Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2009-08-10 17:01:03

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

W końcu Magyar pokazał swoją prawdziwą twarz. On wcale nie był lepszy od pseudo-jokera, którego tak ochoczo chciał się pozbyć z forum. Brzydzę się takimi dzieciakami, jak on, nawet odejść z forum normalnie nie potrafi, tylko musi spamować i wysyłać obraźliwe PW. Zbanujcie go.

Offline

 

#12 2009-08-10 20:19:36

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Widać słusznie włączyłem dzisiaj rejestrację . Kretyn zawsze się w końcu ujawni

A więc widzę, że moje bronienie tego żałosnego śmiecia w tylu sporach poszło na marne. stasek okazał się dzieciakiem, w dodatku rozpuszczonym. Dla niego liczy się tylko on, nie potrafił się dostosować do zasad panujących na tym forum. Żałuję, że tyle czasu zmarnowałem na ratowanie tego śmiecia z opresji. Ten dzieciak teraz udaje, że o tym nie wie. Przez niego wielokrotnie kłóciłem się ze współpracownikiem - Koraggiem, bo stałem w obronie tej zakały ludzkości.
Ileż to krwi napsuł nam ten palant - wielki emigrant! Przeciw zasadom ortografii, bo ON nie ma polskiego w szkole (kolejny przykład egoizmu, zapatrzenia w siebie). Przeciwny klanom, bo na NIEGO najeżdżali ludzie (jak się okazało, słusznie). Można by wymieniać i wymieniać.
Ale w tej chwili jesteś spalony w świecie heroes 3. I sam sobie zapracowałeś na taki, nie inny wizerunek.

Koniec tego! Ban na koncie Magyar, na IP i dożywotnie wykluczenie z forum. Nigdy już twoja noga tutaj nie postanie, obiecuję ci to.

Nawiasem mówiąc, kiepski był z ciebie owsik. Prawdziwy nie poprzestaje na kilku wulgaryzmach w 10 postach.

Koniec stanu wyjątkowego. stasek już więcej nie będzie nam przeszkadzał.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#13 2009-08-10 20:52:58

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Teraz magyar pozuje na wielkiego męczennika, a wcale taki święty nie był. Swoim zachowaniem potwierdził tylko, że naprawdę jest zakompleksionym dzieckiem. Zresztą, jak już wspomniał Mathias, to on często blokował wprowadzenie nowych zasad i był wiecznie niezadowolony. Gratuluję mu tylko jednego - sam przyznał się do tych "najazdów" na forum.

Offline

 

#14 2009-08-10 20:58:01

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Mathias z jednej strony brak mi słów na ciebie z innej rozumiem dlaczego tak piszesz. Wiesz dlaczego brak słów ? Bo jest mała różnica między napisaniem co się o danej osobie myśli a zjechaniem tej osoby z błotem. Co jak co ale każdy powinnien zasługiwać na odrobine szacunku. Nawet stasek nie napisał na was i mnie (nas) śmiecie, debile itp. a nawet jakby napisał to ty Mathias powinnieneś być ostatnią osobą która coś takiego napisze. Tym samym nie pokazałeś za wysokiego poziomu wypowiedzi i opanowania.  Możesz napisać ty nie lepszy to dam ci nie tak dawny przykład.

Bonio na AW robił burdy itp. jechał na jansena, nawdara itp. potem i na mnie coś pisał, ale nigdy mu nie napisałem że jest śmieciem, idiotą czy coś w tym rodzaju, pisze to do wszystkich albo macie jakies poczucie wlasnej wartości i wlasne zasady albo nie jestescie lepsi od tych co pisza jakies bzdury.


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#15 2009-08-10 21:03:45

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Majer napisał:

Nawet stasek nie napisał na was i mnie (nas) śmiecie, debile itp.

Na Ciebie faktycznie nie, ale na mnie i Mathiasa:

Obaj jestescie debilami bo zaden z was nie dowiedzial sie nigdy o mojej prawdziwej tozsamosci.

już tak Co nie zmienia faktu, że nie zamierzam zniżać się do jego poziomu, ale Mathiasa rozumiem - w końcu spotkała go ze strony staska czarna niewdzięczność.

Offline

 

#16 2009-08-10 21:30:56

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

A ten typek to tak serio?
Jaki kabaret,grubo....


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#17 2009-08-11 11:23:22

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Majer napisał:

Mathias z jednej strony brak mi słów na ciebie z innej rozumiem dlaczego tak piszesz. Wiesz dlaczego brak słów ? Bo jest mała różnica między napisaniem co się o danej osobie myśli a zjechaniem tej osoby z błotem. Co jak co ale każdy powinnien zasługiwać na odrobine szacunku. Nawet stasek nie napisał na was i mnie (nas) śmiecie, debile itp. a nawet jakby napisał to ty Mathias powinnieneś być ostatnią osobą która coś takiego napisze. Tym samym nie pokazałeś za wysokiego poziomu wypowiedzi i opanowania.  Możesz napisać ty nie lepszy to dam ci nie tak dawny przykład.

Słuchaj koleś, udajesz ślepego, czy naprawdę tego nie zauważyłeś? Te wszystkie ,,Mathias to suka i ku*wa" z innych kont mam puścić płazem? Jeśli tak, jesteś bezczelny i tyle. On nie zasługuje na szacunek, bo sam nikogo nie szanował. A poza tym może już całkiem oślepłeś, skoro nie widzisz pierwszego zdania napisanego przez niego z konta Ovvsik.
Nie nazwał śmiecie, debile, ale nazwał ,,ku*wy", ,,ch*je". To chyba gorzej, nie?
No i co na to odpowiesz? Nadal stasek jest dla ciebie niewiniątkiem? Nadal moje wzburzenie wydaje ci się niewyjaśnione? I nadal będziesz bronić tego śmiecia?


Zen-Aku, to prawda, co mówisz. Ja już wcześniej podkreśliłem, spotkała mnie ze strony tego drania niewdzięczność najwyższego stopnia. Mam prawo mówić, co myślę, tym bardziej, że on mnie zbluzgał.

GiBoN, to nie pierwszy przypadek na tym forum . Prawdę mówiąc, nie takie rzeczy się tu działy.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#18 2009-08-11 11:30:31

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Pierwszy raz zobaczylem takiego "msciwego"(bo mscic nie ma sie za co ,chyba,ze za wlasna glupote)usera ,ogolnie to sie az zdziwilem jak to zobaczylem...za duzo filmow ...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#19 2009-08-11 11:40:36

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Widze że się nie dogadamy, nie zrozumiałeś o co mi chodziło, więc bez komentarza.


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#20 2009-08-11 11:42:34

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Zrozumiałem, a za post z wątpliwą treścią upomnienie. To tyle w tej sprawie z mojej strony dla ciebie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora