Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#31 2009-02-19 15:36:22

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zamek vs. Inferno

Jest odnośnik w regulaminie do działu INNE WAZNE INFORMACJE. One, wbrew temu, co sądzisz, TAKZE obowiązują. Tam też pisze o cenie archa. A więc cena w tym pojedynku nie jest brana pod uwagę, przez co diabeł nie ma już żadnych szans.

Oczywiście, że jest gorszy. Wystarczy trochę pomyśleć - jak cerber zaatakuje, to gryf i tak nie może mu oddać, bo kontratak gryfa jest zablokowany przez powstrzymywanie kontry. Mylisz się, że wszyscy tak powiedzą - każdy wie, że powstrzymywanie kontry jest najlepszym skillem w grze, a gdy do tego dojdzie atak na 3 pola, to cerber staje się najlepszą jednostką 3. poziomu, zważywszy też na bardzo dobre staty. Między nim, a gryfem może być remis, ale na pewno gryf nie jest lepszy.

Tak, może boty są tak głupie, żeby marnować energię bezpośrednio na cerbery. Gryfy są przydatne ze względu na ,,wielofunkcyjność" i latanie. Jeśli zaatakujesz gryfa x jednostkami, on za każdym razem odpowie. U cerbera - przeciwnie. To, że atakuje 3 pola jest przydatne tylko w grze z botami. Normalnie nikt nie jest tak głupi, żeby tego psa otaczać. Trzeba mieć farta, żeby wszystkie jego głowy zaatakowały na raz.
Powstrzymywanie kontry jest dobrze, nie powiem, ale po 1. nie najlepsze, a po 2. nie unikatowe. Zauważyłeś u kogoś poza gryfem zdolność stałego kontrataku? Bo ja nie. A powstrzymywanie ma mnóstwo jednostek.
Przypomnę też, że gryf ma lepsze statystyki.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#32 2009-05-03 01:30:12

Vercetti

Obywatel

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 26
Miasto: Wszystkie ;)
Jednostka: Błękitny Smok ;)
Bohater: Tazar, Monere, Shakti

Re: Zamek vs. Inferno

Z pewnością Zamek
Archanioły & Czempioni rulezz

Offline

 

#33 2009-05-03 11:23:49

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Zamek vs. Inferno

Vercetti napisał:

Z pewnością Zamek
Archanioły & Czempioni rulezz

No nie tylko Archy i Konie, bo całe (może poza Kapłanami...) to miasto jest najlepsze - w każdym calu. Mnie tylko zastanawia jedno, czemu aż tyle osób zagłosowało na Inferno? Ludzie, nie oszukujmy się! Bądźcie choć trochę obiektywni... Skoro nie lubicie Zamku (jesteście zapatrzeni na Lochy), to nie głosujcie, że to gorsze miasto od Inferna, bo doskonale wiecie, że tak nie jest... żal.pl.

Zen-Aku: Po pierwsze brak argumentów - upomnienie. Po drugie nikomu nie będziesz zabraniał na nic głosować - też upomnienie. Po trzecie za ostatnie słowo - trzecie upomnienie do kolekcji.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#34 2009-05-03 13:07:02

Vercetti

Obywatel

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 26
Miasto: Wszystkie ;)
Jednostka: Błękitny Smok ;)
Bohater: Tazar, Monere, Shakti

Re: Zamek vs. Inferno

Magyar napisał:

No nie tylko Archy i Konie

Ale dla mnie przedewszystkim bo w większych bitwach najczęściej zostają mi właśnie te 2 jednostki.

Oczywista wygrana zamku...

Offline

 

#35 2009-05-03 14:44:05

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Zamek vs. Inferno

Cerbery są na pewno przydatne, czarty też są mocne, a arcydiabły szybkie, teleportacja, powstrzymują kontrę. Na surową siłę Zamek lepszy, ale przy dobrym prowadzeniu, Inferno może wygrać, farmowanie demonów ( np. z chowańców) może być bardzo pomocne.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#36 2009-05-03 16:25:52

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Zamek vs. Inferno

Magyar napisał:

Mnie tylko zastanawia jedno, czemu az tyle osob zaglosowalo na Inferno? Ludzie, nie oszukujmy sie! Badzcie choc troche obiektywni... skoro nie lubicie Zamku (jestescie zapatrrzni na Lochy) to nie glosujcie, ze to gorsze miasto od Inferna, bo doskonale wiecie, ze tak nie jest...

Ja zagłosowałem na Inferno, i co? Odważysz się powiedzieć, że cerbery, czarty i arcydiabły są słabymi jednostkami? Jeśli tak, to wszyscy Cię wyśmieją. Inferno może też farmować demony, które wtedy de facto będą lepsze od krzyżowców, ze względu na ilość. Magog jest lepszy od kusznika, cerber od gryfa, czart od kapłana, a ifryt i diabeł stoją na wysokim poziomie i wcale nie są bez szans. Lekceważenie Inferna to poważna błąd, wielu porażek przeciwko temu miastu życzę...

Offline

 

#37 2009-05-03 17:18:28

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Zamek vs. Inferno

Zen-Aku napisał:

Ja zagłosowałem na Inferno, i co? Odważysz się powiedzieć, że cerbery, czarty i arcydiabły są słabymi jednostkami? Jeśli tak, to wszyscy Cię wyśmieją. Inferno może też farmować demony, które wtedy de facto będą lepsze od krzyżowców, ze względu na ilość. Magog jest lepszy od kusznika, cerber od gryfa, czart od kapłana, a ifryt i diabeł stoją na wysokim poziomie i wcale nie są bez szans. Lekceważenie Inferna to poważna błąd, wielu porażek przeciwko temu miastu życzę...

Po pierwsze, to ja sie odwaze mowic, co chce. Po drugie, to Cerbery, Czarty i Arcydiably slabe nie sa, wiec po czemu niby ktos mialby wysmiewac moje zdanie??? Tylko, ze obawiam, sie ze te trzy dobre jednostki Inferna, moga nie starczyc na rozgromienie potegi Zamku... A z tymi Demonami, z ebeda lepsze, ze wzgledu an ilosc to bym tak nie gadal, bo ty bedziesz mial co prawda troche wiecej Demonow, ale nie bedziesz mial WCALE jednsotek pierwszego poziomu, a ja bede mial zarowno Krzyzowcow, jak mocnych Halabardnikow, ktorzy od byle czego nie beda padac. Ifryt i Diabel maja szanse - prawda... ale nie z Zamkiem. A co do porazek w grze z Infernem, to dziekuje za zyczenia, ale mnei sie one napewno nie tycza, gdyz to miasto to nic innego, jak shit...


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#38 2009-05-03 17:47:19

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zamek vs. Inferno

A ja się w pewnej mierze zgadzam z Magyarem. Od czasu powstania klanów Loch Fun Team wciąż najeżdżał na nas(oczywiście potem były kontrataki). Najpierw ,,sojusze", które miały na celu fałszowanie wyników sond na sprzyjające przymierzu Anty-BM. Potem liczne spory, których efektem było odejście altaeira i jego kumpla. Nie wspomnę o licznych atakach na staska, który w tej konfrontacji pozostawał bezbronny, bo popierały go tylko dwie osoby. Przypomnę również samowolę i łamanie zasad zabawy TYLKO dla celów zdominowania nad klanem Zamku.
Koragg jeszcze nie tak dawno uważał Inferno za najgorsze miasto w grze, a gryfa za najlepszą jednostkę 3 poz. Nie mówię, że nie wolno zmieniać poglądów. I nie mam tu bynajmniej pretensji. Pokazuję tu tylko, jak ludzie na naszym forum ulegają wpływom większości.
Niejeden już mi mówił, że osobom z Loch Fun Teamu nie da się nic powiedzieć i nic do nich nie dociera. Więc może się zastanówcie, czy to czasem nie jest prawda.

Magog może i jest trochę lepszy od Kusznika, a Czart, tylko dzięki farmowaniu, od Kapłana. Ale co z tego, skoro wszystkie inne giną od znacznie potężniejszych jednostek Zamku? Najbardziej mnie rozwala żałosny tekst, że demon jest lepszy od krzyżowca, bo z czart je przyzywa z chochlików. Tylko do cholery czy to zasługa demona? On sam jest słaby i nie dorasta do pięt krzyżowcowi. Albo to, że Graal w Inferno jest lepszy, bo dostaniemy więcej materiału na demony. A czy sam materiał jest cokolwiek wart? Nie, to najgorsza jednostka na poziomie. Więc czemu niby graal dodający owe jednostki miałby być lepszy od +2 morale dla każdego oddziału?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#39 2009-05-03 21:58:29

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Zamek vs. Inferno

Magyar napisał:

nie bedziesz mial WCALE jednsotek pierwszego poziomu

I co z tego? Nic... Halabardnicy i tak mogą co najwyżej połaskotać dużą liczbę demonów, która na dodatek prowadzona być może przez wspaniałą Marius.

Magyar napisał:

gdyz to miasto to nic innego, jak shit...

Dziękuję za potwierdzenie, że się nie znasz.

Mathias napisał:

Koragg jeszcze nie tak dawno uważał Inferno za najgorsze miasto w grze, a gryfa za najlepszą jednostkę 3 poz.

Rok temu, jak dla mnie to jest dawno

Mathias napisał:

a Czart, tylko dzięki farmowaniu, od Kapłana

Czart ma znacznie lepsze staty, zadaje też znacznie lepsze obrażenia. Oczywiście jest też wytrzymalszy, kapłan odpada zupełnie (bo i czego można oczekiwać po jednostce, która jest ledwo lepsza od żałosnej magmy?).

Mathias napisał:

Więc czemu niby graal dodający owe jednostki miałby być lepszy od +2 morale dla każdego oddziału?

Bo dostarcza impy = wróg nie będzie miał dubla = nie będzie plagi = mamy więcej demonów = mamy znacznie silniejszą armię = wygrywamy łatwo? Właśnie dlatego

Offline

 

#40 2009-05-03 22:23:47

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zamek vs. Inferno

No dobra, trochę z tym ,,niedawno" przesadziłem .

W każdym razie Czart jest lepszy.

Wolę mieć morale niż kilka skrzatów więcej. A to, że je zamienie w demony zależy od tego, czy je stracę w odpowiednim momencie (mamy wystarczająco dużo czartów). Zresztą chochlik to badziew, poza farmingiem do niczego się nie nadaje.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora