Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2016-03-20 23:35:19

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Forum ma już 9 lat!

Witajcie! Miło mi zakomunikować, że mija kolejny, dziesiąty już rok od reorganizacji forum, czyli umowna rocznica jego powstania. Bardzo szczęśliwie w tym roku się złożyło, iż 21. marca (pierwszy dzień wiosny, kiedy zwykle zaczynamy obchody) przypadł tuż przed świętami wielkanocnymi, co umożliwia pewne rozłożenie w czasie poszczególnych kroków.

W dniu dzisiejszym tradycyjnie chciałbym podziękować osobom, które poświęciły swój czas na odkrywaniu i rozwijaniu Tajemnic Antagarichu w mijającym roku. W szczególności chciałbym tutaj wyróżnić stałych bywalców: Xena, Saurona, Asiņains oraz Barona. Niewątpliwie bez takich osób jak Wy nie dalibyśmy rady dotrwać aż dziewięciu lat przy tak dużej liczbie stron o Heroes, a zarazem systematycznie zmniejszającej się liczbie graczy. Oprócz tego wymienić chciałbym kilku nowych userów, którzy pojawili się podczas ostatniego roku: kamilo67, oumen, maraso6. Mam nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej . Cieszę się także z powrotu naszych kompanów - Mr_eLka, Wuwu oraz TrutkaNaGizki. Witamy z powrotem! Jednocześnie wspomnieć chciałbym o osobach, które co prawda aktualnie forum nie odwiedzają, ale wyróżniły się w trakcie roku 2015, w szczególności Sality czy MJOdorczuk, licząc jednocześnie na ich rychły powrót.

Ten rok był ważny z kilku względów. Przede wszystkim można śmiało powiedzieć, że wyszliśmy z kryzysu, jaki toczył Tajemnice Antagarichu przez ostatnie lata. W odróżnieniu od poprzednich sezonów dyskusje toczą się już nie tylko w zrywach, ale także w mniejszym bądź większym stopniu także długofalowo. Jednocześnie ugruntowaliśmy swoje miejsce w internecie jako niekoniecznie duże forum, ale za to - mam nadzieję - przytulne i interesujące. Co należy zaliczyć na plus, to fakt, że o ile na wielu innych stronach fanowskich o grach, w tym także o Heroes'ach tendencja jest raczej spadkowa, o tyle u nas zaczął się po długim okresie recesji wreszcie pewien skromny, ale jednak wzrost.

Bardzo cieszy mnie przemiana wizualna forum w ostatnim czasie. Tajemnice Antagarichu przyciągają już nie tylko treścią, której nie sposób nam odmówić, ale także oprawą graficzną, która cieszy oko. Co więcej, poradziliśmy sobie z nią bez obiecanych aktualizacji serwisu pun.pl, opierając się jedynie na tym, co znalazłem w internecie bądź sam opracowałem w kodzie i skryptach.

Nasz profil na Facebooku stał się wreszcie żywy i pomnożył liczbę polubień. W rok 2015 wchodziliśmy z niecałymi 40 "lajkami". Obecnie jest ich 120. Do tego w miarę regularnie pojawiają się na nim kolejne wpisy, które zwiększają zasięg strony, a tym samym odwiedziny na samym forum. Co więcej, fanpage FB stanowi pomost, za pomocą którego komunikujemy się z graczami, którzy albo na forach nigdy nie pisali, albo z tej formy zrezygnowali, ale chcą utrzymywać kontakt ze społecznością. Jest to także miejsce, które pozostanie nam nawet wówczas, gdyby (odpukać) coś niedobrego stało się z samym forum.

Początek 2016 roku upłynął na wdrażaniu pewnych reform na forum. Były one dotąd czynione na spokojnie, na próbę, celem wyczucia, co by się u nas najlepiej sprawdziło. Dziś mogę z pełną świadomością stwierdzić, że słusznie niektóre działy scaliliśmy, nie wpłynęło to negatywnie na ogólny ruch na forum. Co więcej, nowe działy o grach i zainteresowaniach stanowią kolejne obszary, gdzie istnieje pole do dyskusji. Proces rozszerzania tematyki będzie zatem kontynuowany przy jednoczesnym - rzecz jasna - zachowaniu tożsamości forum.

Ostatnią ważną sferą, dla której ostatnie miesiące okazały się niezwykle ważne, był wortal internetowy, który udało się wstępnie przywrócić do stanu używalności i trwają prace nad jego rozbudową pod długim okresie przerwy. Mogę już w tym miejscu zapowiedzieć, że kolejne aktualizacje pojawią się jeszcze przed świętami wielkanocnymi, w ramach obchodów rocznicowych .



To takie podsumowanie tego roku, którym otwieram okres świętowania. Niniejszy post zamieszczam troszeczkę wcześniej z uwagi na to, że jutro nie miałbym za bardzo kiedy tego zrobić. W tym roku chciałbym, aby nie skończyły się one na kilku dniach, ale były raczej wplecione częściowo w święta oraz najbliższe tygodnie. Będzie też troszeczkę spontaniczności. Dzisiaj nie ukrywam swojego optymizmu, który oczywiście normalnie nie jest aż tak spory. Ale mamy nasze małe święto i chciałbym, aby upłynęło ono przyjemnie .

Pozdrawiam,
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2016-03-21 12:17:50

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Forum ma już 9 lat!

To się nazywa rychły powrót.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#3 2016-03-21 16:42:03

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Forum ma już 9 lat!

Sprawy wyglądają nieźle, forum przeżywa swój własny renesans po Mrocznych Wiekach v2. No, może przesada ale koniec posuchy a to zawsze coś.

Poszerzanie działów gier to dobra myśl, zapraszam do Kings Bounty. Trzeba było obserwować CD-Action, od czasu do czasu dodawali coś z tej serii. Mam Legendę, Nowe Światy, Księżniczkę oddzielnie, Wojowników Północy. Brakuje Ciemnej Strony do kolekcji.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#4 2016-03-22 16:04:55

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Forum ma już 9 lat!

To cieszy bo nic nie zapowiada konca. Mozemy byc spokojni.

Offline

 

#5 2016-05-01 20:19:53

plus11r

Przybysz

Zarejestrowany: 2016-05-01
Posty: 1
WWW

Re: Forum ma już 9 lat!

Dużo czasu już upłynęło... jednak czas bardzo szybko leci życzę dalszych sukcesów forum_pozdrawiam.

Offline

 

#6 2016-05-18 20:41:54

dand

Przybysz

Zarejestrowany: 2016-05-18
Posty: 1

Re: Forum ma już 9 lat!

Super   Życzę Wam jeszcze wielu lat istnienia. Dobrze, że jest takie forum skupiające fanów Heroesów

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora