Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-02-20 14:53:19

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Strona Internetowa

(przekopiowane z CH3)
Drodzy userzy! Chciałbym przedstawić w tym temacie projekt:
www.heroes3.waw.pl
WSPÓLNYM portalem CH3 i punów


Przedstawiłem kilka dni temu tę propozycję arteemu . Spodobała mu się i wyraził zgodę, abym napisał o tym na forum.
Strona, którą podałem w tytule, jest tworzona przez osobę o nicku Cohen. Razem z Administratorem tegoż forum oraz twórcą portalu postanowiliśmy ustanowić ją wspólną dla CH3 i punów. Ale najpierw trochę historii...
Strona powstała 2 lata temu pod adresem h3mapy.yoyo.pl jako Download map dla punów. Rozwiązywało to problem wygasających linków na standardowych hostingach.
Pół roku temu Cohen przeniósł ją na obecny adres i dodał informacje o Heroes 3, statystyki Google Analitycs i kilka innych rzeczy. Od tej chwili Download jest tylko jedną z wielu opcji, jakie można zaoferować. I dlatego zdecydowaliśmy się przemianować ją w portal.

A teraz już do rzeczy: obecnie strona jest przed sporą aktualizacją związaną z dodaniem materiałów z tzw. ,,podziału łupów". Zostaną dodane brakujące informacje o grze, opisy miast, pierwsze solucje kampanii.

I Konieczne zmiany na stronie związane z projektem w tytule tematu:
1. Szerokie zmiany w Indexie: zmiana nagłówka ,,Heroes 3 Mapy Autorskie" --> Heroes 3 Portal; poza tym ogólne przemianowanie strony w portal informacyjny i całkowita zmiana w Słowie Wstępnym.
2. Umieszczenie na stronę bannerów do CH i punów.
3. Powstanie zakładki ,,Newsy" - i tutaj póki co następowałoby przekierowanie do CH3. User Sharpshooter pisze newsy ze świata H3, więc wystarczy link do odpowiedniego działu. W przyszłości na pewno uda się je umieszczać bezpośrednio na stronie.
4. Szata graficzna - trzeba będzie zrobić wiele rzeczy związanych ze skórką portalu. Artee powiedział, że ewentualnie pomoże. Mam też nadzieję, że zgłosi się grafik z punów. Do zrobienia jest praktycznie wszystko związane z grafiką.

II Oczekiwania właściciela portalu (Cohena) ze strony forów:
1. Puny: my dodamy zakładkę na górnym pasku, banner w kilku widocznych miejscach, dział przekierowujący, a także dział do użytku Cohena.
2. CH: tutaj nie chciałbym niczego narzucać, zapewne Administracja ma własne pomysły . Dział dla Cohena jest raczej niepotrzebny, prosiłbym jedynie, aby pozwolono mi pisać newsy dotyczące prac nad portalem. No a co do reszty, to może punkt 1. przyniesie natchnienie .

III Propozycja dla klanu BMW - strona prezentacyjna.
Jest to propozycja dla klanu. Skoro portal ma służyć userom, to również Wam . Na stronie można utworzyć zakładkę z prezentacją (skład, geneza, zapisy, starcia wraz ze screenami, itd.). Wpadło mi to do głowy przy okazji . Prosiłbym Pentacza, aby odpowiedział mi na PW, czy byłby zainteresowany taką formą reklamy swojej ekipy. Myślę jednak, że nie zaszkodzi to w żaden sposób, a jedynie może pomóc .

IV Dla Administracji - statystyki Google Analitycs.
Cohen założył już konto w GA dla punów. Bardzo fajne i dokładne, zaryzykowałbym stwierdzenie, że lepsze w niektórych opcjach od stat24 . Twórca strony oferuje:
1. Założenie statystyk.
2. Wrzucenie na serwer.
3. Udostępnienie.
Plusy takiej opcji? Dane byłyby dostępne, można by było porównywać poszczególne miesiące i wyciągać wnioski .

V Pomoc userów CH i punów w rozwoju portalu.
Strona jest obecnie w fazie rozwoju, i to takiego początkowego. Każda para rąk się przyda. Potrzebujemy:
1. Pomysłów i sugestii odnośnie portalu, materiałów znajdujących się na stronie, przyszłości, itd.
2. Solucji kampanii Heroes 3 - wiadomo, że wielu jest takich, którzy chodzą na skróty . Solucje to na pewno lepsze rozwiązanie niż kody. Jak mówiłem wcześniej, wraz z aktualizacją powstanie zakładka i wrzuconych zostanie kilka opisów na start. Masz ochotę nieco popisać? Zapraszamy! Nagród osobiście nie mogę zagwarantować (może Administracja da wam jakąś pochwałę czy coś), ale pomożecie w uzupełnianiu braków na portalu.
3. Map użytkowników - download map jest obecnie niemal pusty. Zapraszam wszystkich, aby wysyłali swoje mapy mnie lub Cohenowi. Twórca strony wrzuci je na serwer na stałe. Dzięki temu zażegnane zostaną problemy z Rapidem i wygasającymi linkami. Myślę, że w przyszłości będzie można zorganizować wszelkiego rodzaju konkursy na najlepsze scenariusze, itd.
4. Różnych artykułów i screenów - możesz zawsze napisać coś, czego na portalu jeszcze nie ma: możliwości jest od groma (sprawozdania z imprez w świecie H3, jakieś strategie, porady, tricki i wiele, naprawdę wiele innych)! Ponadto możecie zrobić screeny z bitew wraz z opisami (multiplayer).

VI Cele:
1. Powstanie i rozwój kolejnej strony o naszej kochanej grze .
2. Korzyści płynące z treści zamieszczanych na portalu.
3. Większa współpraca pomiędzy punami i CH.
4. Wzrost aktywności, oglądalności i notować forów.
5. Spełnienie marzeń obydwu forów związanych ze stroną www.



No to tyle. Oto kontakty:
ze mną - gg: 9408016
z Cohenem - gg: 2697284
Mailów podawać nie wolno, więc wszelki kontakt na PW lub gg.

POTRZEBUJEMY:
1. Pomocy userów (patrz: punkt V)
2. Grafika (jakbyś był chętny, zgłoś się do mnie )
3. Odpowiedzi Pentacza na pkt III (PW) i Administracji CH3 ws. pkt IV (PW).


Jestem pewien, że wspólnymi siłami zbudujemy kolejny duży portal o Heroes 3!

Pozdrawiam
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2010-02-20 17:58:31

 Talscire

Rekrut

Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 468
Miasto: Bastion
Kampania: Ostrze Armaggedonu
Jednostka: Czarny Smok
Bohater: Ivor
Magia: Wody

Re: Strona Internetowa

No wreszcie zajęliście się ta stroną, na pewno parę map sobie ściągnę.

Offline

 

#3 2010-02-20 19:34:10

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Strona Internetowa

Heh powodzenia życze.


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora