Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#41 2009-03-04 19:35:46

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Zamek v Lochy

stasek93 napisał:

Drago badz pewny, ze jezeli tym razem znowu rozbuchasz jakas wojne to to bedzie twoja ostatnia wojna...

Doprawdy, omal z krzesła nie spadłem . Ty mi możesz wiesz co zrobić...

Mathias napisał:

Drago, nie rozumiesz, że to tylko porównanie?!

Porównanie, gdzie beholder musi sam się bronić przed szybką jednostką latającą (lol, porównanie speedera do strzelaka...) i minotaur nie może zareagować, "bo to nie ten poziom" jest doprawdy zdumiewająco stronnicze... A wiesz co? Może porównamy sobie minotaura do kapłana, gdzie ten pierwszy może się wbić w armię Zamku i nic go nie ruszy,"bo to nie ten poziom"?

stasek93 napisał:

Na forach zawsze sie porownuje lvl. na lvl.

A to dobre . Porównujemy archanioła do hydry! Ups... Po co hydrze atak naokoło? Wywalamy, bo archanioł jest jeden. Po co archaniołowi wskrzeszanie? Wywalamy, bo tylko może uderzyć hydrę. Po co archaniołowi +1 morali? Wywalamy, bo atakuje tylko hydrę. LoL!

Offline

 

#42 2009-03-11 20:37:20

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zamek v Lochy

I zrobiłem słusznie, bo temat był żałosny... Po 1. prowokacyjny, po 2. bezsensowny. Widać nawet po tylu latach na CH nie potrafisz rozróżnić głupoty od dyskusji (na CH postąpiono by tak samo).

Dla fanów złego oka: gryf ma wyższy przyrost, o czy raczyliście zapomnieć.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#43 2009-03-11 22:28:14

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Zamek v Lochy

Gryf ma wyższy przyrost tylko z tą dobudówką. Beholder ma podobne staty i lepsze skille, to są fakty i nie pomoże stasek93, który bredzi, że gryf jest najlepszy, choć on sam nawet nie zna statów żadnej jednostki.

Offline

 

#44 2009-03-12 15:12:13

Rozbójnik

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 240
Miasto: Wrota Żywiołów
Jednostka: Feniks
Bohater: Monere

Re: Zamek v Lochy

Mathias napisał:

Widać nawet po tylu latach na CH nie potrafisz rozróżnić głupoty od dyskusji (na CH postąpiono by tak samo).

Chciałbym tylko wtrącić, że Joker z tego forum to absolutnie nie jest były Salamander/obecny Joker z CH3. Nie obchodzi mnie kto się pod niego podszywa ani dlaczego, ale nie myl 2 różnych osób

Gryf i oczko to podobne jednostki, bo obie nie kalkulują się, by je wykupić na początku, a jedynie w dalszym etapie/na FB. Jako, że na FB gryfy mają większą wartość, to uważam je za lepsze


http://images41.fotosik.pl/168/c448499217b4634b.jpg

Offline

 

#45 2009-03-12 17:14:52

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zamek v Lochy

Heh, domyśliłem się tego już dawno . Ale chciałem zobaczyć, jak zareaguje.

Gryf ma nieco lepsze staty i dużo lepsze skille. A w dodatku +3 więcej populacji.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#46 2009-03-12 17:44:04

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Zamek v Lochy

Ok, może by tak teraz porównywać całe miasta (Loch vs. Zamek), a nie tylko Gryf vs oko, bo i tak wiadomym jest, ze to Gryf jest lepsza jednostka ;P.

Koragg edit: Pisałem już coś o argumentach... Jak mam więc traktować ten post? Jako próbę wywołania kłótni, czy bezmyślność? Tak, czy owak otrzymujesz w pełni zasłużone upomnienie ustne nr (3) = upomnienie nr [5] = minus. Każdy post bez ani jednego argumentu tak się skończy. Koniec litości dla prowokacyjnych postów!

Ostatnio edytowany przez stasek93 (2009-03-12 22:45:59)


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#47 2009-03-12 19:53:38

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Zamek v Lochy

Mathias napisał:

dużo lepsze skille

Z jakiej paki? Przecież strzelanie jest bardziej przydatne od lotu, a skuteczność w walce wręcz dużo ważniejsza dla strzelca, niż nieskończona kontra. Zresztą, jak mam magię ognia i oślepienie, to gryf mi i tak nie odda, zaś dobrej walki wręcz u oka nie da się w żaden sposób zniwelować.

Mathias napisał:

Gryf ma nieco lepsze staty

Nie. Atak jest lepszy u beholdera, obrona wprawdzie minimalnie gorsza, jak na strzelca przystalo. Ma tylko 3 HP mniej, a jest dużo mniej narażony na straty, poza tym dmg jest niemal identyczne.

Mathias napisał:

A w dodatku +3 więcej populacji.

Nie na czysto. Na czysto populacja jest identyczna.

stask93 napisał:

a nie tylko Gryf vs. oko, bo i tak wiadomym jest, ze to Gryf jest lepsza jednostka

Ty to już najlepiej nic nie pisz...

Offline

 

#48 2009-03-12 20:24:27

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zamek v Lochy

Latanie + stały kontratak czynią z gryfa jednostkę przydatniejszą. Może on w szybkim czasie przelecieć całą mapę, a następnie walczyć i dzięki kontratakowi zyskać dodatkowy ruch (bo tak to mniej więcej wygląda). Strzelanie jak strzelanie, a brak ograniczeń to przecież podstawa, bez której jedn. strzelające są uznawane za słabe(chociażby gremlin, kusznik). Nie uważam, żeby to było coś specjalnego.
Napisałem ,,nieco", a 3HP to w gruncie rzeczy bardzo dużo. Atak pokrywa się z obrona, więc tu nie ma co mówić (chodzi mi o to, że gryf ma trochę niższy atak, zaś obserwator nieco mniejszą obronę).

KAZDA jednostka bez podstawki na tym poziomie ma tyle przyrostu. A przecież kupienie Bastionu Gryfów to sprawa oczywista i nie wyobrażam sobie, żeby nie brać tego pod uwagę.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#49 2009-03-12 22:47:53

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Zamek v Lochy

Do Koragga, apropo editu mojego posta: <cenzura>! Do mnie sie <cenzura>, a do jokera już nie? - spójrz o kilka postów wyżej!

Do Drago, z powodu tego: "Ty to już najlepiej nic nie pisz..." - to ty nic nie pisz, będę chciał, to będę pisał, a ciebie to <cenzura> obchodzi.

Koragg edit: Po pierwsze - minus za wulgaryzmy. Po drugie, to Joker napisał, że beholder i gryf mają podobne staty i skille, to już jest argument. Ty nie napisałeś zupełnie nic. Poza tym Drago zareagował odpowiednio - jeśli dojdzie do kłótni, to z Twojej winy, bo to Ty napisaleś prowokacyjnego posta i to Ty teraz prowokowaleś Drago.

Ostatnio edytowany przez stasek93 (2009-03-12 22:49:38)


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#50 2009-03-13 15:35:36

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Zamek v Lochy

Spoko, Koragg, nie dam się mu sprowokować w tak prymitywny sposób. Stasek na dodatek wyłączył sobie punktację, za to też pewnie oberwie, ale to nie moja sprawa.

Mathias napisał:

Strzelanie jak strzelanie, a brak ograniczeń to przecież podstawa, bez której jedn. strzelające są uznawane za słabe(chociażby gremlin, kusznik). Nie uważam, żeby to było coś specjalnego.

Ale to jest coś specjalnego. Zdecydowana większość strzelców nie radzi sobie w walce wręcz, tymczasem zarówno oko, jak i meduza nie mają z tym problemów.

Mathias napisał:

a 3HP to w gruncie rzeczy bardzo dużo

Nie mówisz poważnie... To praktycznie żadna róznica. Bardzo dużo na tym poziomie to np. 10-15 HP, a 3? To nie ma żadnego znaczenia, bo oko jest bardziej bezpieczne (w końcu strzelcy są często chronieni), a gryf regularnie obrywa od każdej napotkanej jednostki. Tak naprawdę, to oko może przetrwać więcej walk, zaś szybkość gryfa schodzi na dalszy plan, bo samym gryfem na pewno nie odważysz się zaatakować.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora