Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2014-01-12 17:06:32

 TrutkaNaGizki

Obywatel

Skąd: Jasło
Zarejestrowany: 2014-01-06
Posty: 31
Miasto: Nekropolis
Kampania: Bunt Nekromanty
Jednostka: Czarny Rycerz
Bohater: Sandro
Magia: Ziemi

Kampanie

Jak Oceniacie Cień Śmierci,Odrodzenie Erathii,Ostrze Armageddonu pod względem fabuły ?


Sygnatura to tekst lub obrazek który może być dołączany do każdego posta. Możesz w niej wpisać co tylko chcesz. W sygnaturce działa BBCode, a włączone/wyłączone opcje będą pokazane przy jej edycji.
Maksymalna długość: 500 / Maksymalna ilość linii: 5

Offline

 

#2 2014-01-14 18:40:39

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: Kampanie

Według mnie fabuła w tych kampaniach jest OK, jednak Cień Śmierci i Ostrze Armagedonu całkowicie przebijają Ogrodzenie 


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#3 2014-01-14 19:54:10

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Kampanie

Noo... fabuła w AB jest rozwalona na sześć wątków, ledwie się ze sobą dotykających. W RoE mamy ściśle powiązane(w większości) kampanie łączące się w historię wojny o Erathię. O tyle, o ile w Roe mamy historię, oklepaną i mało oryginalną szczerze mówiąc(źli postanawiają zniszczyć tych dobrych, tym dobrym pojawia się nagle bohater, który wszystkich roz***dala, gdy źli zostają odepchnięci nagle pojawiają się drudzy źli, którzy okazują się głównym zagrożeniem, tworzą machinę zagłady, która wymyka im się spod kontroli i łączą siły z dobrymi i w końcu dobrzy zwyciężają, a w tym czasie wikingowie walczą z aztekami^^), ale urozmaiconą kilkoma malutkimi smaczkami, o tyle w AB masz właściwie jedynie przedstawienie kilku postaci i krótkiego urywka z ich życia, każda historia kończy się na tyle szybko, że wygląda, jakby miał do niej powstać dłuuuugi sequel.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#4 2014-01-14 22:34:40

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Kampanie

Sod jest najlepszy, opisuje nam przygodę trójki bohaterów, potem dołącza 4. Dobry czarodziej okazuje się być złym nekromatom, który wszystkich zrobił w konia i na koniec sam siedzi za kratkami.

Offline

 

#5 2014-01-19 22:13:29

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Kampanie

Ogolnie fabula jest mocna w tych grach . Mi sie podoba Odrodzenie . W ogole kazdy chyba zaczynal Herosy od ladowania Katarzyny ! :-):-):-) Pierwsze zetkniecie z gra rok 2001 i zachwyt :-):-):-) Ostrze jest skopane tym Forge ktore wystaje na kazdym kroku . Cien juz w porzadku . Ogolem byloby super gdyby nie Forge . Ogolnie jednak jest znakomicie jak w malo ktorej grze :-):-):-)

Offline

 

#6 2014-01-20 11:48:25

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Kampanie

Forge miało być integralną częścią rozgrywki. Might & Magic 7: Za Krew i Honor miało kanonicznie kończyć się zwycięstwem Ciemności i uruchomieniem Niebiańskiej Kuźni.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#7 2014-01-20 13:27:32

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Kampanie

Akurat ja nie zaczynałem od Odrodzenia Erathii, tylko od Ostrza Armageddonu - ciekawa sprawa, aczkolwiek z reguły zaczyna się od ,,Niech żyje Królowa" z tego, co zaobserwowałem. Ostrze wcale nie jest skopane, kampanie okazują się o niebo większym wyzwaniem niż w przypadku RoE czy SoD, a ponadto wiele z nich przoduje fabularnie. Wrota Żywiołów wcale nie są takie złe, też mi się kiedyś nie podobały, ale zdążyłem się do nich przyzwyczaić. Co do Forge, to ono może i pasowało fabularnie, ale nie pasowało estetycznie wg mnie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#8 2014-01-21 21:17:54

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Kampanie

Ja zaczynałem od SoDa i jak się okazuje zaczynałem zgodnie z fabułą, choć wcześniej myślałem, że początkiem jest RoE.

Offline

 

#9 2014-01-29 16:31:19

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Kampanie

Ja myślałem, że początkiem jest właśnie owo AB, nie wiem, dlaczego . Ogólnie fabułę herosów poznałem szerzej dopiero po paru latach rozgrywki, zainspirowało mnie Heroes Chronicles.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora