Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#41 2008-11-16 18:19:19

 Macielug

Obywatel

11734157
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 645
Miasto: Wrota Żywiołów
Kampania: WOG
Jednostka: Czarodziejski smok
Bohater: Roland

Re: Jed.strzelajace

stasek93 napisał:

Ja tak wogule uwazam, ze Wladca Mroku, powiniem sie zamienic miejscami z Koscianym Smokiem

A według mnie smok powinien mieć więcej HP np. 180-190.


Jeśli coś chcesz to zawsze możesz to osiągnąć.

Offline

 

#42 2009-09-26 21:33:43

 Crassus11

Rekrut

176794
Call me!
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 397
Miasto: Zamek/Lochy/Necro
Kampania: Eliksir Życia/Smocza krew
Jednostka: Błękitny Smok
Bohater: Gelu/Isra xD

Re: Jed.strzelajace

Dobra ale to jest temat o strzelających a nie o kościanych smokach. Tytan może się schowac przeciwko strzelcom. Gdy Gelu gram to kupuje tylko elfy, ulepszam na strzelców i chodzę tylko z strzelcami i nikt mnie nie pokonał do tej pory


http://img2.imageshack.us/img2/8906/15192.gif
http://i646.photobucket.com/albums/uu184/Squitxl/MinecraftUserbar.png
http://heroes.vot.pl/Obrazki/Fora/nekropolia.png
Jeśli boisz się śmierci i trzymasz się kurczowo życia, to widzisz jak demony ci je wyrywają, ale jeśli pogodzisz się ze śmiercią, to demony staja się aniołami, które uwolnią cię od życia na ziemi.
~ Ludwig Erhard

Offline

 

#43 2009-12-08 11:49:18

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Jed.strzelajace

Ale Gelu to inna sprawa,pozatym to nie temat,ktora jed.strzelajaca jest najlepsza,tylko co o nich myslicie .Ja mysle,ze bez nich to nie bylo by po co grac w heroesy.Daja wiele mozliwosci no i trzeba sie bardziej naglowkowac przy niech,trzeba je dobrze oslonic,lub zablokowac,starac sie nie dopuscic by strzelili z najwieksza skutecznoscia itp.To bardzo urozmaica gre,pomyslcie co by bylo, gdyby bylo mozna walczyc jedynie w bezposredniej walce-nuda i tyle ;p.


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#44 2009-12-08 17:33:28

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Jed.strzelajace

Łucznicy/Kusznicy - ci pierwsi są słabsi, ale Kusznicy... strzelają podwójnie, więc gdy jest och sporo, dla przeciwnika może to być problem ;>
Mnisi/Kapłani - jednostka strzelająca na 5 poziomie to już plus. Kapłani nie mają ograniczeń w walce wręcz, co czyni jest dość silnymi jednostkami.
Leśne elfy/Wysokie elfy - jedyne jednostki strzelające w Bastionie. Silne, bardzo je lubię, często mi pomagają, a zwłaszcza, gdy ulepszę Leśne elfy - wtedy Wysokie elfy strzelają podwójnie.
Większe gremliny - no cóż... nie jest to według mnie ogromnie silna jednostka... Choć tak jak inne, w większych ilościach potrafi poczynić szkody.
Magowie/Arcymagowie - są świetni, obniżają koszta zaklęć, są na 4 poziomie.
Tytani - jednostka strzelająca na 7 poziomie, to dopiero coś
Gogi/Magogi - ci pierwsi... przeciętni, Magogi są już lepsze - ich ataki są jak czar Kula Ognia, atakuje wszystkich dokoła ;>
Lisze/Arcylisze - nie ma co się tu rozpisywać. Trująca chmura jest przydatna, jednostka 6 poziomu
Złe oczy/Beholdery - świetne jednostki, jak na swój poziom. Są jak Minotaury (na swoim poziomie). Nie mają ograniczeń w walce wręcz ;>
Meduzy/Meduzy królewskie - świetne jednostki, 4 poziom, a do tego zmieniają w kamień!
Orkowie/Urkowie - nie lubię Twierdzy, a co za tym idzie, nie podchodzi mi ta jednostka. Na swój poziom... przeciętna.
Cyklopi/Cyklopi królewscy - jednostki chyba najsłabsze na swoi poziomie... i najdroższe. Jedyny plus to niszczenie murów.
Jaszczuroczłeki/Reptilioni - jedna z najlepszych jednostek na swoim poziomie. W większych ilościa poczyniają ogromne szkody :>
Żywiołaki Burzy - silne jednostki, w czołówce 2 poziomu. Nie mają ograniczeń w walce wręcz.
Żywiołaki Lodu - No... są dobre ^^

Moje opinie o jednostkach strzelających :>

Offline

 

#45 2010-05-23 19:30:38

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Jed.strzelajace

Wstęp: według mnie strzelooki są kluczem do zwycięstwa. Możemy nimi zdziałać zdecydowanie więcej niż zwykłą piechotą. Z tego też powodu nawet słaba jednostka strzelająca zawsze chętnie jest widywana w mojej armii .

Kusznik - Dosyć dobra jednostka, spory atak, strzela podwójnie. Gdyby nie to strasznie niskie HP...
Kapłan - Jedna z najsłabszych jednostek swojego poziomu. Ale strzela, więc zawsze się przyda.
Wysoki elf - Podobnie jak Kusznik ma bardzo mało HP, ale dwukrotnie atakuje na turę i ma dobry atak.
Większy gremlin - Jedyny strzelook na 1. poziomie. Pod względem siły jest słabiutki, ale strzał znacznie zwiększa jego przydatność na polu bitwy. Ponadto jest tani jak barszcz i ułatwia exp.
Arcymag - Jedna z najlepszych jednostek 4. lvla, która posiada same zalety. Niby droga, ale za szczęście trza płacić ;p.
Tytan - Jedyna jednostka strzelająca na 7. poziomie to bardzo wartościowa sprawa. Szkoda tylko, że taki drogi jest... No ale - patrz wyżej .
Magog - gdyby nie to, że atakuje swoich, byłby jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym, potworem 2. lvla. Niestety, ranienie swoich oddziałów trochę psuje obraz Magoga.
Arcylisz - Co tu dużo mówić? Świetny 5. lvl, który w dodatku wali więcej niż 1 postać, a nie rani swoich kumpli trupków ;p.
Obserwator - Niby nic specjalnego, ale siłowo jeden z najlepszych na swoim poziomie .
Meduza królewska - Strasznie mało strzał, przydatna tylko na krótkie bitwy. Średnia pod względem siły.
Urukowie - chyba najgorszy na poziomie, nie ma żadnych zalet, badziewne staty. Chyba najgorszy strzelook w grze.
Cyklop Królewski - Kupuje się go bardzo późno ze względu na drogie siedlisko. Według mnie NIE jest wart swojej ceny. Niby strzelook 6. poziomu, ale skoro prawie nie występuje, to na co mi taki? A statystyki byle jakie.
Reptilion - strasznie słaby atak (bez patcha), średni, nic specjalnego. No ale za to jest tani, a to duży plus!
Żywiołak Burzy - jeden z najlepszych stworów na 2. poziomie. ALE posiada bardzo niski przyrost, dużą cenę i jest okropnie wrażliwy na błyskawicę. A więc plusy i minusy niestety na równo...
Żywiołak Lodu - Bardzo, bardzo dobre! Co tu dużo mówić? Czołówka 3. lvla



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#46 2010-05-23 20:59:04

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Jed.strzelajace

Każdy strzelający jest w armii przydatny. Zawsze przed zwarciem się armii (choćby w historii wojen) zwracano uwagę na wcześniejsze "zmiękczenie" wojsk wroga szybkim ostrzałem, który powodował liczne straty przede wszystkim w piechocie. Tutaj jest dość podobnie.

Reptilliona uznaję z patchem, zgodnie z nim, nasz jaszczur jest zaraz po burzy liderem poziomu.
Cyklop... Drogie siedlisko, mogą być problemy z rozbudową, gdy interesują nas inne jednostki, mimo wszystko to strzelec, który pozwala na szybsze burzenie murów i jego ostrzał może być szkodliwy dla wroga.
Kapłan... Szczerze mówiąc, nie uważałem go nigdy za tragedię, chociaż wybitny też nigdy nie był, zwykle strzelał i było go dużo, więc stąd pewnie moje nieco wyższe mniemanie.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#47 2010-05-23 21:39:39

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Jed.strzelajace

Odnośnie Reptiliona się nie ma co spierać - jedni mają patcha, inni nie, dlatego tutaj każdy może go ocenić według swojego "uznania"

Cyklop - siłowo oczywiście jest nie najgorszy, tak +/- w połowie stawki 6. lvla. Kruszenie murów to również wg mnie bardzo dobry skill, który pomaga w oblężeniach. Niestety, cena siedliska wszystko psuje .

Kapłan - tragedią nie jest, po prostu plasuje się w dolnych granicach 5. poziomu. Dzięki strzelaniu wzrasta jego znaczenie . Staty ma raczej słabe, przyrost taki jak wszyscy "koledzy", dobrze, że strzela .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#48 2010-05-24 18:25:53

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Jed.strzelajace

Co do repta- wiadomo, z pathem wymiata, bez nie jest aż tak źle.
Cyklop? Na dużych mapach opłaca się go mieć. Ma aż 17 ataku i strzela więc jest nieźle, no i 8 speeda to dobrze jak na strzelaka. Ale małe dmg i do tego hp i obrona niszczą tą jednostkę jeśli połączymy to z ceną przez co na mapach S i M praktycznie nie występuje...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#49 2010-05-24 19:19:02

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Jed.strzelajace

No, faktycznie, na dużych mapach Cyklop może się przydać. Jednak, jak już powiedziałeś, jego HP i dmg (dwie podstawowe statystyki) są słabiutkie i generalnie nie można powiedzieć, aby był wart swej ceny. Strzelook jak strzelook - zawsze się przyda, ale ten akurat przyda się mniej niż inne.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#50 2010-05-24 22:19:24

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Jed.strzelajace

Wcale nie mniej, tylko nie zawsze można/ opłaca się go mieć. No poza tym np. taki kapłan to nawet na dużych mapkach nie przydaje się zbytnio, tylko nadal ma za zadanie połaskotać wroga...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora