Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#111 2012-05-07 23:43:34

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Powitanie

Witam wszystkich forumowiczów!

Nazywam się Adam i mam 14 lat, lecz w heroesy pocinam od około 8. Tak jak zapewne większość z was, do gustu najbardziej przypadła mi trzecia część serii. Na mapie nie jest tak kolorowo jak w piątce, miast jest aż 9, a i możliwości taktyczne prezentują się najokazalej. Na to forum trafiłem przez przypadek przeglądając strony w internecie. Od tego czasu zaglądam niemal wyłącznie tu, przez te parę miesięcy dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i mam nadzieję, że nie okaże się heroicznym ułomem.

Pozdrawiam wszystkich!


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#112 2012-08-17 20:16:27

 Jardir

Przybysz

1915564
Skąd: Dark Fortress
Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 22
Miasto: Wrota Żywiołów/Loch/Bastion
Jednostka: Arcydiabeł/Żywiołak Magii
Bohater: Loynis/Labetha/Ryland
Magia: Ziemi / Powietrza
WWW

Re: Powitanie

No i mnie wypadałoby się przywitać.

Na imię mi Paweł, wiosen 20 i jak kolega wyżej pochodzę z przecudownej stolicy Wielkopolski. Od zawsze Heroes III była moją ulubioną częścią sagi, była to też pierwsza gra, w jaką zagrałem. Chętnie założyłem tu konto, mogąc wyczytać rady graczy bardziej doświadczonych ode mnie, a i może poprzez jakieś pojedynki będziemy mieli okazję czegoś się od siebie nauczyć.

Z tych rzeczy bardziej przyziemnych mogę siebie określić jako entuzjastę literatury fantasy, fana i zagorzałego gracza piłki nożnej i wspaniałego Arsenalu Londyn ( ) oraz pasjonata tematyki baz danych (języka Oracle, SQL i PL/SQL).


"Kości stają się silniejsze po tym jak się zrosną."

Offline

 

#113 2012-08-18 10:26:20

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Powitanie

Witam i mam nadzieję , że Twój entuzjazm na forum nie będzie sezonowym przebłyskiem


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#114 2012-10-16 16:16:36

 ladydemolatron

Przybysz

Zarejestrowany: 2012-10-16
Posty: 1
Miasto: nekropolis/inferno/conflux

Re: Powitanie

Czyli szczerze mówiąc wita nowa użytkowniczka forum, także fanka nieśmiertelnych Hirosów. Jestem Dominika, 20 latek, gram często w trzecią i piątą cześć tej gry. Oprócz grania w hirosów gram w kilka innych gier wideo, piszę Fanfiki jak mam wolny czas, oglądam anime i czytam książki oraz mangę. Mam nadzieję że poznam fajne osoby. Hejka wszystkim

Offline

 

#115 2013-04-13 18:15:12

 lukasis77

Obywatel

8808310
Skąd: Żychlin
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 30
Miasto: Nekropolis
Kampania: gram w pojedyncze scenariusze
Jednostka: rycerz śmierci,naga i czerwony
Bohater: Vidomina
Magia: Śmierci

Re: Powitanie

Witam serdecznie nazywam się Łukasz Mam 21 lat gram w herosy od około 6lat chociaż i tak często brak mi dobrej strategii pozdrawiam wszystkich ^^


Zemsta - ślepa, sterylna, w czystej formie i godna pogardy.
   

Offline

 

#116 2013-04-13 18:30:46

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Powitanie

Mam nadzieję ,że zintegrujesz się z tutejszymi ludźmi. Oby ci się spodobało. Pisz posty

Offline

 

#117 2013-08-12 17:10:34

Pajper

Przybysz

Zarejestrowany: 2013-08-12
Posty: 2

Re: Powitanie

Witam wszystkich fanów tego wspaniałego klasyku, mam na imię Piotr, mam 22 lata i w Heroesa (niestety z dłuugimi przerwami) gram już od ponad 10 lat. Cały ten czas grałem offline, często hot seata z siostrami, grałem w 3 jakieś 4 lata, później przeszedłem na 4, by stracić zainteresowanie serią (studia, dziewczyna+league of legends nie pozostawiały mi czasu na nic innego). Wróciłem do Heroesa po tym jak wyjechałem do pracy w Anglii (Butlins) i poznałem kilka osób z którymi miałem przyjemność przypomnieć sobie o tej wspaniałej grze, i po grze z nową osobą zobaczyłem tyle nowych rzeczy (przede wszystkim styl grania) że stwierdziłem iż muszę się wypróbować online by zgłębić wszystkie tajniki tej gry i może kiedyś uznać się za dobrego gracza. Mam tylko nadzieję że nie zreflektowałem się zbyt późno i będę miał okazję spędzić wiele godzin przy Heroesie.

Offline

 

#118 2013-12-01 18:35:00

 Ningirsu

Przybysz

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 25
Miasto: Cytadela

Re: Powitanie

Cześć Wam wszystkim!
Przez ostatnie kilka lat miałem dość solidną przerwę od hirołsów, ale - jak mówi porzekadło - stara miłość nie rdzewieje i w końcu się przełamałem, by zasiąść co jakiś czas i poćwiczyć swój zmysł strategiczny. Mam nadzieję, że wymiana doświadczeń i uwag sprawi, że szybciej wrócę do formy - choć i tak wykrojenie czasu  na grę jest czasami na tyle sporym problemem, że pewnie sporo zajmie mi odzyskanie sprawności . Mam nadzieję, że dobrze będzie się nam tutaj razem pisało. Pozdrawiam .

Offline

 

#119 2013-12-02 15:26:52

 VasT

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 117
Miasto: Bastion
Kampania: Wszystkie z WoGa
Jednostka: Wysoki Elf
Bohater: Ivor
Magia: Ziemi

Re: Powitanie

Witamy


Zorientowałem się , że ja się z Wami tutaj nie przywitałem ;( Tak więc Witam Wszystkich Oficjalnie

Offline

 

#120 2014-01-29 22:45:05

 ANcient DRuids

Przybysz

Zarejestrowany: 2014-01-29
Posty: 15
Miasto: Krzemienny krąg
Bohater: Sandro

Re: Powitanie

Witam serdecznie forumowiczów : )
Jak już napisałem, zostałem tu zwabiony z innego forum (na które już prawie nie wchodzę).
Z serii interesuje mnie głównie pre-Ubisoftowy mainstream. Od czasu do czasu zagram w partyjkę nieśmiertelnego Heroes III ze znajomymi i mam w planach przejście kampanii z dodatków (jak tylko skończy się sesja).
Jak już wspomniałem w innym temacie, od dawna ciekawiła mnie historia świata Might and Magic. Jestem po przejściu wielkiej trójcy (czyli VI - VIII), ale niedawno skusiłem się też na IX i myślę, że kolejne gry z serii to tylko kwestia czasu.
Z innych zainteresowań to gry planszowe i anime. Wybiórczo oglądam seriale z bieżących sezonów, głównie komedie. Moją ulubioną serią jest Gintama. Kiedyś coś tam rysowałem, ale nic poważnego z tego nie wynikło. Czasem tylko z nudów sobie pobazgrzę.
Obecnie studiuję trzeci rok na anglistyce w Krakowie, wiążę swoją przyszłość z tłumaczeniem. Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie : /
Ot, tyle o mnie : p

Ostatnio edytowany przez ANcient DRuids (2014-01-29 22:45:54)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora