Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2014-01-23 22:29:03

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Konkurs wiedzy o Mocy i Magii z cennymi nagrodami!

Jak Ubi mogłoby mnieć coś przeciw, skoro sami zgodzili się na konkurs i sami przysłali gry (lub jeszcze idą ). O szczegóły popytajcie Matiego. Szczerze sam byłem w szoku, że otrzymaliśmy pozwolenie na zorganizowanie konkursu.


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#12 2014-01-23 22:46:52

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Konkurs wiedzy o Mocy i Magii z cennymi nagrodami!

Co jest dziwnego w organizacji konkursu? Normą są raz kiedyś konkursy z nagrodami wśród ,,kolosów''. Poza tym powinni się cieszyć.

Offline

 

#13 2014-01-25 10:25:50

Serafin0007

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-11-02
Posty: 7
Miasto: Lochy
Kampania: Krew Smoka
Jednostka: Czerwony Smok
Bohater: Mutare Drake

Re: Konkurs wiedzy o Mocy i Magii z cennymi nagrodami!

Ja mam z kolei kilka pytań ws. pytań

ad.1 - liczycie wystepowanie imienia czy konkretna postać o konkretnym imieniu musi się pojawić 4 razy w 4 różnych grach?
ad.3 - co w przypadku, gdy wydarzenia opisane w jednej grze dzieją się po części przed wydarzeniami z innej, a część po niej?
ad.7 - chodzi o wszystkie, nawet te, o których można się domyśleć po wzmiankach w grze?
ad.8 - mam rozumieć, że trzeba wymieć 3 światy i do każdego z nich dopasować grę?
ad.9 - liczy się fizyczność czy też samo wspomnienie o tej postaci?


dziś została spacyfikowana przez policję manifestacja masochistów - jeszcze nigdy obie strony nie miały tyle frajdy z pałowania

Offline

 

#14 2014-01-25 12:56:04

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Konkurs wiedzy o Mocy i Magii z cennymi nagrodami!

Już spieszę z odpowiedziami:

ad.1 - liczycie wystepowanie imienia czy konkretna postać o konkretnym imieniu musi się pojawić 4 razy w 4 różnych grach?

Chodzi o konkretną postać.

ad.3 - co w przypadku, gdy wydarzenia opisane w jednej grze dzieją się po części przed wydarzeniami z innej, a część po niej?

Wówczas wybieramy główny trzon fabularny danej części. Innymi słowy decydujemy, których wydarzeń jest więcej (czy tych przed, czy po) lub które znajdą się w głównej kampanii.

ad.7 - chodzi o wszystkie, nawet te, o których można się domyśleć po wzmiankach w grze?

Tak, chodzi o wszystkie. Wzmianki są bardzo istotne.

ad.8 - mam rozumieć, że trzeba wymieć 3 światy i do każdego z nich dopasować grę?

Dokładnie tak .

ad.9 - liczy się fizyczność czy też samo wspomnienie o tej postaci?

Przede wszystkim fizyczność. Nie mniej jednak można napisać, gdzie o danych postaciach wspomniano.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#15 2014-02-10 13:47:29

Serafin0007

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-11-02
Posty: 7
Miasto: Lochy
Kampania: Krew Smoka
Jednostka: Czerwony Smok
Bohater: Mutare Drake

Re: Konkurs wiedzy o Mocy i Magii z cennymi nagrodami!

Nigdzie nie widzę, żeby były podane odpowiedzi ani kto zdobył ile punktów. Czyżby ten konkurs był ustawiony?

Ostatnio edytowany przez Serafin0007 (2014-02-10 13:50:32)


dziś została spacyfikowana przez policję manifestacja masochistów - jeszcze nigdy obie strony nie miały tyle frajdy z pałowania

Offline

 

#16 2014-02-10 15:11:40

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Konkurs wiedzy o Mocy i Magii z cennymi nagrodami!

Też się dziwię czemu nie ma jakiejkolwiek tabelki. Dane statystyczne również by się przydały. Och, ech, och widzę, że Kwasowa Grota się nawet zjechała.

Offline

 

#17 2014-02-10 15:44:37

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Konkurs wiedzy o Mocy i Magii z cennymi nagrodami!

Wszelkie informacje są dostępne pod mailem kroniki.heroes@gmail.com lub bezpośrednio u mnie.

Nie widzę na tę chwilę potrzeby tabelki, skoro swój wynik można poznać indywidualnie (niekoniecznie wszyscy sobie życzą ujawnienia swoich wyników, bo jakby nie patrzeć, taka klauzula nigdzie nie została zawarta). Z chęcią omówię z każdym jego prace. Zgodnie z informacją o konkursie publicznie ujawniamy tylko nicki zwycięzców bez punktacji.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#18 2014-02-10 16:42:43

Serafin0007

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-11-02
Posty: 7
Miasto: Lochy
Kampania: Krew Smoka
Jednostka: Czerwony Smok
Bohater: Mutare Drake

Re: Konkurs wiedzy o Mocy i Magii z cennymi nagrodami!

Mathias napisał:

Nie widzę na tę chwilę potrzeby tabelki, skoro swój wynik można poznać indywidualnie (niekoniecznie wszyscy sobie życzą ujawnienia swoich wyników, bo jakby nie patrzeć, taka klauzula nigdzie nie została zawarta). Z chęcią omówię z każdym jego prace. Zgodnie z informacją o konkursie publicznie ujawniamy tylko nicki zwycięzców bez punktacji.

Ale publicznie moglibyście dać prawidłowe odpowiedzi (wraz z punktacją za nie), prawda? Czy może zasłaniać się będziecie też tym, że "taka klauzula nigdzie nie została zawarta"? -.-'

Ostatnio edytowany przez Serafin0007 (2014-02-10 16:45:17)


dziś została spacyfikowana przez policję manifestacja masochistów - jeszcze nigdy obie strony nie miały tyle frajdy z pałowania

Offline

 

#19 2014-02-10 16:55:03

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Konkurs wiedzy o Mocy i Magii z cennymi nagrodami!

Widzę, że kogoś tu bardzo boli przegrana. Oczywiście, że odpowiedzi zostaną podane, mowa była o wyniku (rozumiem, że można mieć problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale jednak taki typowy cynizm jest żenujący). Przy czym zadania otwarte rzecz jasna nie mają jedynych słusznych prawidłowych odpowiedzi, to nie egzamin maturalny. Dodatku się nie pisze pod klucz, nawiązań do Star Treka jest od groma, a przy opisywaniu Kreegan można się oprzeć na różnorakich wątkach.

Chyba już się wszystkie kwestie wyczerpały. Niepoważna frustracja mało kogo tutaj interesuje (bo większość ludzi ma zdrowe podejście do tego typu zabaw, ale niestety zawsze jakieś czarne owieczki się znajdą). Temat zamykam, o drodze uzyskania szczegółów wyniku zostało powiedziane, o prawidłowych odpowiedziach również.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora