Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#71 2009-08-17 12:09:02

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Moze i sadzisz,ze nie zasluzyl,ale kazdy zasluguje na druga szanse,a i jeszcze cos,lepiej przeczytaj troche swoich postow na forum,bo rowniez nie dosc,ze prowokowales to tez sie klociles,wiec pod tym wzgledem nie roznicie sie za bardzo,przed ta"owsikowa" afera(?)...albo jeden zaczynal,albo drugi,wiec nie wiem jakim prawem uzywasz "prowokacje i klotnie" jak argumentu

Ostatnio edytowany przez GiBoN (2009-08-17 12:09:36)


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#72 2009-08-17 12:16:42

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Powtórzę się: nikt nie jest święty. Magyar dostał czas na napisanie do Mathiasa. Nie napisze, jego strata. Albo niech pisze za kilka miesięcy. Też dobrze.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#73 2009-08-17 13:08:06

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

GiBoN napisał:

Moze i sadzisz,ze nie zasluzyl,ale kazdy zasluguje na druga szanse

Każdy oprócz niego - tak, on sam - nie.

On tu nie może wrócić, nie po tym co zrobił, wcielając się w owsika. Może sobie iść gdzieś indziej, ale tutaj nie chcę go widzieć. Nie rozumiem wszystkich obrońców jego "godności" (tak, jakby on jakąś miał po tej "zabawie" w owsika), on zasługuje na takie traktowanie, jak traktuje go teraz Mathias - a nazwanie tego śmiecia "śmieciem" to i tak za mało.

Offline

 

#74 2009-08-17 13:12:05

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Jak dla mnie nie ma mowy, aby on wrócił teraz lub w najbliższym czasie. Jak mu zależy, to poczeka - jak będzie trzeba, to nawet rok.

Mathias: Akurat o tym zadecyduję ja.

Offline

 

#75 2009-08-17 22:48:28

Żywiołak

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 126

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Drago napisał:

GiBoN napisał:

Moze i sadzisz,ze nie zasluzyl,ale kazdy zasluguje na druga szanse

Każdy oprócz niego - tak, on sam - nie.

On tu nie może wrócić, nie po tym co zrobił, wcielając się w owsika. Może sobie iść gdzieś indziej, ale tutaj nie chcę go widzieć. Nie rozumiem wszystkich obrońców jego "godności" (tak, jakby on jakąś miał po tej "zabawie" w owsika), on zasługuje na takie traktowanie, jak traktuje go teraz Mathias - a nazwanie tego śmiecia "śmieciem" to i tak za mało.

Kogo Ty chcesz tu widziec, to możesz sobie najwyżej zażyczyc, takie tanie gadki zachowaj dla siebie. Każdy ma godnosc, jeżeli piszesz "tak, jakby on jakąś miał", to tylko wskazuje na Twoją niedojrzałosc. Zrzuc trochę, bo nie Ty możesz decydowac, kto może miec drugą szansę a kto nie. Jeżeli nie będzie miał dostępu na forum, po prostu nie wróci - takim głupim gadaniem i poniżaniem kompromitujesz tylko siebie.


http://images50.fotosik.pl/163/eb684b0600f0cbcd.jpg

Offline

 

#76 2009-08-18 10:16:55

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Żywiołak napisał:

Kogo Ty chcesz tu widziec, to możesz sobie najwyżej zażyczyc, takie tanie gadki zachowaj dla siebie.

Skoro ani Mathias, ani Zen nie zwrócili uwagi na moje "tanie gadki", to znaczy że mogę to mówić. A Ty tu nie masz nic do powiedzenia i niczego mi nie możesz zabronić.

Żywiołak napisał:

Każdy ma godnosc, jeżeli piszesz "tak, jakby on jakąś miał", to tylko wskazuje na Twoją niedojrzałosc.

A na Twoją niedojrzałość wskazuje to, jak bronisz tego spamera...

Żywiołak napisał:

Zrzuc trochę, bo nie Ty możesz decydowac, kto może miec drugą szansę a kto nie.

A Ty niby możesz? I tak zdecyduje Mathias, ale raczej nie będzie to decyzja korzystna dla tego spamera.

Żywiołak napisał:

takim głupim gadaniem i poniżaniem kompromitujesz tylko siebie.

Ty już dawno się skompromitowałeś - bronieniem owsika.

Offline

 

#77 2009-08-18 11:19:05

Rozbójnik

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 240
Miasto: Wrota Żywiołów
Jednostka: Feniks
Bohater: Monere

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Drago, po co tyle emocji? Stasek zachował jak się zachował, o jego losie zdecyduje admin i tyle. Wyzwiska są niepotrzebne, jak słusznie zauważyli Żywiołak i Majer tylko świadczą o pewnym poziomie osoby wypowiadającej się. Tu nie chodzi o bronienie kogoś, tylko trzymanie się pewnego poziomu, zachowanie innych nie uprawnia nas do łamania pewnych przyjętych norm.


http://images41.fotosik.pl/168/c448499217b4634b.jpg

Offline

 

#78 2009-08-18 13:01:21

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Czekałem wczoraj cały dzień na jego reakcję (spammera stuska). Zero aktywności. Widać nie zależy mu na odbanowaniu tak bardzo, jak to próbował nam wmówić. W takim razie stracił szansę na odbanowanie. Oczywiście, może jeszcze do mnie napisać, ale szans dużych nie ma. Przeprosin nie przyjmuję, bo są nieszczere - sam stusek podkreślił: ,,... i nawet Drago jestem skłonny przeprosić, JESLI MNIE ODBANUJECIE..." (oczywiście dodałem do wypowiedzi pl znaki i poprawną ortografię.
Sprawę uważam za zamkniętą. A jego multikonta chyba usunę. Co o tym sądzicie? Na co nam śmieci?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#79 2009-08-18 13:07:43

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Rozbójnik napisał:

Tu nie chodzi o bronienie kogoś, tylko trzymanie się pewnego poziomu, zachowanie innych nie uprawnia nas do łamania pewnych przyjętych norm.

To dlaczego dziwnym trafem, Żywiołak tak wielce broni tego spamera? Najpierw chce jakichś śmiesznych dowodów, a potem nawija, że nie mamy prawa go nazywać "śmieciem" (tak, bo magyar "tylko" wyzywał od k**** i suk...). Skoro ten spamer nie trzyma się "ogólnie przyjętych norm", to ja w stosunku do niego (ale TYLKO w stosunku do niego) też nie muszę się ich trzymać, więc nazywam tego śmiecia tak, jak na to sobie zasłużył.

Offline

 

#80 2009-08-18 13:37:19

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Stan wyjątkowego zagrożenia ;-)

Mathias ale jak jest zbanowany to skąd miał wiedzieć że ma do ciebie napisać na GG?


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora