przez takie posty jak ten powyżej i inne ludzie ciebie postrzegają za kretyna, który uważa,że jest najmądrzejszy.

Offline

 

#63 2009-08-16 20:34:07

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Za kogo ty sie Drago uwazasz?To jest forum wiec nie podchodz do niego jakby zabil ci rodzine,mowisz o klotniach?Przeczytaj posty na forum,bo ty sam wiele razy do nich prowokowales.Ty w tym momencie pokazujesz,ze nie jestes wcale lepszy od niego wiec wez sie uspokuj i nie pisz potem,ze kogos bronie,bo tak nie jest,ale twoja wypowiedz moim zdaniem jest nie na miejscu,bo nie zrobil ci jakies krzywdy,a to,ze sie nie dogadywaliscie to coz...to w koncu forum...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#64 2009-08-16 21:03:07

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Za kogo ty sie Drago uwazasz?

Za usera forum.

Ty w tym momencie pokazujesz,ze nie jestes wcale lepszy

Ja nie wyzywam wszystkich dookoła od suk i k***, ja nie blokowałem reform i zawsze się do nich stosowałem. Z pewnością stasek jest gorszy - zapytaj się innych.

ale twoja wypowiedz moim zdaniem jest nie na miejscu,bo nie zrobil ci jakies krzywdy

Nie? Ten kretyn oskarżył mnie o kapowanie na niego, ciągle szukał zwady, a nawet wyzywał mnie od k***. Myślę, że uczciwie jest go nazwać spamerem, zgredem i kretynem - on na to zasługuje, ale tylko i wyłącznie on. Rozumiem też Mathiasa, który był gotów zrobić dla niego niemal wszystko, po czym stasek odwdzięczył mu się, nazywając go "suką i k*****". "Śmieć" to i tak za łagodne określenie w stronę staska.

Offline

 

#65 2009-08-16 21:07:08

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Owszem,tylko,ze bedac daleko od osoby,nie widzac sie z nia w realu i majac czas na ochloniecie takie wybuchy emocji to moim zdaniem przesada,niech mowi,ze na niego konfidentujesz,przeciez wszystko i tak jest w postach,blokowal reformy-mial do tego prawo,to,ze spamowal-fakt nie da sie ukryc,ale nie trzeba az tak sie w to emocjonalnie angazowac.


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#66 2009-08-16 21:12:22

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Drago niestety jak już do czegoś się zabiera to wkłada w to swoje emocje, co prowadzi często do utarczek i głupich kłótni,które nic nie wnoszą.Stasek święty nie jest, bo spamerem mogę go nazwać śmiało,ale po co zniżać się do jego dziecinnego poziomu i wyzywać go od kretynów i śmieci? Drago jak coś napiszesz to przed wysłaniem przeczytaj to parę razy i zastanów się, czy to nie rani godności innego usera.

Offline

 

#67 2009-08-16 23:28:35

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Drago ja mam o tobie swoje zdanie i ty dobrze wiesz że to zdanie nie jest dobre. Na forum już trochę jestem i śmiesz nazywać staska spamerem, prowokatorem itp., to weź zobacz co ty sobą reprezntujesz. Nie lubisz mnie, czy go trudno, płakać nie będę lecz pisz to bez emocji normalnie jak zwykły user, a nie jak jakaś lama, noob czy inne tibijskie określenie. Trochę luzu i będzie dobrze, sam pisze tego posta po kilku piwkach, mam nadzieje ze wielu błędów nie robie

Pełen spontan i bedzie dobrze.


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#68 2009-08-17 09:30:28

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

No na pewno parę miesięcy wygnania się przyda. Kłótnie tyle dają, że wszyscy na forum będą się wyzywać od idiotów, mend społecznych i czego tam jeszcze. Nikt świętym nie jest, ale to nie powód by jeden na drugiego wjeżdżał.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#69 2009-08-17 10:49:57

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Póki co zostało mu 11 godzin, żeby do mnie napisać. Po tym czasie zamykam sprawę.
Ja się nad nim nie mam zamiaru litować i daję mu tę możliwość napisania do mnie na gg tylko dlatego, że wy o nią dla niego prosicie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#70 2009-08-17 11:36:48

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Nie wiem nawet po co o taką możliwość proszą. On nie zasługuje na nic dobrego z Twojej strony.

Majer napisał:

Drago ja mam o tobie swoje zdanie i ty dobrze wiesz że to zdanie nie jest dobre.

Moje o Tobie też dobre nie jest, ale Ty nie prowokujesz do kłótni i sam się nie kłócisz. Spamer stasek/magyar/owsik robił wręcz przeciwnie i nigdy, przenigdy nie powinien na to forum wrócić. Nie zasłużył niczym na drugą szansę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora