Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2018-12-13 15:43:14

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Hibernacja forum

Te "Heroing oing Maing aing Maging" brzmi nieco śmiesznie, ale bez kontekstu nie zamierzam nikogo oceniać. A kiedy internet jest taki duży i wszędzie są strony, to pojawia się jakaś chęć integracji wszystkiego w jednym miejscu. Trochę dobrze, trochę źle, ale i tak jestem dość staromodny bo wolę płacić gotówką.

Oumen jest jak ten koleś który przychodzi do opuszczonych ruin, wsadza patyk z flagą w ziemię, ogłasza się królem... i w sumie to tyle.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#12 2018-12-13 18:56:34

 oumen

Obywatel

Zarejestrowany: 2016-01-12
Posty: 112
Miasto: Wrota Żywiołów i Bastion
Kampania: Ciekawa
Jednostka: Jednorożec, żywiołak burzy
Bohater: Monere/ Kyrre
Magia: ŻADNEJ MAGII!!!

Re: Hibernacja forum

Mathias Awansuj mnie na generała a obiecuję w miesiąc rozruszać forum.


Wam się oczy otworzą kiedy mnie się zamkną. JKM
              Tylko głupi odmawia kiedy mądry prosi

Offline

 

#13 2018-12-17 13:57:15

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Hibernacja forum

Kontekst dosc oczywisty. Ubi przenioslo gre do CHRL. Ludzie jak zwykle pomstowali na nich.
Jeden wpisal tylko to Heroing ja przyklasnalem i juz wasze wpisy sa usuniete rasizm.
....
Zachodnie lewactwo i ich zboczone mozgi...

...

Jesli ktos chce byc wiadacym motorem forum znakomicie! Nie zawsze musi to byc tylko Mathias...

Offline

 

#14 2018-12-28 13:54:35

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Hibernacja forum

Gier nie brakuje, ale kiedy to wszystko ograć. Zamierzam jak co jakiś czas wrócić do Heroes 3, ale ten czas jeszcze nie nadszedł. Póki co skończyłem również scenariusze od Heroes 7, poziom bohaterski jest trudniejszy przez większą liczbę stworków w neutralnych armiach, ale wciąż są głupie, więc w sumie to tylko wydłużanie rozgrywki na siłę bo trzeba bardziej "cyganić" i wydłużają się walki. Niby można tak powiedzieć o każdej części, ale przez takie łupienie dużych armii leciał też piękny XP. Tylko w przeciwieństwie do poprzednich gier, automatyczna bitwa jest zepsuta, więc o ile jeszcze w H6 mogłem się streszczać przez szybkie rozegranie bitwy z ekranu mapy, tak w siódemce już trzeba każdą pierdołę rozgrywać ręcznie, bo nawet normalne strzelanie z dystansu (na przykład) jest kompletnie poza możliwością jednostek sterowanych przez komputer. Jakieś obrony, podchody i takie tam głupoty. Znowu próby wydłużania na siłę.  Ogólnie mówiąc gra ma dużo niewykorzystanego potencjału nad którym pracuje grupa modderska wydająca te nieoficjalne patche. Czeka ich jeszcze sporo zabawy.

Jest nawet świetnie zapowiadający się mod do Heroes 7, Umbramancer. Osadzony w zupełnie innym świecie, z nową frakcją Xel, unikalnymi jednostkami, nowymi neutralnymi stworzeniami (w tym bossowie jak w stylu Heroes 6). Nowi bohaterowie, mechaniki, a nawet zmiany pogody które oddziałują na jednostki w polu bitwy. Drzewko rozwoju bohatera jest uzupełnione o alchemię i tworzenie mutagenów. Heroes 7 jest na Unreal Engine, więc to w sumie świetny silnik do modowania, tylko sama gra jak wiemy zawiodła. Szkoda, że właściwie to o Umbramancer mało kto usłyszy, w końcu jest na podstawie Heroes 7. No i jeszcze trzeba mieć Trial by Fire, więc samo Heroes 7 od CD-Action nie wystarczy. Dość niefortunne.

Ostatnio edytowany przez Sauron (2018-12-28 13:55:59)


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#15 2020-07-07 09:03:46

Kateros90q

Przybysz

Zarejestrowany: 2020-07-07
Posty: 1
WWW

Re: Hibernacja forum

Bardzo fajne forum szkoda że tak mało aktywne ostatnio

Offline

 

#16 2020-08-14 08:49:04

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Hibernacja forum

Uczestnicy poszli na studia do pracy i tak to jest poza tym malo sie dzieje w MM.

Offline

 

#17 2020-08-20 22:32:54

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Hibernacja forum

Forum może martwe, ale comunity przeżywa drugą młodość.

Offline

 

#18 2020-10-06 11:18:47

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Hibernacja forum

Horn of the Abyss i turnieje rzeczywiście rozruszały cały ten interes i oglądanie Heroes 3 jako E-sport jest dla mnie ciekawym doświadczeniem. Co prawda forum tego renesansu nie dożyło, ale internet jako całość bardzo się zmienił i takie miejscówki to przeżytek. Doceniam jednak ich wartość historyczną no i fakt, że jakoś pomogły przetrwać serii w publicznej świadomości, kiedy Ubisoft z wdziękiem równał markę z ziemią. Rzeczywiście sporo się u mnie w życiu zmieniło, ale co jakiś czas zaglądam tutaj na moment, bo jestem sentymentalnym cymbałem, co poradzić. Klimat circa 2009 i ciut dalej jest tutaj doskonale zachowany.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#19 2020-10-09 18:00:58

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Hibernacja forum

Nie przesądzajmy o śmierci.
To forum jako grupa na fejsie insta czy twicie to byla by parodia. Choc na pewno ludzi wiecej. Nasze forum choc duze i dlugotrwale to jednak byla zawsze zwarta grupa a nie szeroki wachlarz ludzi czesto przypadkowych. Nie bylo strony z duzym dzialem download. Jaskinia czy Grota jada na prpjektach i sciaganiu plikow. Tak tylko pogadac to zawsze mniej chetnych.

Offline

 

#20 2020-10-27 22:21:22

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Hibernacja forum

Ostatnie lata mnie zbytnio nie rozpieszczały, dlatego też niespecjalnie się udzielałem w sieci. Być może jak przyjdą lepsze czasy, to się wyjdzie z jakąś inicjatywą, ale na ten moment nawet nie wiem, co słychać w community. Od zeszłego roku odświeżyłem sporo starszych gier, więc pewnie w którymś momencie wjadą i herosy. Po dłuższej nieobecności wszedłem tutaj dzisiaj i jestem zaskoczony, jak przyjemnie to forum się ogląda, faktycznie taki powrót do przeszłości internetu. Jedynie na mobilki by trzeba było trochę rzeczy usprawnić. No nic, zobaczymy, co to będzie, fajnie, że od czasu do czasu jeszcze tutaj zaglądacie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora