Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#101 2013-03-21 19:04:36

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Problemy z edytorem-pomagam

To może być ciekawe.Bardzo lubię kampanie o tle historycznym i mitologicznym. Znając życie to będziemy grać Twierdzą. Portret będzie mieć własny? Pomysł genialny, muszę przyznać.  Te mapki mogą się udać. Należy pamiętać o notatkach w misjach.

Offline

 

#102 2013-03-21 19:16:23

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Problemy z edytorem-pomagam

Temudżyn na razie jest drugorzędnym planem. Wcześniej nad nim rozmyślałem, bynajmniej jest wszystko dopracowane i najpierw chciałbym poćwiczyć tworząc inną kampanię. Co do tej twierdzy, to raczej ją widzę dla Nordów, Mongołów zaś rozpatrywałem utożsamienie z bastionem, bynajmniej jednak twierdza jest złym kandydatem.

Da się wstawiać własne portrety? Jak?


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#103 2013-03-21 19:46:40

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Problemy z edytorem-pomagam

Oczywiście za pośrednictwem moddingu. Mógłbyś w tedy stworzyć zupełnie nowego bohatera.

Offline

 

#104 2013-03-21 20:19:31

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Problemy z edytorem-pomagam

Dużo z tym zabawy w plikach jest. Ale niestety własnego terenu działań nie da się wrzucić.

Offline

 

#105 2013-03-21 20:51:23

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Problemy z edytorem-pomagam

No to stepy azjatyckie będą gdzieś na wysepkach.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#106 2013-03-21 22:41:08

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Problemy z edytorem-pomagam

Korzystając z tego, że już tu omawiałem swoją pracę w edytorze dopytam się was, jakie kraje najlepiej przyporządkować XVI wiecznej Polsce, Szwecji, Rosji, Zaporożu, Niemcom(ŚCR), Czechom i Chanatowi?

Póki co najlepszymi kandydatami wydają mi się:
Chanat-Nekro/Wrota Żywiołów/Cytadela.
Niemcy/Czechy/Szwecja-Zamek lub Lochy.
Zaporoże-Twierdza/Cytadela +masa chatek chłopskich.
Rosja-Inferno/Bastion/Twierda.
Polska-Bastion.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#107 2013-03-21 22:51:40

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Problemy z edytorem-pomagam

Hmm, ciekawa propozycja. Jednak ciężko mnie to sobie wyobrazić.  Jak brakuje Ci zamków, to możesz wgrać mody. Z nich obmyślać. Chociaż Przystań z HotA raczej nie pasuje do powyższych propozycji.  Inferno - ZSRR,bo czerwień  .

Offline

 

#108 2013-03-21 23:09:39

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Problemy z edytorem-pomagam

Chanat-wysoka liczebność wojsk(nekro i wż), powiązania z Ottomanami, których architektura niedaleko odbiega od Perskiej(wż), armia oparta na Janczarach, liczebnych, fanatycznych strzelcach(reptilie?), po za tym gnojki też są dosyć liczne.

ŚCR(Niemcy/Czechy/Austria)-technologia ciężkozbrojnych wojsk(loch i zamek).

Zaporoże-multum wojsk, w tym dużo strzelców, zacofanie technologiczne(cytadela i twierdza).

Rosja-coś między Polską i Tatarami. Za kozaków-twierdza, za Polskę-bastion, połączenie tego z tatarami i władzą absolutną cara-jakoś mi się to widzi jako Kreeganie.

Polska-husaria, lisowczycy, kozacy rejestrowi i masa innej konnicy-bastion.

Możliwe, że zdołam wcisnąć jeszcze Siedmiogród-forteca? i Ottomanów-WŻ?


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#109 2013-07-03 23:55:38

NocnaZmora

Przybysz

Zarejestrowany: 2013-07-03
Posty: 1

Re: Problemy z edytorem-pomagam

Witam. Mam problem z moją kampanią. Otóż, mimo że ustawiam by doświadczenie, umiejętności i czary bohatera przechodziły do kolejnej mapy, tak się nie dzieje. Robiłam już 100 zmian ale dalej nie potrafię rozwiązać tego problemu.
Zaznaczam pola:
"Bohater przechodzący zatrzymuje: doświadczenie, umiejętności początkowe, umiejętności uzupełniające, zaklęcia" Nie zaznaczam artefaktów i jednostek. Mimo to nic się nie dzieje, a kończąc pierwszą misje, mój główny bohater zaczyna nową misje z irytującym 1 poziomem.
Proszę, pomóżcie

Offline

 

#110 2013-08-23 15:36:17

MrTurqs

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 79
Miasto: Inferno
Kampania: Narodziny Barbarzyńcy
Jednostka: Ifryt
Bohater: Mariusz
Magia: Ognia

Re: Problemy z edytorem-pomagam

NocnaZmora napisał:

Witam. Mam problem z moją kampanią. Otóż, mimo że ustawiam by doświadczenie, umiejętności i czary bohatera przechodziły do kolejnej mapy, tak się nie dzieje. Robiłam już 100 zmian ale dalej nie potrafię rozwiązać tego problemu.
Zaznaczam pola:
"Bohater przechodzący zatrzymuje: doświadczenie, umiejętności początkowe, umiejętności uzupełniające, zaklęcia" Nie zaznaczam artefaktów i jednostek. Mimo to nic się nie dzieje, a kończąc pierwszą misje, mój główny bohater zaczyna nową misje z irytującym 1 poziomem.
Proszę, pomóżcie

A czy na tej drugiej mapce ustawiłeś domostwo bohatera?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora