Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#81 2013-04-24 20:27:40

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: O bohaterach

No tak, cały haczyk polega na tym, że centki nie mają powstrzymania kontry a nie mogą ciągle uciekać od zwarcia. Będą miały przewagę pierwszego ciosu, ale ilu ubiją przed kontratakiem? Myślę, że kilkunastu, ale trogli wciąż zostanie w okolicach 100 co znaczy że centki szybko zginą. Ciężko walczyć przeciw max 2,5x przewadze liczebnej. Już nie dodaję trogli od miasta, wg danych z AW mogą być 3 oddziały trogli po 30-40. Z taką ilością to mamy takie niskopoziomowe demony, w pierwszych dniach biorą na hita. Potem ich trochę zginie, ale jak się je utrzyma to ze specjalem bohatera wciąż się przydadzą.

Centków będzie mniej, ale są elfy tylko szybko ulepszane bo bez ulepszenia te jednostki nie istnieją. Krasnoludy spowalniają, więc lepiej je zostawić i wykupić jak potrzeba dużo HP. Myślę, że centki są też trochę po to by biegać po całej mapie by wolne neutrale za nimi ganiały i obrywały od elfów. Jak będą szybkie to nieco gorzej, a jak strzelaki to trzeba szybko iść do przodu bo wytracimy elfy. Bez elfów leżymy.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#82 2013-09-01 10:27:54

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: O bohaterach

Elfy dasz upa w 2 tygu, albo nie wybudujesz czegoś w pierwszym, 10 drewna piechtą nie chodzi. I na AW zaglądasz cwaniaku.

Offline

 

#83 2013-09-22 18:09:43

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: O bohaterach

Bohater od Centaurów dawałby chyba za dużego kopa im na start, i tak są mocne.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora