Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2016-12-31 16:03:54

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Megaman Mobile dla odbiorców zachodnich!

Myślę, że ta informacja zainteresuje część użytkowników zafascynowanych grami retro.

Pomyślne wieści dla fanów retro gamingu. Po oficjalnej zapowiedzi firmy Capcom co do wydania w styczniu 2017 roku na japońskim rynku mobilnych wersji sześciu gier serii Megaman przeznaczonych na systemy iOS oraz Android, pojawiła się kolejna informacja. Producenci mianowicie potwierdzili, że z analogicznego wydania cieszyć się będą mogli również mieszkańcy zachodniej części naszego globu.

Oficjalna premiera rzeczonego wydania w USA została przewidziana na 5. stycznia 2017, zaś w Japonii na dzień następny. W przypadku Europy brak jeszcze dokładnej daty, jednak wiele wskazuje na to, iż nasz rodzimy Appstore/Sklep Play udostępni Megaman 1-6 także na początku stycznia.

Cena każdej z gier ustalona została na 1,99 euro, zatem polscy fani kultowego tytułu o trzydziestoletniej już historii powinni odłożyć sobie na okres post-noworoczny około 53 złotych. W Mega Man Mobile zagramy zarówno na tabletach, jak i smartfonach.

Link do filmiku zapowiadającego: https://www.youtube.com/watch?v=iMYmGL_Jd5s



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2017-01-03 18:29:00

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Megaman Mobile dla odbiorców zachodnich!

Wlasnie! Gry mobilne to przeciez jest przyszlosc!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora