Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2010-11-27 18:29:06

 lol772

Obywatel

Skąd: Biała Podlaska
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 53
Miasto: Loch
Kampania: Eliksir Życia
Jednostka: Czarny Smok
Bohater: Gunnar
Magia: Ziemi

Re: Jazz

Kocham utwór King Crimson - Islands. Takie nostalgiczne i jakże wielki przykład utworu Jazzowego.

Offline

 

#12 2011-06-27 09:19:33

 Nerevan

Obywatel

Skąd: Nadbrzeże/Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 472
WWW

Re: Jazz

KC grało jazz? Dla mnie to zawsze byli genialni przedstawiciele rocka progresywnego a la Pink Floyd .

A kojarzy ktoś taką kapelkę, jak Mahavishnu Orchestra? Niesamowity, poplątany i zamotany jazz fusion z absolutnie odjazdowym klimatem. Polecam, polecam.


http://www.piercingmetal.com/graphics/logo_mastodon.jpg

Offline

 

#13 2012-05-31 12:43:53

DYZIO_STW

Obywatel

1211171
Skąd: Stalowa Wola ( Lublin )
Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 44

Re: Jazz

Polecam Pink FREUD (specjalnie wytłuszczyłem bo wielu nierozważnie widzi tam Ployd) - świetny polski jazzowy zespół

http://youtu.be/UfJ-NU0j78A Pink Freud - Come as You are.


Ludzie kiedyś byli sobie bliżsi. Musieli, broń bliżej niosła !!

Offline

 

#14 2013-12-01 21:42:48

 Ningirsu

Przybysz

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 25
Miasto: Cytadela

Re: Jazz

Pink Freud fakt, bardzo dobra ekipa. Z polskiego jazzu w tym klimacie, jeśli komuś wpadnie to w ucho, to można sobie osłuchać jeszcze Contemporary Noise Sextet, czy (niesamowicie niesamowity skład) Skalpel.

A tak generalnie to lubię jazz, choć przyznam się, że bardziej ten nowoczesny: nu-jazz, dark, czy acid, po starsze nagrania rzadko jednak sięgam (chociaż oczywiście Milesem, czy Colemanem trudno się nie zachwycać, a Mahavishnu Orchestra to dźwiękowy obłęd radości). Także od siebie polecam Pettera Nilsa Molveara, The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble, Xploding Plastix, Koop, czy Somewhere In the Jazz Street. Totalny odjazd .

Offline

 

#15 2013-12-11 21:03:16

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Jazz

Ja nawet jeśli chodzi o jazz, jestem bardzo konserwatywny. Moim ulubionym artystą tego stylu muzycznego jest jego protoplasta - Louis Armstrong. Ogólnie rzecz biorąc w tym stylu doceniam dwie rzeczy, które znacząco go różnią od innych gatunków rozrywkowych, które nie przypadły mi tak do gustu: dominacja instrumentów dętych (trąbka, saksofon <3) oraz obecność improwizacji stanowiąca kunszt sztuki muzycznej. Może zbytni patos ujawnił się w mojej wiadomości, ale ma on na celu podkreślenie tego, jak wysoko cenię sobie jazz .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora