Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2016-01-28 14:56:42

 maraso6

Przybysz

Zarejestrowany: 2015-03-26
Posty: 68

Re: Program albo mod do zmieniania statystyk bochatera

heh nie uwierzysz coś mi się pokręciło z tym programem do many bo dawno w h4 nie grałem tylko w h3 i z tym kombinowaniem z portretami to zapomniałem okazało się że miałeś z tymi umiejętnościami rację ze powiększają tą manę ale co najlepsze okazało się że jest na to kod i nawet nie trzeba zwiększać od razu tego poziomu bohatera tylko jest kod który daję możliwość wybrania tych umiejętności od razu i można nawet wszystkie wybrać to nie trzeba nawet wybierać tych do magii i druga sprawa nie wiem czemu tego nie zauważyłem wcześniej albo może miałem coś z tą wersją źle nie wiem bo jeszcze ten reinstall zrobiłem dla upewnienia się że wszystko gra to ta druga sprawa jest taka że jak wpisze kod na wszystkie czary to dodaje mi te 1000 many może nie zwracałem uwagi też na to bo myślałem że 1000 to szybko mi zejdzie jak ja lubię używać ciągle tych czarów to później będę miał za mało jakby czasem słabo mi się regenerowała ale jak używałem teraz trochę many żeby sprawdzić czy te umiejętności przywracają mi na pewno tą manę i jak zrobiłem nast dzień to nie przybyło mi tej many to już pomyślałem że nic z tego ale wpisałem jeszcze raz ten kod na czary i na szczęście tak jak w h3 mi odnowiło manę dzięki że mi z tym pomogłeś naprawdę bo już traciłem nadzieje że będę mógł mieć tam dużo many

Offline

 

#12 2016-01-28 18:09:26

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Program albo mod do zmieniania statystyk bochatera

Zdolności dodatkowe dla danych magii poza zwiększaniem puli many to jeszcze podkręcały ich regenerację. Stąd jeśli grałeś kimś o klasie "Arcymag" który ma wszystkie sloty zajęte rodzajami magii to po wbiciu poziomów otrzymasz kogoś kto naprawdę musi się postarać by skończyła mu się mana.

Ogólny schemat każdego rodzaju magii:
1. Ona sama, awansując możesz poznać kolejne poziomy czarów.
2. Coś dla zwiększenia puli magicznej i jej regeneracji.
3. Zwiększenie skuteczności rzucanych zaklęć tego rodzaju.
4. Dodatek np. nekromancja, urok, wskrzeszenie

Resztę kwestii technicznych już wyjaśnił Baron.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora