Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#51 2013-03-16 21:10:34

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Mam pytanie, myślałeś już może nad zrobieniem jakiegoś spisu Twoich filmów z odnośnikami i podziałem tematycznym na forum/Kronikach?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#52 2013-03-16 22:17:39

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

A mogę ,jeżeli to nie zaśmieciłoby strony.  Myślałem o rozszerzeniu mojego kanału w Kronikach. Na ten temat to muszę porozmawiać z Cohenem. Nie ma samowolki.
Nie wiem czy zauważyliście ostatnio drobne zmiany na kanale. Mimo ,że sam jeszcze nie ogłosiłem reformy kanału. Oficjalnie to dopiero za tydzień. Lecz robię to już małymi kroczkami. Powodem od dawna oczekiwanych zmian jest sama jakość moich filmów. Mnie i pewnie was nie zadowala. Więc trzeba coś z tym zrobić. W planach mam najpierw reformę następnie reklamowanie.
                                                                                 Dotychczasowe zmiany:
- Poprawnie skonfigurowany mikrofon. Na razie nieco szumi, lecz głos już co raz bardziej realistyczny.
- Wyższa rozdzielczość filmów.
- Od dzisiaj ich jakość. Wcześniej scenki filmowe się cięły  od popołudnia już nie.
- Też od dziś scenki filmowe w 1080p. Zaś standardowo Vlogi w 720p.
- Nie ma i nie będzie czytania z kartki.
- Od miesiąca lepszy mikrofon.
- Podmieniony kodek do nagrywania.
- Więcej FPS-ów.
                                                    Natomiast w trakcie:
- Nowe programy do tworzenia prezentacji i filmów.
- Własne tło i baner kanału.
- Poprawione intro.
- Vlogi w 1080p.
- Głębsza treść merytoryczna i bardziej konkretnie.
                         Z filmów planuję recenzję. Nie lubię robić let's play-ów. Lecz zauważyłem ,że póki ich nie ma to kanał traci na tym. Więc będzie z Heroes-a V. Czemu z piątki? Ponieważ trójkę robi już za dużo osób ,które znam i lubię. Szóstkę tworzy gościu,któremu nie mam zamiaru robić rywalizacji. Podsumowując let's play będzie robiony po to ,aby zdobyć więcej widzów i popularność. Ja osobiście wolałbym zostać przy Vlogach,ale one z kolei kosztują znacznie więcej czasu niż let's play. Nie cieszy się taką popularnością jak on. Chociaż bardzo lubię opowiadać. Prawda nie zawsze jest taka jaką chcemy. Oprócz recenzji będę chciał nagrać czasem jakąś uszykowaną debatę przez skype. Na pewno nadal zostaną wiadomości.  Mimo ,że opóźnione to jednak są. W najbliższym czasie warto powrzucać muzykę (soundtracki).
Miałem napisać więcej,ale to dopiero jutro.

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-03-16 22:18:37)

Offline

 

#53 2013-03-16 22:30:59

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Psst, Let's play Heroes IV. Jak coś to doradzę. ;P


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#54 2013-03-17 07:02:02

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Może kiedyś. Tak na serio to jest druga sprawa. Często odwiedzam swój kanał. Sprawdzam analitykę. Mnie po prostu przeraża ilość unsubów. Najwięcej filmów straciłem przez film z Deyją , aż trzech! Dlatego musiałem wykasować film. Zrobię go ponownie później. Wystarczy film z jakością do odbytu i już o jednego widza mniej. Jest to jedna z przyczyn reformy. Jakoś tak wszystko to się mozolnie dzieje.  Nie raz mi się wydaje ,że robię to po prostu źle.  Więc piszcie tutaj śmiało co trzeba poprawić,lub zmienić.  Jeżeli zmiany kwietniowe nie przyniosą pożądanych efektów to Ja nie widzę sensu prowadzenia go dalej.  Przynajmniej na razie nie ma hejterów.  Pożyjemy , zobaczymy.

@Mathias coś jak playlisty?

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-03-17 07:03:26)

Offline

 

#55 2013-03-18 21:17:58

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Mniej więcej o to mi chodzi. Mogłoby się przysłużyć popularności kanału.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#56 2013-03-19 16:50:02

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Doszedłem do pewnego wniosku. Moja praca idzie nieco na marne. Powodem jest niska popularność kanału. Wiem co jest jego przyczyną.Oczywiście ,że mój zbyt młody wiek. Dużo łatwiej przygotować let's play niż Vloga. Ja wolę opowiadać przede wszystkim. Na You Tube jestem już od grudnia. Tak naprawdę to nic się nie wydarzyło. Ciągle zmieniam ustawienia audio i nic. Do realizmu daleko. Pieniędzy nie mam zamiaru wydawać na jakiś firmowy mikrofon. Dlatego kupiłem za 30. Co do moich filmów to mam różne opinie. You Tuber-zy ( sławni oczywiście)którzy są w top 100 , to żaden z nich nie ma mniej jak 18 lat. Bardzo ciężko się wybić. Prawda jest taka,iż starszym osobom po 18-ce idzie dużo lepiej. Nawet jeśli mają gorszą jakość od moich filmów. Co prawda są bardziej zdecydowani, zmierzają do tego czego chcą. Ja też tak potrafię. Lecz tego po mnie nie widać. Statystki to są masakryczne. Rozwój jest zbyt mozolny. Filmów było tyle co nie miara. Do tej pory. Na razie to to nie ma zbytnio sensu. Czasu też zżera. Nie chcę kończyć z kanałem. Idea i plany nadal te same zapał nie miną. Fala odbiorców jest zbyt wąska na takie coś. Znajomym ze szkoły też się nie udało. Kanał ma potencjał. Jednak za wcześnie jeszcze. Moje opinię ciągle się zmieniają na skutek kolejnych przeczytanych książek i dojrzewania. Po prostu nie mam na razie stabilnego zdania. Ciągle muszę dopasowywać do konkretnej sytuacji. Może już rozumiecie dlaczego. Tego fundamentu mojej działalności- Vlog-ów nie będzie. Zdecydowałem się na hibernację. Kasacja byłaby zbędna i głupia. Jednak wzorując się na kanałach stron M&M pozwolę publikować sobie intra nowych gier,dzienniki itd. Zwiększona ilość ,, produkcji'' powoduję opóźnienia w newsach. Przez co ciągle nie ma z mojej strony działów w Kronikach. Gdy napisałem scenariusz na szkolne przedstawienie polubiłem pisanie. Filmy też lubię robić. Coś kosztem czegoś. Chciałbym też oprócz poszerzenia redaktorstwa zająć się pewnym projektem. (tajemnica). Rysowania i gotowanie to także moje hobby. Idzie wiosna,więc nie da się przesiedzieć dnia przed komputerem. Kanał zostanie odpowiednio przebudowany ,aby dostosować się do wymagań administracji. Tawerna biz, Kwasowa Grota ,albo ta strona od Twierdzy, posiadają własne włości na YT. Dlatego chciałbym ,aby moja domena stała się częścią Kronik i  Tajemnic. To może przyśpieszyć znacznie rozwój obydwu stron. Tak są to moje przemyślenia. Rozmowy zostaną podjęte na ten temat.

Offline

 

#57 2013-03-19 19:46:42

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Strasznie chaotyczna wypowiedź i chyba sedno mi uciekło. To, co rzuciło się w oczy, a mianowicie kwestia wieku. Powiem tylko tyle: TA założyłem mając 11 lat. A teraz napisz jakoś na spokojnie, co właściwie chcesz zrobić i o jaką domenę Ci chodzi.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#58 2013-03-19 19:47:09

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Szczerze mówiąc, to powodem twojej małej popularności jest słaba jakość niedawnych filmów. Dopiero trzeci albo czwarty ostatni film miał w pełni zrozumiały głos. Ludzie mają już wobec ciebie uprzedzenia, gdyż pierwsze wrażenie było marne ze względu na "zakłócenia w eterze". Bardzo rzadko się zdarza, by ktoś, kto nie miał okazji grać w "ponad-dziesięciolatki", przypadkiem natykając się na HoMM III, nie znając żadnych recenzji, zaczął w to grać. Podobnie, jak to jest z HoMM, tak i twój kanał nie jest zbyt chętnie przyjmowany, bynajmniej jest tego nie wart.

Posłużę się przykładem mojej własnej osoby, kiedy to wysłałeś mi wiadomość na YT z prośbą o ocenę kanału. Miałeś cholernego(proszę nie cenzurować, bo słowo nadaje odpowiedni charakter) farta, że jestem wytrwały w ocenie i nie wydaję wyroków po pierwszych minutach. Z początku byłem przerażony twoim głosem w filmikach(trzaski smagały po uszach niemiłosiernie), lecz po obejrzeniu kilku stwierdziłem, że bynajmniej gadasz od rzeczy, a wręcz opowiadasz o rzeczach, które mnie bardzo interesowały. Szybko się przyzwyczaiłem do szumów i zacząłem zwracać uwagę już tylko na treść. Po odnowieniu jakości dźwięków(znaczna poprawa) nie powinieneś się spodziewać za szybko odzewu w wyświetleniach, gdyż ludzie wciąż trafiają głównie na stare filmy nie do przebycia.

Na efekty reformy musisz czekać, a potencjał masz. Ja, po prowadzeniu pięciominutowego wykładu już ledwie łapię oddech(astma), a ty nawet po kilkunastominutowych prezentacjach wciąż trzymasz tępo i wyraźny ton. Jak dla mnie, to stworzenie (zreformowanego już)kompendium świata MM byłoby wspaniałym dziełem, które, choć nie od razu, z czasem uzyskałoby popularność, na którą zasługuję.

Summa sumarum, nie poddawaj się tak szybko, gdyż na rezultat reformy trza trochi poczekać.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#59 2013-03-19 20:58:27

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Nie zrozumieliście mnie. Więc jeszcze raz na spokojnie. Otóż jestem nie zadowolony z efektów. W tym mojej pracy. Doszedłem do wniosku ,że zbyt wcześnie na takie coś. Lecz dostrzegam w tym także pozytywne strony. Chciałem i nadal chcę rozwijać Kroniki. W końcu trzeba zrobić jakiś dział. Newsy będą bardziej regularnie. Jakiś projekcik wywinę czy artykuliki. Z resztą idzie wiosna. Wiosna i lato oznacza przebywanie ze znajomymi. Nie chcę uśmiercać kanału, dlatego pomyślałem o przekształceniu. Coś jak sekularyzacja Prus. Portale o treści M&M posiadają już własne kanały na YT . co prawda nie posiadają tam własnych filmów,ale kolekcjonują o tej samej tematyce. Nie jest to zbyt kreatywne. Mimo warto coś takiego zrobić.  W tedy musiałbym pogadać z tobą Mathias na temat zmian. Tak by wszystko pasowało pod stronę. Dla starych vlogów zamierzam wydzielić nową playlistę jako archiwum. Do YT powrócę jeszcze. Może i minie rok,dwa, trzy. Z kolei w tedy to będzie dojrzałe i przekonywujące.
Przy okazji dzięki za wsparcie. @MJO właśnie,że mój słomiany zapał minął od czasu założenia kanału i pisania newsów. Przezwyciężyłem to w sobie.

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-03-19 21:03:16)

Offline

 

#60 2013-03-19 21:02:18

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Innymi słowy zamrażasz kanał, aby zająć się na poważnie Kronikami? W takim razie z chęcią pomogę we wdrożeniu wszelkiego rodzaju projektów. Natomiast co się tyczy integracji z serwisem, to zmian zbyt wielu nie trzeba. No i uspokajam, że rozszerzenie współpracy z Twoim kanałem nie spowoduje zamknięcia się na inne kanały (chyba najbardziej pokręcone zdanie, jakie ostatnio napisałem ;p).



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora