Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Obóz
  •  » "These lives we live test negative for happiness"

#31 2011-05-15 22:40:43

 Visttia

Obywatel

2088082
Skąd: Archiwum X
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 74
Miasto: Loch
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Czarne Smoki
Bohater: Mutare
Magia: Wszelaka
WWW

Re: "These lives we live test negative for happiness"

Nerevan napisał:

Cóż, gdyby uznać pojęcie "dziwności" człowieka to wyszedłby nam taki duży procent dziwolągów, że dziwactwo stałoby się normalnością, ot co . Tak samo jak ze współczesnym paradoksem oryginalności: bycie oryginalnym nie jest już oryginalne (bo wszyscy chcą takimi być), toteż żeby być oryginalnym trzeba być nieoryginalnym i tak dalej. Uwielbiam takie zagwozdki, jak na przykład paradoks Pinokia, ale to chyba znane.

Niedawno miałam na ten temat rozmowę z moim kolegą. Ale stwierdziliśmy, że to chyba nie ma sensu.

Dziewczyno, to Coś, gdzie ja mieszkam to nawet nie jest wieś. To odcięta od cywilizacji leśna dżungla z jednej strony odgrodzona zalewem, gdzie dotarcie do głupiego sklepu jest wyzwaniem. To co ja mam powiedzieć?

Ale super! Też tak chcę

Niezłe wyzwanie, co nie? Warto spróbować. Zwykły, codzienny świat jest pełen magii, niezwykłości i cudowności - trzeba tylko na niego spojrzeć z innej perspektywy, pozbawionej "oczywistości" i rutyny.

Wyzwanie... to dobrze powiedziane. Kiedy nawet próbuję coś napisać coś nie-fantasy to i tak jakiś wątek nie z tego świata się wkrada. Tak sam! A to niegrzeczny wątek.

Tak nawiasem mówiąc, jeśli uznasz mnie za godnego tego zaszczytu, to podeślij na maila kilka swoich prac. Chętnie obejrzę.

Hm, na stan obecny chyba nie mam nic na tym kompie, a wszystko kisi się w notatniku. Jednakże link do mojego bloga (który z pewnym barkiem werwy, z okrutnego lenistwa mego, próbuję reaktywować) jest podany jako ma strona www.

Offline

 

#32 2011-05-15 22:54:18

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: "These lives we live test negative for happiness"

Oj, ale masz powodzenie u nas. Ja juz tutaj caly rok jestem, a moj temat ma niecala strone.

Niedawno miałam na ten temat rozmowę z moim kolegą. Ale stwierdziliśmy, że to chyba nie ma sensu.

Oczywiscie ze ma sens. W spolczesnym swiecie mozna byc wyjatkowy na swoj sposob. Ja na razie, ze wzgledu na nedzne mozliwosci czasowe nie mam czasu rozwijac mojego sposobu bycia, ale pospolitusem na pewno nie jestem. Ubieram sie byle wygodnie, no i byle kolory sie nie gryzy. Strzyge sie krotko, bo po co miec wlosy do pasa? Trza tylko glowe codziennie myc, to nie dla mnie. Ale za bardzo odjechalem.

Dziewczyno, to Coś, gdzie ja mieszkam to nawet nie jest wieś. To odcięta od cywilizacji leśna dżungla z jednej strony odgrodzona zalewem, gdzie dotarcie do głupiego sklepu jest wyzwaniem. To co ja mam powiedzieć?

Hehe, pobije Cie. Ja mieszkam w osadzie, ktora liczy cos kolo 30 mieszkancow, glownie niemcow(wlasciwie, poza mna tu sa sami niemcy). Mam blisko do morza, lasu oraz ogolnie mam blisko do wszelakiego pustkowia. Do szkolu dojezdzam 2 autobusami oraz podwozka ze strony Taty.

Wyzwanie... to dobrze powiedziane. Kiedy nawet próbuję coś napisać coś nie-fantasy to i tak jakiś wątek nie z tego świata się wkrada. Tak sam! A to niegrzeczny wątek.

Ja tam nie moglbym pisac o codziennym zyciu(zdecydowanie bardziej wole rysowac), gdyz sielankowa opowiesc przerodilabysie w kryminal.

Hm, na stan obecny chyba nie mam nic na tym kompie, a wszystko kisi się w notatniku. Jednakże link do mojego bloga (który z pewnym barkiem werwy, z okrutnego lenistwa mego, próbuję reaktywować) jest podany jako ma strona www.

Niedlugo ocenimy prace, lecz teraz chyba idziemy spac.

I pytanko, jak mozna lubic Ubuntu?


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

#33 2011-05-16 08:35:59

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: "These lives we live test negative for happiness"

Ja lubuję się w czarnych ubraniach.

Offline

 

#34 2011-05-16 10:03:29

 Visttia

Obywatel

2088082
Skąd: Archiwum X
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 74
Miasto: Loch
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Czarne Smoki
Bohater: Mutare
Magia: Wszelaka
WWW

Re: "These lives we live test negative for happiness"

Lowcakur napisał:

Oczywiscie ze ma sens.

Tj. kontynuowanie rozmowy nie miało sensu, bo zaczęliśmy się gubić z zdaniach.

I pytanko, jak mozna lubic Ubuntu?

Bo jest wygodne, praktyczne, nie zawiesza się, a jednym z nielicznych minusów jest fakt, że wszelkie gry nie działają, bo są jedynie na Windowsa.

Offline

 

#35 2011-05-16 14:23:23

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: "These lives we live test negative for happiness"

Ja zawsze mam windowsa i nie narzekałem nigdy na niego. Na moim lapku ciężko jest go zawiesić.

Offline

 

#36 2011-05-16 14:29:44

 Visttia

Obywatel

2088082
Skąd: Archiwum X
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 74
Miasto: Loch
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Czarne Smoki
Bohater: Mutare
Magia: Wszelaka
WWW

Re: "These lives we live test negative for happiness"

Mój laptop żyje tylko dzięki Ubuntu... (inaczej w końcu skończył by śmiercią tragiczną wyrzucony przez okno)

Offline

 

#37 2011-05-16 16:31:33

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: "These lives we live test negative for happiness"

No każdy używa czego chce, o gustach się nie rozmawia.

Codo tematu obuwia.
Co powiecie o gumofilcach?

Offline

 

#38 2011-05-16 16:34:57

 Nerevan

Obywatel

Skąd: Nadbrzeże/Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 472
WWW

Re: "These lives we live test negative for happiness"

Lowcakur napisał:

Hehe, pobije Cie. Ja mieszkam w osadzie, ktora liczy cos kolo 30 mieszkancow, glownie niemcow(wlasciwie, poza mna tu sa sami niemcy). Mam blisko do morza, lasu oraz ogolnie mam blisko do wszelakiego pustkowia. Do szkolu dojezdzam 2 autobusami oraz podwozka ze strony Taty.

O nie, nie dam się tak łatwo.
Ludzi może troszkę więcej u mnie, ale jedna chata od drugiej z parę kilometrów w las. Swojego czasu (dopiero rok temu poszli sobie precz) wojskowy ośrodek szkoleniowy obejmujący kantynę nad plażą (ogrodzili się dranie i nikogo nie wpuszczali). Teren Rezerwatu Krajobrazowego, gdzie do tego myśliwi robią sobie czasami poligon. Po zmroku nosimy ze sobą broń hukową, żeby odstraszać wilki (autentyk, zwłaszcza w zimę), zaś spotkanie dzika to normalka. Nieźle się można u mnie zahartować. Dojazd do miasta za pomocą autobusów prywatnej linii, które robią sobie ceny z kosmosu. Jak się dobrze wychylę przez okno to tam hen za Zalewem (brzeg nie dalej, jak 100 metrów od domu - mamy ogromną wilgoć) dostrzegam Krynicę.
Ogółem jednak oboje chyba wiemy, jak urocze potrafi być takie życie, c'nie?

Oj, ale masz powodzenie u nas. Ja juz tutaj caly rok jestem, a moj temat ma niecala strone.

Gdybym nie był taki kulturalny, jaki jestem, to bym stwierdził, że to dlatego, że nie masz cycków. Ale jestem gentelmanem o fhąsuskich maniehah i nie napiszę tego.

Strzyge sie krotko, bo po co miec wlosy do pasa?

Widać, żeś nie był w pogo z dobrym headbangiem. Chociaż mi za ramiona (dooobra, 1/4 pleców...) wystarcza.

Visittia napisał:

Tj. kontynuowanie rozmowy nie miało sensu, bo zaczęliśmy się gubić z zdaniach.

Był procent.

Hm, na stan obecny chyba nie mam nic na tym kompie, a wszystko kisi się w notatniku. Jednakże link do mojego bloga (który z pewnym barkiem werwy, z okrutnego lenistwa mego, próbuję reaktywować) jest podany jako ma strona www.

Zajrzę oczywiście. Ale i czekam na troszkę twórczości, bo od jakiegoś czasu zbieram i przeglądam tony tekstu. Jak coś to do recenzji i przejrzenia jestem pierwszy.

Xeno napisał:

Co powiecie o gumofilcach?

Miałem kiedyś takie w moro, które wręcz kochałem.
To też jeden z elementów wyposażenia wiedźmińskiego, bez którego w deszczową pogodę ciężko u mnie wytrwać, toteż niemałym szacunkiem je darzę. Zaiste.

Ostatnio edytowany przez Nerevan (2011-05-16 16:36:20)


http://www.piercingmetal.com/graphics/logo_mastodon.jpg

Offline

 

#39 2011-05-16 19:02:59

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: "These lives we live test negative for happiness"

Ogółem jednak oboje chyba wiemy, jak urocze potrafi być takie życie, c'nie?

O tak, strasznie fajnie sie mieszka na takim odludziu, nienawidze wielkich miast, za duzy tlok jak dla mnie.

Gdybym nie był taki kulturalny, jaki jestem, to bym stwierdził, że to dlatego, że nie masz cycków.

Mam cycki, ale rozmiar 0.

Widać, żeś nie był w pogo z dobrym headbangiem.

Nie lubie chadzac na koncerty, czyli jedyny argument odpada. Dlugie wlosy sa be, zwlaszcza dla leniwcow.

Bo jest wygodne, praktyczne, nie zawiesza się, a jednym z nielicznych minusów jest fakt, że wszelkie gry nie działają, bo są jedynie na Windowsa.

No i tutaj jest pies pogrzebany. Gdyby nie to, ze wiekszosc sterownikow, gier oraz innych popierdolek(jak drukarki), bez odpowiedniego programowania nie dziala w Ubuntu oraz to, iz  trzeba bez przerwy w nim kombinowac to moze bym sobie go zassal. Ale tak to mi stary poczciwy Win 7 starczy.

Co powiecie o gumofilcach?

Hmm, idealne na wyprawy do lasu.


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

#40 2011-05-16 19:49:54

 Visttia

Obywatel

2088082
Skąd: Archiwum X
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 74
Miasto: Loch
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Czarne Smoki
Bohater: Mutare
Magia: Wszelaka
WWW

Re: "These lives we live test negative for happiness"

Nerevan napisał:

Oj, ale masz powodzenie u nas. Ja juz tutaj caly rok jestem, a moj temat ma niecala strone.

Gdybym nie był taki kulturalny, jaki jestem, to bym stwierdził, że to dlatego, że nie masz cycków.

Prawdę mówiąc pomyślałam wtedy to samo...

Był procent.

Poczułabym się lepiej gdyby był... ale ja nie piję.

Zajrzę oczywiście. Ale i czekam na troszkę twórczości, bo od jakiegoś czasu zbieram i przeglądam tony tekstu. Jak coś to do recenzji i przejrzenia jestem pierwszy.

Ale zazwyczaj mam coś co zaczęłam i nie skończyłam... Poprawka: mam tylko trzy skończone opowiadania na koncie.

Xeno napisał:

Co powiecie o gumofilcach?

Bardzo przydatne. Szczególnie wtedy kiedy na jesieni i w czasie odwilży woda stoi na podwórku i robi się teren podmokły. Jak se z ojcem na targu kupiliśmy to w niczym innym przez kilka miesięcy na podwórku nie chodziliśmy.

Lowcakur napisał:

Mam cycki, ale rozmiar 0.

Przestraszyłabym się gdybyś miał większy...

No i tutaj jest pies pogrzebany. Gdyby nie to, ze wiekszosc sterownikow, gier oraz innych <cenzura>(jak drukarki), bez odpowiedniego programowania nie dziala w Ubuntu oraz to, iz  trzeba bez przerwy w nim kombinowac to moze bym sobie go zassal. Ale tak to mi stary poczciwy Win 7 starczy.

Ubuntu jest wyjątkowo proste, specjalnie dla takich ułomów jak ja Ale poważnie, to na prawdę jest bardzo przyjemne, sterowniki (np. do drukarki właśnie) się znajdują łatwo (łatwiej niż w Windowsie...). A do Windowsa mam uraz, jako że jestem zdolne dziecię i potrafię zawiesić nawet całkiem nowiutki, cudowny, szybki komputer z Win7 otwierając bardzo, bardzo dużo programów... A szczególnie uwielbiają się wieszać kiedy obrabiam grafikę w PhotoShopie.

Offline

 
  • Index
  •  » Obóz
  •  » "These lives we live test negative for happiness"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora