Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#71 2012-08-07 19:02:29

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Jed.strzelajace

"wodnym tytanom cyklopom lichom "

Im nie dorównują, bo to inne poziomy.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#72 2012-08-08 00:10:17

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Jed.strzelajace

Najsilniejszym strzelcem ( wliczając nawet populację) jest rzecz jasna tytan. No i strzelcy Gelu. Swoją drogą zaryzykuję stwierdzenie, że żyw. burzy mogą mieć naprawdę spore kłopoty w pokonaniu reptilionów...


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#73 2012-08-08 11:12:27

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Jed.strzelajace

Jeżeli mamy 2 miasta na start to lizaki przestrzelą elfy, burzyki same też, ale one mają do pomocy lody. Loch też da się nimi na PC2 przestrzelić.
Na arenkach też lizaki są dużą konkurencją.

Offline

 

#74 2012-08-08 11:56:19

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Jed.strzelajace

Xeno mówimy o uczciwych pojedynkach- wiadomo, że lizaki z kilku miast przestrzelą elfy z jednego miasta. Swoją drogą, nie byłbym taki pewny co do przestrzelenia lochu.


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#75 2012-08-08 12:33:05

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Jed.strzelajace

Ja też mówię o uczciwych, tylko jak zwykle się nie sprecyzowałem.
Mowa o PC2, tam masz 2 zamki na start i w takim wypadku lizaki przestrzelą elfy, no chyba, że ktoś noob i nie ma imba statów.

Offline

 

#76 2012-08-08 21:32:33

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Jed.strzelajace

No to liczymy powoli

Lizaki. Dwa miasta do daty 1/4/7, czyli ten przysłowiowy miesiąc
8+8 (przyrosty podstawowe) + 2x(3x16)= 16+96=112 repów zebranych w ten sposób plus powiedzmy te 10 na startowym bohaterze czyli jakieś 122 sztuki.

Elfy
7+7 (przyrosty podstawowe) + 2(3x14)= 14 + 84=98 elfów zebranych w ten sposób plus powiedzmy te 5 sztuk startowych od bohatera czyli jakieś 103 sztuki.

Xeno jeśli się nie pomyliłem w obliczeniach to weź mi powiedz jak 122 repy mają przestrzelać 103 elfy w sytuacji gdy te mają pierwszy strzał i to jeszcze podwójny?
Nie liczę wlotu ważkami, czy wiwernami w elfy bo chodzi mi o czyste przestrzelanie.

Repy będą bardzo wystrzymałe, ale jakby nie patrzeć elfy od speca też dostaną niezłego kopa, a zakładanie z góry, że nasze statystyki będą lepsze od przeciwnika to lekka przesada jak dla mnie

Mam pewnie błąd w rozumowaniu po pracy, ale czegoś tu nie rozumiem.


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#77 2012-08-08 22:18:03

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Jed.strzelajace

No cóż, grałeś ze mną PC2 i jak nie robiłeś DB to nie miałeś elfów w drugim zamku... do tego jeszcze dochodzą z bolków pobocznych, gdzie łatwiej o lizaka miż o elfa..
Na arenie jak ze mną grałeś to proporcje też nie są jakieś porażające, a jednak nigdy nie możesz elfami mi przestrzelić lizaków, nawet jak niczym innym w elfy nie strzelam.

Offline

 

#78 2012-08-09 17:17:52

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Jed.strzelajace

To co napisałeś zwaliłbym raczej na mój brak umiejętności i spore straty w statystykach niż na domniemaną siłę lizaków, ale było to na tyle dawno, że już zbytnio tego nie pamiętam

Co do pobocznych to nie twierdzę, ale ile ich mogłeś dostać? z 15 za wszystkie tygodnie. Lizaki są w stanie przestrzelać elfy, ale jakby nie patrzeć zbyt wiele ich nie zostanie.

Grając PC2 bastionem DB zrobić i tak trzeba na dobrą sprawę


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#79 2012-08-09 20:22:41

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Jed.strzelajace

Nie zawsze jest to opłacalne, czasami mapa tak się wygeneruje, że jest bieda totalna i robiąc DB kopiesz sobie dół. Na samym początku gry trzeba określić czy się wyrobimy z zasobami.

Ja wiem, że gracie mało cytką i też za nią nie przepadacie, bo się nią też ciężko gra, ale lizaki trzeba doceniać, kto tego nie robi marnie kończy.

Offline

 

#80 2012-08-09 23:56:58

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Jed.strzelajace

Ja również gram dużo cytką i ją lubię, ale zrozum, lizaki to tylko 2 poziom. One nie są jakimiś zabójczymi terminatorami. Założę się, że przestrzeliłeś elfy, bo miałeś po prostu wysoką obronę.


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora