Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#61 2015-06-04 19:33:36

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Forteca vs. Cytadela

Bohaterowie w miare rozwoju sie wyrownuja bez przesady a i najlepsi dostana jakies dziadostwo typu sokoli wzrok. Glowna ich sila to 4 statystyki a tych maja po rowno. Ci z moca moga byc gorsi bo az tyle jej nie potrzeba.
Generalnie to cytadela musi podejsc, ale ma zdrowie to duzo nie straci. Ale gorgony moga duzo nag i tytanow skosic. Tu jest sila. Poza tym bazyliszki skamieniaja to tez mocne. Tytanow tez ciezko ulepszyc a bez tego to sa kiepscy. Walka zatem zacieta. W pelni rozbudowana pewnie lepsza forteca.

Offline

 

#62 2015-06-04 21:58:01

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Forteca vs. Cytadela

Woja można robić z pod mądrość i czary, ale po co, gra szybko zazwyczaj się kończy i nie ma czasu na szukanie czarów, czy budowę gildii Sauron.
Alchemicy są najgorsi bo mają największą szansę na wszystkie syfiaste umiejętności ot co i kto widział bohatera woja z takim przyrostem wiedzy do 15 lvl.

Offline

 

#63 2015-06-24 22:18:30

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Forteca vs. Cytadela

Niestety, alchemicy się wyrównują w trakcie rozgrywki i to jest dla nich problem.
Robienie wojo-maga czasami wypala na arenkach, ale w normalnej grze bezpieczniej jest robić po prostu wojownika. Chyba że są jakieś wyjątkowe okoliczności, choć trudno mi sobie takie wyobrazić (w końcu sprawa kosztów by tu nie pasowała, skoro stawianie na magię jest droższe niż na siłę).



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora