Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2015-03-21 11:01:54

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Podsumowanie, wspomnienia, oceny lat 2013-2015

Zapraszam do dyskusji na temat dwóch ostatnich lat na forum. Szczegółowiej wypowiem się później, ale na tę chwilę mogę powiedzieć, że mnie osobiście, mimo że nie ma tu jakiejś przebojowej aktywności, bardzo dobrze się spędza tutaj czas. Dyskusje, które wybuchają od czasu do czasu, są bardzo interesujące, choć naturalnie przydałoby się ich dużo więcej .

Jakie macie wspomnienia związane z forum ostatnich lat?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2015-03-21 11:29:08

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Podsumowanie, wspomnienia, oceny lat 2013-2015

Nie ukrywajmy, że na forum wieje nudą od czasu jak rozwiązaliśmy aferę Koraga. To był burzliwy czas, ale fajnie spędzony, szczególnie po 3 krotnym banie mam możliwość do tej pory uczestniczyć w życiu forum i jakiś malutki wkład myślę, że mam, chociażby sama nazwa, którą forum nosi z dumą po dziś dzień.
Na forum nie dzieje się dużo bo wiadomo, że my wyjadacze wszystko omówiliśmy, czasami znajdzie się świeżak co forum ożywi, ale szybko ucieka pod natłokiem informacji i argumentów z naszej strony, a szkoda.
Miło wspominam turnieje aren 2013 i 2014, w tym roku też może coś pykniemy i postaram się nie zawieść moich przeciwników poziomem rozgrywki.
Jak to czytacie mam nadzieję, że nie usneliście gdyż za dobrym mówcą to ja nie jestem.

Offline

 

#3 2015-03-21 14:14:29

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Podsumowanie, wspomnienia, oceny lat 2013-2015

Zawsze dałoby się zrobić takie święto, że polegałoby na trolowaniu w stylu Koraga. Kraków ma Lajkonika my będziemy mieć Koraga.

Co do tematów to wiele do powiedzenia nie ma, chyba że wszyscy sobie H4 załatwicie hehe. H5 też ujdzie.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#4 2015-03-22 12:20:28

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Podsumowanie, wspomnienia, oceny lat 2013-2015

Najwazniejsze nie pompowac na sile wpisow . Falujemy . Raz wiecej raz mniej . I dobrze . W koncu nie dzieje sie nic wielkiego w seriiwiec trudno o zazarte dyskusje .

Offline

 

#5 2015-03-26 22:02:56

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Podsumowanie, wspomnienia, oceny lat 2013-2015

Pora więc, żebym i ja to i owo podsumował z mojej strony.
Zacznę może od tego, że ostatnie lata nie były dla mnie łatwe pod kątem łączenia obowiązków administratora i... hmmm życia, że tak powiem. To się oczywiście odbiło na mojej pracy, która była po 1. prowadzona zrywami, po 2. nie do końca proporcjonalna do potrzeb forum. W pewnym momencie wręcz mi się po prostu odechciało. Ale to już przeszłość.

Zacznę może od wymienienia pozytywów ostatnich lat, bo wbrew pozorom trochę ich było. Po pierwsze portal - Kroniki Heroes. Dobrze, że udało się go trochę rozwinąć, szkoda że trwa to tak długo, ale myślę, że już niedługo zaległości w tej kwestii zostaną nadrobione. Powstało sporo podstron o H1, H2 i H4, dużo newsów (inna sprawa, że ich redakcja pozostawiała wieeele do życzenia), no i ogółem jakiś tam dorobek mamy. Po drugie - turnieje. Dobrze poszły turnieje aren 2013 i 2014, co dowiodło, że wcale tak źle u nas z użytkownikami nie jest. Liczę podobnie jak Xeno, że sobie machniemy wkrótce trochę aren. Po trzecie - współpraca. Konkurs z nagrodami organizowany przez nas z inicjatywy Ubisoftu okazał się strzałem w dziesiątkę. Co prawda pamiętam, że jakiś mądrala się pienił, jakobyśmy go pokrzywdzili przy ocenianiu (nie przyjmując do wiadomości, że po prostu laureaci popisali się świetną znajomością sagi i kreatywnością). Tak czy siak przez pewien czas mieliśmy duży ruch szczególnie na portalu. Szkoda, że potem tego nie pociągnąłem, ale najzwyczajniej w świecie miałem wtedy dość zmartwień na głowie. Po czwarte - Królewska Kapituła. Tak, wiem, że generalnie nie była ona jakaś super wzniosła, ale wydaje mi się, że jest to całkiem dobre narzędzie do opracowywania w małym gronie pewnych projektów. Ostatnio nie miała za wiele roboty, toteż nawet wyborów nie było sensu robić, ale jak dla mnie pomysł się sprawdził. Szkoda, że nie działają awanse, ale to głównie dlatego, że nie ma kogo awansować.

Minusem i to ogromnym jest nuda i stagnacja. Postaram się zrobić wszystko, co możliwe, aby ten stan przewalczyć. Wciąż uważam, że mamy potencjał i możemy powrócić do czasów świetności, a nawet lepiej.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora