Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2012-07-16 08:59:55

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Tawerna

Jedna z największych i najstarszych społeczności HoM&M, traktująca głównie o części piątej oraz szóstej. Serwis został założony przez JareQ'a dnia 4.10.2003r. Obecnie strona miewa się znakomicie - ma nie tylko pokaźne grono użytkowników, ale także duży i aktywny sztab redaktorski.
Adres: www.tawerna.biz

A co Wy powiecie na temat tejże strony?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2014-01-29 03:51:37

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Tawerna

Ogólnie rzecz biorąc ciężko o dobrą opinię z mojej strony na temat tego serwisu. Zacznijmy jednak może od jego pozytywów, żeby nie było aż tak hejtersko. Warto zauważyć, że strona prężnie rozwija się od 10 lat, co samo w sobie stanowi sukces ogromny. Jej założyciel - JareQ - to administrator o bardzo wysokiej kulturze, a także wiedzy i umiejętnościach w zakresie operacji na stronie. Bardzo dobrze się z nim współpracuje. Tawerna ma też różne kontrakty i powiązania z Ubisoftem, czemu w dużej mierze zawdzięcza swoje sukcesy. No ale takie coś trzeba sobie wypracować. I za to należy Tawernie być wdzięcznym. Dużo zdolności Jarka złożyło się na stworzenie prężnie działającego teamu. Pod kątem graficznym strona stoi na wysokim poziomie.

No i to by było tyle, jak chodzi o pozytywy strony. Sama w sobie niesie wyjątkowo niski poziom merytoryczny. Artykuły na temat Herosów zawierają sporo błędów językowych, stylistycznych, a nawet ortograficznych - tak, jakby pisał je przeciętny uczeń podstawówki. Brakuje wielu istotnych informacji. Te działy, które zdołaliśmy ukończyć na Kronikach, biją merytorycznie wypociny Tawerny na głowę i to możemy przyznać z dumą. Poziom strony przekłada się na poziom tamtejszych użytkowników. Nie da się ukryć, że tamtejsze forum to w większości spam, w dodatku wyjątkowo nieatrakcyjny. Wartościowe wypowiedzi toną w gąszczu śmieci, które na każdym szanującym się serwisie trafiłyby do kosza. No ale czegóż oczekiwać po użytkownikach, skoro administracja sama stoi na ujemnym stopniu kultury słowa i wypowiedzi. Nie cała wszakże, bo chociażby wspomniany wyżej twórca Tawerny to osoba, z którą bardzo dobrze się komunikuje, jednak niestety zdarzają się wyjątkowo ohydne przypadki, za które odpowiada solidarnie cała administracja. Dla przykładu mogę podać półoficjalną wiadomość do mnie od jednego z tamtejszych VIP'ów i moderatorów - a więc członka rzekomej śmietanki gawiedzi - której treści nie przytoczę, gdyż cenzura na naszym forum praktycznie równiutko by wszystko zakryła (zainteresowanym mogę ją podrzucić na PW). Śmieszny jest ten sposób traktowania ludzi z innych portali, który wystawia Tawernie bardzo kiepską laurkę. No ale oni mogą sobie na to pozwolić, gdyż posiadają całe zaplecze kontraktów, komercha wali drzwiami i oknami. Ogólnie rzecz biorąc nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie wcześniej wymienione fakty stanowiące o żenującym poziomie ogólnym panującym na tamtej stronie. To przykre, że w dzisiejszych czasach trzeba z takimi się próbować dogadywać, w dodatku na nierównych warunkach (wszelka "współpraca" z nimi polegać ma na wyciskaniu siódmych potów tylko po to, aby w zamian otrzymać półroczne opóźnienie w poprawieniu linku do własnej strony; oczywiście na takie warunki zgody być nie może, dlatego wszelkie kontakty pomiędzy TA a Tawerną ograniczają się do wymiany bannerów). Niestety, taki jest świat, z którego zwycięsko wyjdą ci, którzy serwują najniższe standardy adekwatne do poziomu swoich odbiorców. I w tym właśnie - tj. zaniżaniu własnych lotów - Tawerna jest wyspecjalizowana.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#3 2014-01-29 17:06:34

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: Tawerna

Zgadzam się całkowicie z tą opinią. Choć jak już pisałem to gdyby nie ten banner na Tawernie to bym nigdy nie trafił do TA, więc chociaż jeden plus tej strony  JareQ to był równy gość i jedyny ceniony przeze mnie admin na Tawernie. Szkoda tylko tych użytkowników na poziomie, że wciąż trzymają się tej strony

P.S. A co do tego PW to możesz mi podrzucić, mam pewne przypuszczenia kto to mógł być


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#4 2014-01-29 22:16:33

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Tawerna

Korzystam z informacji choc sa bledy np. w statystykach jednostek . Widze ze maja duzy ruch ale masa to nie wszystko . Ogolnie dobrze ze sa ludzie ktorym sie chce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora