Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2017-04-30 23:48:42

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Mały bilans ostatniej działalności

Rok 2016 dla Tajemnic Antagarichu to okres potężnego regresu, którego nie obserwowaliśmy chyba jeszcze nigdy. Nie powiedziałbym, żebyśmy spadli na samo dno, ale ogólnie rzecz biorąc nie ma się co czarować - formuła się wypaliła. I tak wycisnęliśmy z forum całkiem sporo i bynajmniej nie zamierzam go zamykać. Nie mniej warto zrobić mały rachunek sumienia, zastanowić się, dlaczego ostatnio sytuacja jest aż tak zła.

Według mnie najważniejsze przyczyny regresu TA to:
- ogólny upadek serii Heroes i stopniowe wygasanie zainteresowania H3,
- przestarzały silnik PunBB, który miał zostać zastąpiony Fluxem, ale admin pun.pl nie wywiązał się z żadnej obietnicy,
- kryzys tradycyjnych forów dyskusyjnych - generalnie poza gigantami większość dynamiki przeniosła się na fora wewnętrzne Facebooka,
- usunięcie TA z wyników wyszukiwania, które tradycyjnie przynosiły nam najwyższe wyniki (np. kody do Heroes 3),
- brak aktywności i wyczerpanie głównych tematów na forum.

Pewnym światełkiem w tunelu jest serwis e-Gildia Graczy, który wchłonął i rozwinął już skutecznie większość zasobów Kronik Heroes, a także części zasobów forum. Zobaczymy, co będzie dalej.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2017-05-24 08:00:39

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Mały bilans ostatniej działalności

Przenosiny na facebooka czy twittera chyba nie wchodza w gre? Nie ten typ aktywnosci.

Offline

 

#3 2017-05-25 13:36:41

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Mały bilans ostatniej działalności

Raczej ciężko by to było przeprowadzić. Mieliśmy nawet grupkę na Facebooku kiedyś, ale na dłuższą metę się nie sprawdziła.
Ewentualnie można by znowu spróbować porządnie rozruszać fanpage TA. Swego czasu to się nawet sprawdzało, było duże zainteresowanie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora