Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#31 2013-02-03 11:17:54

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

W ten weekend będę kontynuować moją nową serie związaną z Antagarich-em. Na odstrzał pójdzie nekromanckie państwo Deyja. Powiem o społeczeństwie,konfliktach zbrojnych, polityce itd. (O gospodarce w tym przypadku się nie da chyba,że przemiany w nieumarłych się zaliczają do PKB). 

Rzecz nie związana ze światem Might and Magic to informację ogólne na temat nowej wersji Wiedźmina. Poznamy zmiany ,które wprowadzą twórcy i co zobaczymy w niej.

Kolejne wydanie Wiadomości Mocy i Magii już trzecie z kolei,a w nim:
- nie publikowane dotąd 4 theme Paula Romero do gry Heroes VI,
- przesunięcie premiery Shades of Darkess,
- biografia nowych bohaterów z kampanii : Veina oraz Belketha,
- kolejne screeny Lochu,
- kolekcja Marzina Pirou,
- koniec pracy Roba Kinga i Paula Anthonego Romero w grach M&M,
- VCMI 0.91,
- kolejny FanKit

Więc oglądajcie Kanał Mocy i Magii w ten weekend.

                                                                                            Wpis z dnia 7 lutego 2013 r.

Witam w tłusty czwartek mieszkańców Królestwa. Jak wiecie Kanał Mocy i Magii powstał po to ,aby wygodnie informować fanów serii M&M(a, także bym mógł wykorzystywać swój wolny czas) i dotrzeć do ich świadomości po przez YT.  Obecnie utknąłem w pewnym punkcie. Kanał ma coraz więcej filmów. Staram się je urozmaicać. Wypuściłem teraz nową serię. Ten problem możemy nazywać deficytem widzów i popolarności. Wiem,że seria Mocy i Magii nie jest dla każdego ,a kanały let's player-skie nie mają za dużo widzów z tej tematyki. Od pewnego czasu się głowie nad tym problemem. Czytałem i oglądałem różne poradniki jak zdobyć popularność,ale to nic nie daję. Winą może jest jakość moic filmów lub coś innego. Prosiłbym o jakieś rady. Co mógłbym zrobić. Chodzi mnie o to ,aby dotrzeć do większej rzeszy fanów Might and Magic i im uświadamiać oraz przekazywać pewne informacje. Może powinienem zrobić let's play-a? Tyle ,że nie czuje się na siłach,a ostatnio coraz mniej gram by się uczyć. Nawet nie wiem czy mój play byłby ciekawy. Ja jestem typem gracza ,który gra prywatnie w ciszy i spokoju. Nic nie mówiąc podczas rozgrywki. Czekam na pomysły i wasze sugestie.

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-02-07 22:35:51)

Offline

 

#32 2013-02-07 22:59:19

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Widzów zdobyć jest ciężko. Trzeba wrzucać dobre filmy no i często, proces zdobywania widzów jest długi. Po za tym to co teraz wrzucasz krąży już dawno po yt.

Offline

 

#33 2013-02-10 15:20:00

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Z przykrością informuje o przeniesieniu terminu wydania filmu o Deyji. Film mógłby zostać wydany teraz, lecz pracuję nad jakością filmu i grafik. Również przesuną się wiadomości. Xeno już mam parę pomysłów jak zdobyć widzów. Jeśli chodzi o wydawanie filmów i prac nad nimi to może będzie to nieco częściej niż weekendy.

Edit z 13 lutego:
Dzisiaj w godzinach wieczornych na Kanale M&M, pojawi się film na temat państwa Deyja. Do oglądania zapraszam fanów Sandra,Nekropolii oraz nieumarłych(czy nekrofili ). Przy takim materiale znowu musiałem czytać z kartki ,aby się nie pogubić.

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-02-13 18:49:28)

Offline

 

#34 2013-02-18 16:13:17

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

W tym tygodniu postaram się poprawić jakość audio moich filmów. Czeka mnie wiele prób nagrań i ustawień. Dzisaj przyszedł nowy mikrofon i zamierzam sprawdzić jego umiejętności. Jest to krok ku lepszej jakości Kanału Mocy i Magii. PS: Zaglądajcie oraz częściej odświeżajcie ten wątek.  Tutaj będę was informować.

Offline

 

#35 2013-02-18 17:42:34

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

No to czekamy na efekty tej rewolucji technologicznej .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#36 2013-02-19 22:07:59

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Gdy tylko będę mieć więcej wolnego, to zajmę się jakością kanału. Dzisiaj po raz drugi robiłem film o Deyji. Doszedłem do wniosku,że namoje filmy nie są ciekawe, a czytanie z kartki to głupota. Polecono mnie programy do robienia prezentacji. Zobaczę je. Póki co na audio mam z głowy. Teraz czas na wizualość i treść. Po prostu muszę ciekawie opowiadać. Dzięki czemu może moje filmy bardziej się spodobają. Reforma zacznie się gdzieś w okolicach najbliższych świąt. Piszcie mnie swoje sugestie.

Offline

 

#37 2013-02-21 18:46:37

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Co sądzicie o nowym audio ? Da się słuchać? Tak szczerze to raz mnie się wydaje ,że wyszło dobrze. Czasem myślę,iż to nie dla mnie i się nie nadaję. Jakoś słysze mało opinni.  Mam mieszane zdanie. Od teraz wpisując w You Tube: Might and Magic,Kroniki Heroes, Tajemnice Antagarichu znajdziecie mój kanał.

Offline

 

#38 2013-02-21 19:04:50

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Markham napisał:

Co sądzicie o nowym audio ?

Po tym zdaniu odwiedziłem twój kanał i obejrzałem "Film techniczny: Nowy mikrofon i jakość audio".

Co mogę napisać. Brzmisz o wiele lepiej, ale to nie wszystko. Nie mówisz już "mechanicznie", jak wcześniej. Im więcej daje się od siebie, z głowy - na miejscu, tym lepiej to będzie brzmieć. Dlatego czasami warto nagrać coś " na świeżo " bez żadnego przygotowania.

Rada ... Cóż ... Staraj się więcej rozmawiać ( o dowolnym temacie ), żebyś sprawił, iż niektóre wyrazy będziesz wymawiał bardziej płynnie i naturalnie : )

Co do samego mikrofonu, Art są dobre, ale na długo nie starczają. Jeśli szukasz bardzo dobrych słuchawek, to polecam Shaggy fimy Tracer.


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#39 2013-02-21 19:06:04

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Tym razem muszę powiedzieć, że zrozumiałem wszystkie słowa( w przeciwieństwie do poprzednich filmów, gdzie co drugiego musiałem się domyślać); jest dobrze, jak dla mnie audio może zostać, acz nie pogardzę polepszeniem jakości


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#40 2013-02-24 19:09:26

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Kanał Mocy i Magii na You Tube

Nad reformą kanału myślę już od tygodnia. Chodzi tu mianowicie o lepszą jakość  i wypróbowanie nowych technik,czy programów.  Jednak to kosztuję nieco czasu. Więcej wolnego będę mieć dopiero gdzieś w marcu lub kwietniu. Dopiero wtedy ruszę ze zmianami. Gdy ,, reforma'' się zakończy to będę reklamować kanał.

WKLEJONE:

Ogłoszenia parafial... eee to znaczy Kanału Mocy i Magii. Z uwagi na ilość (mnogość) prac klasowych w tym tygodniu( i robienie gazetki na polski o sarmatyzmie).  Informuję o przerwie ,która może potrwać od tygodnia do półtora. W tym miesiącu więcej filmów nie będzie. Jednak ,aby być informowanym o serii Might and Magic zapraszam do czytania moich newsów w Kronikach Heroes. Miałem zrobić film informacyjny, ale miałbym za mało do przekazania. Pozytywem jest fakt ,że teraz będę mieć coraz więcej wolnego ,więc reforma kanału się coraz szybciej się  zbliża.
Przy okazji ogłaszam tydzień publicystyki podczas , którego będę udoskonalał swoje ,,newsiska''  , a także poznam nowe gatunki publicystyczne. Co wyjdzie dla nas wszystkich na korzyść. W Tajemnicach  (ten tygodzień) również będę się mniej udzielał.

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-02-24 19:14:10)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora