Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#31 2008-07-18 08:29:23

kozaq

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-07-18
Posty: 6

Re: Powitanie

Wita i pozdrawia wszystkich nowy uzytkownik. Nazywam sie Artur i jestem z Torunia. Z sag HoMM grywam tylko w III-cia czesc (od ~1998r, ale bywaly SPORE przerwy), preferujac kampanie (takze wlasnej produkcji). Choc posiadam polska wersje, to mozna rzec iz z na ta gre 'wychowalem sie' na angielskim demku, wiec prosze o wyrozumialosc odnosnie nieznajomosci ojczystych odpowiednikow (tyczy sie to glownie rodzajow miast)
Zamki ktore uznaje za grywalne dla siebie uwzgledniaja Castle, Tower, Dungeon, Stronghold i Fortress. Niemniej wszystkie posiadaja pewne zalety i wady, wiec potrafie 'zmusic sie' do gry innymi.
O swoich taktykach, ocenach, dostrzezonych zalet i wad gry itp. z perspektywy gracza nie bede pisal, gdyz nie czas i miejsce na to, natomiast odnosnie 'developerstwa' (Map Edition) przyjmuje jedno podstawowe zalozenie: usunac kilka zaklec podroznych (m.in. Wrota Wymiarow, Lot, Miejski Portal), uznajac iz sa zbyt potezne i 'oszukancze'.
Nie chcac juz bardziej zanudzac (badz wkurzac) adminow/userow, ze swej strony pozdrawiam raz jeszcze i przechodze na strone regulaminu. See ya!

Offline

 

#32 2008-08-02 20:01:40

Stick Warrior

Obywatel

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 11
Miasto: Tempest
Kampania: Wojenny Zamęt
Jednostka: arcydiabeł
Bohater: Fiona

Re: Powitanie

Witam wszystkich dopiero dzisiaj się zarejestrowalem ale juz mi sie podoba jestem wielkoduszny dlatego sluze pomoca

Offline

 

#33 2008-08-08 20:36:05

Kuba_termi

Obywatel

4313192
Zarejestrowany: 2008-08-08
Posty: 5
Miasto: Bastion i Zamek
Jednostka: Szary Elf.

Re: Powitanie

Chciałbym oficjalnie się przywitać. Mam na imie Kuba, w Heroes`a gram nie dluga, jakieś 3 tyg, ale ciagle sie ucze. Gram w Heroes III zawsze jak mam czas, co raz więcej przez Internet. Obecnie najczęsciej gram na poziomie wieży. xP.

Pozdrawiam
Kuba.

Offline

 

#34 2008-08-21 22:06:57

kaczormenix

Obywatel

1112613
Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 60

Re: Powitanie

elo jestem Michał, uwielbiam herosy (oprócz czwórki), grywam często w ta gre i do tego mam ojca, który nie umie żyć bez tej gierki, a po za tym forum bardzo mi się podoba


http://i46.tinypic.com/96vlp2.png
http://img.userbars.pl/136/27039.png
http://img.userbars.pl/150/29989.gif
http://img.userbars.pl/24/4736.gif

Offline

 

#35 2008-08-24 19:08:17

deed

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 1

Re: Powitanie

W Heroesów gram od początku czyli od jakis 12 lat!:) (o ile dobrze pamiętam)
oczywiscie HIII nie ma sobie równych (ale I tez miala ten niesamowity klimat, II część całkiem całkiem, IV kiepska, V srednia)

partje na hot seat rozgrywane z kolegami do 4 rano to byla norma, przez HIII poszedłem do wojska (nie wyrobilem sie z obroną pracy dyplomowej:)

w HIII nie gralem jakies 3 lata, ale zapytajcie mnie o którakolwiek postać, jednostke, skille, - to jak jazda na rowerze tego sie nie zapomina:)

od paru dni czuje ze musze znowu wrocic do Erathii i pokazac kto tam rządzi
kilku moich kolegów tez zbiera chec rewanzu na mnie za te wszystkie lata moich epickich zwycięstw - pewnie mocno odcisnołem sie na ich psychice:D

dlatego szukam mapy ktora była by najlepszą z najlepszych i dala możliwosć wykazania sie graczom, ee nie graczom raczej heroesom z krwi i kosci:)

wspaniale jest grając odgadnąć zamysły twórcy mapy, spojrzeć jego oczami i dotrzeć do najważniejszych krain zgarnąć najlepsze artefakty - to zawsze był mój sekret zwycięstwa. Dlatego szukam twórcy który na swej mapie zawarl "przeslanie" "tajemnice" i chce aby ją odkryto.

Możecie coś polecić :)? szukam Mapy XL, 4 graczy, każdy na każdego, rozbudowane podziemia

pozdrawiam
deed

Ostatnio edytowany przez deed (2008-08-24 20:37:31)

Offline

 

#36 2008-09-09 18:11:48

Mutare

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 129
Miasto: Lochy
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Wszelakie Smoki
Bohater: Mutare/Mutare Drake

Re: Powitanie

Witajcie wszyscy fani Heroes of M&M III! Jestem jedną z nielicznych (jeśli nie jedyną) dziewczyną na tym forum. No bo to tak gra, w którą zazwyczaj grają chłopcy (bitwy, budowa armii itd.). Nie zmienia to faktu, że ją uwielbiam (jak również i inne gry o takim charakterze). Mój nick oczywiście jest też imieniem jednej z moich ulubionych bohaterek - Mutare. Jej specjalnością są smoki. Jest ona główną bohaterką w kampanii "Smocza Krew". Lubię walczyć smokami - są to stworzenia zazwyczaj poziomu najwyższego i dodają siły armii. Tak, tak, wiem, że smoki to jedne z najsilniejszych istot w tej całej grze, i że w dużych ilościach są niepokonane. Ale przecież w grze chodzi o to by wygrać. Ja nigdy nie utrudniam sobie zadania, ani staram się nie ułatwiać. Gracz już zaawansowany, acz nigdy nie obchodziły mnie posiadane umiejętności, a raczej siła armii i profesja bohatera, nie jestem też jakaś bardzo dobra w tworzeniu map, natomiast wiele z nich zmodyfikowałam . Grywałam też w Heroes VI ale nie podobało mi się zbytnio . Przyszłam tu przypadkiem, szukałam screenów z heroesów i akurat tutaj trafiłam

Pozdrawiam.


"Udało mi się. Teraz Orwald i jego pachołkowie próbują mnie zabić i wypić mą krew. Wierzą, że zmieni ich to tak, jak mnie zmieniła zawartość Fiolki. Ale nigdy nie napiją się mej krwi. To JA wypiję ich krew..."

Offline

 

#37 2008-10-16 16:06:19

Buczy18

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 8

Re: Powitanie

Witam wszystkich na forum.Mam nadzieje że będzie nam sie miło pisało

Offline

 

#38 2008-10-28 16:20:33

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Powitanie

Ekhm... No, więc:

Nazywam się Mateusz mam 13 lat [skończyłem wczoraj znaczy... 27.10.2008] i kocham grę Heroes Of Might And Magic III

Pierwszy raz grę zobaczyłem u siostry ciotecznej, która właśnie pokazała mi tę grę Z początku była dla mnie dziwna, bo nie lubię strategii. Ale potem okazało się, że ta gra będzie moją ulubioną. Siostra pokazała mi ją jak byłem w 2 klasie podstawówki. Od tamtego czasu grywałem od czasu do czasu...

Czasami miałem dodatki, czasami nie, bo czasem pożyczałem od siostry, ale w końcu kupiłem oryginał

Zacząłem grać zamkiem Inferno i najbardziej mi się spodobał Dlaczego?

Były tam cerbery, a ja kocham zwierzęta [m.in. psy]. Kolory były czarny i czerwony, a to moje ulubione No i po prostu podobał mi się. Najczęściej wybierałem bohatera Rashkę. Dlaczego? Bo jego specjalność to Ifryty

Bardzo lubiłem [i lubię] Bastion. Taki łagodny kolor... Podobał mi się A bohater to chyba wybierałem Clanciego, nie pamiętam.
__________

Em... Ni wiem co pisać... Po prostu witam i myślę, że posiedzę na tym forum dłużej, niż przez miesiąc

Offline

 

#39 2008-10-28 20:54:11

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Powitanie

Przywitam się bardzo serdecznie z wami wszystkimi bo was nie znam a może zaczne sobie na wasze forum uczęszczać nie tyle żeby połączyć fora bo widze że są inne klimaty no ale może być sympatycznie.

Coś o mnie:

Jestem Majer w Heroesa 3 gram od 8 lat (on-line 2,5 roku). Udzielam się na Polskiej scenie H3 min. jestem Administratorem Portalu Akademia Wojny, redaktorem miesiecznika heroesowego "WoH", jestem organizatorem i graczem, może niedlugo zostane jednym z Administratorów Polskiej Ligi Heroes.

To z tych wazniejszych jesli chodzi o Heroes zebyscie nie mysleli ze jestem jakis "nowy" i głupi czy cos dlugie męczące posty utrudnianie sobie życia zbędnymi pytaniami tego mozecie sie spodziewac aha i pyskowaty jestem powiem to odrazu. Admin,Mod ? Jeden pies po prostu mam swoje zdanie na dany temat i jak ktos bedzie wypisywal glupoty to ja nie potrafie milczec. To tyle. Myśle że osoby ktore sa ogarniete dogadaja sie ze mna bez problemu bo problem to beda robic dzieciaki. Zaglądać na forum tutaj czasem będe i cos od czasu do czasu napisze no koniec


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#40 2009-01-19 06:14:40

Serious Pandzior

Obywatel

13853770
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 11
Miasto: Cytadela
Jednostka: Hydra Chaosu
Bohater: Tazar (L)

Re: Powitanie

Witam wszystkich. Myślę, że na forum trochę posiedzę, a ilość postów nie jest ważna tylko jakość.

Wypadałoby powiedzieć coś o sobie ale ja jak miałbym to robić to na pewno nikomu by tyle nie chciało się czytać.

Najważniejsze co trzeba wiedzieć to to, że śpię ponad 12 godzin jeśli mam możliwość. A nocki robię prawie codziennie .

Heroes III zalicza się do moich Top gier, a V cz. uważam za całkiem inną grę. Chciałem podyskutować na różne tematy o Hom&m i tak znalazłem te forum. Jestem dość doświadczonym graczem by wnosić dużo do tematów. A zdania bez argumentów to tylko puste słowa "dzieciakuf", którzy cenią sobie gust ponad prawdę i te inne rzeczy (mądrzy wiedzą jakie).

Już widziałem parę takich osób (patrz ostatnie zdanie w poprzednim akapicie) więc można się trochę pouśmiechać.

Powinno nam się dobrze pisać.

A teraz wszyscy wybaczą ale lepiej będzie gdy przeczytam (na wszelki wypadek) regulamin zanim zacznę pisać posty.


http://i35.tinypic.com/d0ef.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora