Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2013-12-01 21:14:34

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Horror

Dla mnie horrory nie spełniają roli jaką powinny. Czuję się bardziej jak na dreszczowcu. Ten gatunek jest mroczny dzięki szybkiemu montażowi, rozplanowaniu światła i bardzo dynamicznym audio. Miło sobie czasem obejrzeć. Dla mnie liczy się pomysłowość filmu. Martwa cisza to niestraszny, ale ciekawy i pomysłowy mroczniak.

Offline

 

#12 2013-12-01 22:03:56

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Horror

Niestety zamiast grozy czesto jest obrzydlistwo . Jakies flaki na scianie krew rąbanie siekirami itp . Pily mechaniczne . Kretynizm i psychopatia . Tymczasem jednym z najlepszych horrorow jest Cube gdzie w ogole nie ma zadnego mięcha .

Ostatnio edytowany przez Baron (2013-12-02 22:33:52)

Offline

 

#13 2013-12-01 22:14:05

 Ningirsu

Przybysz

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 25
Miasto: Cytadela

Re: Horror

Pierwszy Cube generalnie jest spoko (choć do wyższej, powiedzmy, ligi wciąż mu trochę brakuje), spory akcent położony na psychologię bohaterów postawionych wobec dziwnej i niebezpiecznej sytuacji. Podobnie, jak pierwsza Piła. Obie serie jednak potem poszły w zupełnie innym kierunku - czyli gore aka ręka, noga, mózg na ścianie. A prequel Cube'a to generalnie żenada. Zresztą w 2011 powstał remake wspaniałego "The Thing" Carpentera, który w podobny sposób zarąbał pierwowzór.

Offline

 

#14 2016-02-19 19:45:05

Heroine3

Obywatel

Zarejestrowany: 2016-02-19
Posty: 23
Miasto: Zamek/Inferno/Bastion
Kampania: eliksir życia
Jednostka: Archanioł/ifryt/jednorożec
Bohater: Sorsha/Nymus/Ryland
Magia: ognia/powietrza

Re: Horror

Jeden z moich ulubionych gatunków. Uwielbiam się bać, chociaż jestem osobą którą bardzo trudno wystraszyć. Lubię horrory i straszne opowiadania, natomiast gry już nie tak bardzo XD


Czy w życiu liczy się tylko szczęście?

Offline

 

#15 2016-02-21 15:44:48

 Mr_eLka

Obywatel

Skąd: Necropolis
Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 152
Miasto: Necropolis
Kampania: Long live the King!
Jednostka: Arcy-Licz
Bohater: Christian/Isra/Sandro
Magia: Nekromancja

Re: Horror

Proponuje przeniesienie tego tematu do działu Fantastyka.

A jeśli chodzi o moją własną opinie na temat horroru... owszem lubię, szczególnie Kosmiczny i Gotycki Horror. Jeśli chodzi o dzieła które bym polecił, są to wszystkie opowiadania H.P Lovecrafta, Lśnienie Kubricka jak i książkę pod tym samym tytułem Stephena Kinga. Rękę Mistrza Stephena Kinga, oraz Event Horizon.

Poleciłbym także Serial Experiments Lain, ale ciężko mi powiedzieć czy można zakwalifikować Lain jako horror.


Never kiss a girl, it's super gay.
Tańczące loli
http://www.anime-planet.com/images/users/signatures/eLkathebaloon.jpg
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline

 

#16 2016-02-24 20:52:18

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: Horror

Z pióra Stephena Kinga czytałem,,Cmentarz zwierząt" i momentami mnie wciągala i zszokowola a momentami nudzila. Czytałem niedawno jeszcze wychwalone,, Miasteczko Salem" ale mi się nie podobało, postacie według mnie zrobione słabo i wogole na nich mi nie zależało. Nawet nie dałem rady przeczytać do końca, oddałem do biblioteki przed końcem książki


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora