Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2016-03-30 22:21:52

 Mr_eLka

Obywatel

Skąd: Necropolis
Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 152
Miasto: Necropolis
Kampania: Long live the King!
Jednostka: Arcy-Licz
Bohater: Christian/Isra/Sandro
Magia: Nekromancja

Tworzenie armi- King's Bounty Legends

Czy ktoś mógłby doradzić mi odnośnie budowania armii? Aktualnie gram Paladynem na czwartym poziomie, moja armia składa się aktualnie z wilków, niedźwiedzi, łuczników, kapłanów oraz zbrojnych. Aktualnie nie mogę podać za dużo informacji o postaci gdyż jestem na laptopie, w razie czego nazajutrz podam informacje na temat tego jak budowałem postać (możliwe, że będę musiał rozpocząć grę od początku).

Ostatnio edytowany przez Mr_eLka (2016-03-30 22:28:07)


Never kiss a girl, it's super gay.
Tańczące loli
http://www.anime-planet.com/images/users/signatures/eLkathebaloon.jpg
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline

 

#2 2016-03-31 13:10:45

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Tworzenie armi- King's Bounty Legends

Osobiście najmniej lubiłem właśnie klasę Paladyna w Legendzie, bo jest to klasa która trochę nie wie czego chce i próbuje wszystkiego. Sporo umiejętności z drzewa Umysłu nie jest warta maksowania, stąd i tak będziesz sporo czerpał z innych drzewek. Dla przykładu Zwiad wystarczy poziom 1. Zwykle obrazki jednostek, statystyki bohatera i opis np. niezwyciężony daje dość dobry opis tego co nas czeka. Choć uwaga, bo określenia "niezwyciężony, zabójczy itp.) biorą się z porównania wielkości armii, czy walka bywa trudna zależy w praktyce od naszej kompozycji armii i zdolności bohatera. W sumie poradzisz sobie każdą klasę, po prostu wolałem bardziej określone specjalizacje Wojownika (ogromna armia, bardzo silna Szkatułka z dodatkiem paru zaklęć pomocniczych) oraz Maga (demolka z pomocą zaawansowanej magii)

W Księżniczce i Nowych Światach, drzewka są jeszcze lepiej przebudowane.

Im szybciej zdobędziesz skilla by przerabiać kapłanów na inkwizytorów tym lepiej. Masz wskrzeszenie na starcie, możesz sobie rozwinąć Magię Ładu i obcinać straty. Czary ochronne z tej szkoły również mogą się przydać.
Magia Runiczna (czy jak to się nazywa) pozwala uzyskiwać dodatkowe runy.
Tolerancja może się przydać później, zresztą Paladyn jest lepiej przygotowany do walki z Nieumarłymi i Demonami, masz tam parę przydatnych dodatków.
Mniejsze problemy finansowe, dużo złota.
Dodatkowo, sam możesz dowodzić Nieumarłymi. Nieumarła armia jest fajna, szczególnie gdy masz ogromną liczbę szkieletów łuczników i dasz im Smocze Strzały. Duchy gdy zabijają jednostki to powiększą swoje szeregi, ale jak będzie ich za dużo to zdziczeją i stracisz kontrolę.
Nieumarłych sobie znajdziesz na cmentarzu na bagnie.

Kopiuję z innego tematu.

http://www.aurelain.ro/HeroScreen/TL_eng.html

Możesz sobie popatrzeć i wymyślić jakieś combo.
Jeśli zamierzasz używać Nieumarłych to Mroczny Dowódca będzie ważnym skillem.
Rezerwa jest przydatna, pozwala wymieniać jednostki bez biegania do zamku.
Magia Chaosu (czary ofensywne) pozwoli zadawać niezłe obrażenia, chociaż jak chcesz się w to bawić to Mag będzie lepszą klasą. Wyższa Magia rządzi w Legendzie, Paladynem wiele nie poczarujesz z 1 czarem na turę.

Co do żonek, to rozwód trochę kosztuje i odchodzą bezpowrotnie, dlatego byłbym ostrożny. Rinę z Darionu zostaw na razie w spokoju, jak bardzo będziesz chciał Nieumarłych to wróć po nią później i zmień w zombi. Dzieciaki dają niestety losowe premie stąd można trafić jakieś śmieci, dlatego jak miałem dobre artefakty to darowałem sobie dzieciaki. Ewentualnie wczytać grę. Dla Maga Feanora będzie świetna, bonus do intelektu robi swoje. W formie żaby bardzo wzmacnia węże. Weź węże, szczególnie królewskie są bardzo potężne. Kolejne żony przychodzą później.

Ostatnio edytowany przez Sauron (2016-03-31 13:14:51)


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora