Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Karczma
  •  » Najgorsza zbrodnia literacka możliwa do popełnienia, karana śmiercią

#11 2016-12-25 21:49:53

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Najgorsza zbrodnia literacka możliwa do popełnienia, karana śmiercią

Teraz juz jest w formie modow. Naprawde nie ma czego zalowac. Bo naprawde nie pasowalo. Czolgi, lasery, pily mechaniczne, pompy paliwowe. A herosi na koniach. Niebywale wymieszanie. Na dodatek recykling stworow. Goblin, zombi, czlowiek, ogr, minotaur, naga i  pewnie behemot z ,,technicznymi" gadzetami. Jak Filip z konopi i na dodatek zadnej nowej jednostki. Pomysl swietny na nowa gre. Herosi postapokalipsa. Ale to trzeba bylo wszystkie miasta i tereny przerobic. Wtedy tak. W ten sposob bylby duzy zgrzyt. Najwyzej opcjonalnie. A najlepiej jakby zrobili jakies inne dobre w tym czasie to by bylo dziesiec finalowo. Szkoda straconego czasu...

Offline

 

#12 2016-12-26 13:00:22

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Najgorsza zbrodnia literacka możliwa do popełnienia, karana śmiercią

Fala hejtów fanów serii poszła głównie z niewiedzy, że Heroes to poboczna seria M&M i tak to się zaczęło. Oczywiście sama forma zamku mnie odpycha. Mogli to jakoś ładniej podpiąć do fabuły i wymyślić coś kreatywniejszego. Jest spoko gier które spinają fanasy i sci-fi  jest super, tu nie wyszło.
Co do wrót to jak dla mnie są fajnym kontentem i mi się podobają.

Offline

 

#13 2016-12-26 15:29:15

 Kamilo67

Obywatel

Skąd: Gdzieś w odległych krainach
Zarejestrowany: 2015-08-15
Posty: 111
Miasto: KamiloLand
Kampania: TYLKO ŁATWE
Jednostka: Kamilos
Bohater: Kamilo :)
Magia: Słowa

Re: Najgorsza zbrodnia literacka możliwa do popełnienia, karana śmiercią

Takie łączenie to dobry pomysł, ale niestety wielu od razu myśli, że to głupie. Oczywiście trzeba to dobrze połączyć, bo Forge wyglądało jak jakiś żart - zombiaki z piłami mechanicznymi, naga/meduza tylko tym razem ma czołg zamiast ogona... śmieszne i mało kreatywne. Szkoda, bo można było jakąś rasę kosmitów zrobić, a nawet podróż po planetach - coś w stylu jak wchodzi się do podziemi, że inna mapa się wczytuje.
Dla wielu jednak rycerz na koniku przeciwko maszynie to absurdalnie głupie, a przecież taki kontrast można znaleźć w prawdziwym świecie - z jednej strony cywilizowane państwa, z drugiej jeszcze w afrykańskich krzakach jakiś dzikus biega : - ). Co prawda to inna skala, ale jest jak najbardziej prawdziwe.


"Zapraszam na Morenkę!" - Pietrek "Archon" Kogucik do Adasia, 2k16

http://tinyurl.com/y9dt3lw4 http://tinyurl.com/y8b5grtf

Offline

 

#14 2016-12-26 19:37:49

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Najgorsza zbrodnia literacka możliwa do popełnienia, karana śmiercią

Kosmitów i tak już mamy w Heroes 3 xd

Offline

 

#15 2016-12-28 14:53:37

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Najgorsza zbrodnia literacka możliwa do popełnienia, karana śmiercią

Tylko jak rycerz na koniu rozwala czolg to juz jest megaabsurd a tak by bylo. Bo nagatank 6 poziom i czempioni tez 6, czyli porownywalna sila. Owszem mogli by i chlopi czolgi niszczyc widlami, tylko czy to wzbogacilo by gre? Raczej zrobilo by z Herosow posmiewisko.

Offline

 

#16 2016-12-28 15:40:05

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Najgorsza zbrodnia literacka możliwa do popełnienia, karana śmiercią

Tylko jak rycerz na koniu rozwala czolg to juz jest megaabsurd a tak by bylo.

Generał Budionny lubi to

A poważnie to zgadzam się, że w takiej formie to bez sensu. Tak samo Xeno ma rację - kosmici w H3 tak czy tak są . I w takiej formie jak obecnie to ja nie mam nic przeciwko nim. A co do tego, co się często mówi, jakoby gracze zepsuli zamysł twórców i w ogóle to wszystko ich wina, błee - jakby tak bardzo 3DO było przekonane o sensowności wprowadzenia Forge, to by to zrobiło; ich wahania potwierdzają, że coś z tym miastem było nie tak. A sukces Heroes 3 w takim kształcie, jaki mamy dzisiaj, świadczy, że jednak fani tak bardzo twórcom szyków nie pokrzyżowali, wręcz przeciwnie.

Swoją drogą tyle lat powstawało to Forge w środowiskach fanowskich i ostatecznie się nie doczekaliśmy. W tym czasie HotA wprowadziła już bodaj dwa nowe zamki, czyli da się; więc wydaje mi się, że czas zarzucić ten motyw w formie zaproponowanej przez 3DO kilkanaście lat temu.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#17 2016-12-28 22:53:48

 Mr_eLka

Obywatel

Skąd: Necropolis
Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 152
Miasto: Necropolis
Kampania: Long live the King!
Jednostka: Arcy-Licz
Bohater: Christian/Isra/Sandro
Magia: Nekromancja

Re: Najgorsza zbrodnia literacka możliwa do popełnienia, karana śmiercią

Absurd walki konia z czołgiem to wina tego, że Heroes jest grą strategiczną o takiej a nie o innej mechanice. W innej grze najpewniej czołg byłby jednostką stworzoną do kontrowania kawalerii a mógłby zostać zniszczony przez zaklęcia magiczne. Co jeśli o samych orków z piłami mechanicznymi się tyczy, osobiście nie rozumiem absolutnej nienawiści do tej stylistyki.


Osobiście kojarzy mi się to trochę z frakcją orków z Warhammera 40k która jest naprawdę fajnie zaprojektowana.

http://images.dakkadakka.com/gallery/2009/8/15/47979_md-Krog,%20Waaaagghhh%20Orkz,%20Warboss.JPG

http://chestofcolors.com/wp-content/uploads/2015/10/ghazkull-thraka-0-4-672x372.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-V5uDv-FpyMo/UXO3LVcaACI/AAAAAAAADf8/ABepdy5ZXr0/s1600/orkz2.png

http://orig12.deviantart.net/752c/f/2010/095/c/1/orkz__orkz__ork_by_noname65.jpg


Never kiss a girl, it's super gay.
Tańczące loli
http://www.anime-planet.com/images/users/signatures/eLkathebaloon.jpg
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline

 

#18 2016-12-28 22:57:27

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Najgorsza zbrodnia literacka możliwa do popełnienia, karana śmiercią

Jak to HoTa ma już drugi zamek?

Offline

 

#19 2016-12-28 23:33:28

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Najgorsza zbrodnia literacka możliwa do popełnienia, karana śmiercią

Forge jest ukrainskie na WoGa i chyba z bledami a chodzi. Mi sie udalo wkleic na Ere. Kilka jest na VCMI z tym ze ten projekt to jest alfa.
Zolnierz na koniu moze zniszczyc czolg o ile ma granatnik przeciwpancerny. Kon to zwierze tylko. W Afganistanie uzywali do walki z sowietami. Ale nie dzida i rycerz. Kazdy kto ma jakiekolwiek pojecie o wojnie wie ze np. Armia Jugoslawii nie miala z Niemcami szans bo byla w tyle jakies 5 lat a Serbowie sa waleczni! 5 LAT! A CO DOPIERO 600! A Sredniowieczu co 25 lat wymieniali uzbrojenie! Czyli ktos ze zbrojami sprzed 25 lat PRZEGRYWAL!!! Bo byly za slabe. Miecze za miekkie. To tylko nam sie zdaje ze miecz i miecz to podobne. A tu z 1000 lat roznicy!

Ostatnio edytowany przez Baron (2016-12-28 23:34:06)

Offline

 

#20 2016-12-28 23:46:27

 Mr_eLka

Obywatel

Skąd: Necropolis
Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 152
Miasto: Necropolis
Kampania: Long live the King!
Jednostka: Arcy-Licz
Bohater: Christian/Isra/Sandro
Magia: Nekromancja

Re: Najgorsza zbrodnia literacka możliwa do popełnienia, karana śmiercią

Baron napisał:

Forge jest ukrainskie na WoGa i chyba z bledami a chodzi. Mi sie udalo wkleic na Ere. Kilka jest na VCMI z tym ze ten projekt to jest alfa.
Zolnierz na koniu moze zniszczyc czolg o ile ma granatnik przeciwpancerny. Kon to zwierze tylko. W Afganistanie uzywali do walki z sowietami. Ale nie dzida i rycerz. Kazdy kto ma jakiekolwiek pojecie o wojnie wie ze np. Armia Jugoslawii nie miala z Niemcami szans bo byla w tyle jakies 5 lat a Serbowie sa waleczni! 5 LAT! A CO DOPIERO 600! A Sredniowieczu co 25 lat wymieniali uzbrojenie! Czyli ktos ze zbrojami sprzed 25 lat PRZEGRYWAL!!! Bo byly za slabe. Miecze za miekkie. To tylko nam sie zdaje ze miecz i miecz to podobne. A tu z 1000 lat roznicy!

Zapominasz cały czas o elemencie magii w tym uniwersum. Czołg może równie dobrze zostać rozpieprzony przez zaklęcie a nawet przez miecz jeśli jest zaklęty. Nie wydaje mi się, aby wyobrażenie sobie zaklęcia które by pozwalało mieczowi przecinać twarde materiały było takie trudne.


Never kiss a girl, it's super gay.
Tańczące loli
http://www.anime-planet.com/images/users/signatures/eLkathebaloon.jpg
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline

 
  • Index
  •  » Karczma
  •  » Najgorsza zbrodnia literacka możliwa do popełnienia, karana śmiercią

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora