Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-06-22 20:09:16

 Mr_eLka

Obywatel

Skąd: Necropolis
Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 152
Miasto: Necropolis
Kampania: Long live the King!
Jednostka: Arcy-Licz
Bohater: Christian/Isra/Sandro
Magia: Nekromancja

Mapki Legendarnego

To uczucie kiedy po długim czasie wracasz do robienia mapek, sprawdzasz które to forum jeszcze aktywne, i okazuje się że to pierwsze. Tak czy siak, witam was moje małe duszyczki, wchodźcie prosto do mojego brzuszka. Przynoszę wam o to kilka moich mapek które zrobiłem jak mi się nudziło.

Lista map:

1. Śmierć Bogów
Opis: Osadzona w alternatywnej rzeczywistości którą "stworzyłem" bo całkowicie nie znam historii oryginalnej krainy z Heroes 3, wcale. Nie nie wyjaśniajcie mi jej, szczerze, całkowicie mnie ona nie obchodzi. Ale dość tego, ważna jest w końcu mapka. Co takiego niezwykłego jest w tej mapce? (Poza tym że szczegółowo robiłem środkową wyspę a reszta wygląda jak robiona przez pięciolatka? (I tak te tereny nie są przeznaczone dla was, a jakoś nie miałem pomysłu na zrobienie pozostałości po zniszczonym świecie dlatego walnąłem pustynie, kilka randomowych gór (3-4) i kopalnie które były potrzebne dla rozgrywki, więc się nie czepiajcie) ) Cóż, NIE MOŻECIE wygrać. Wcale. Ustawiłem trzy zamki za jednostronnym portalem aby wam to uniemożliwić. Nawet jeśli podbijecie wszystkie inne (a wierzcie mi, nie podbijecie), przeciwnicy wciąż będą wychodzić z portali. Więc jaki jest cel tej rozgrywki? Cóż, przeżyć jak najdłużej. Co będzie dość trudne ponieważ przeciwnicy mają zamki i kopalnie każdego rodzaju dostępne na starcie (Właściwie są 2 zamki barbarzyńców). Wy za to macie tylko jeden zamek+garnizony (które i tak musicie podbić). Podzielcie się z nami, ile najdłużej przetrwaliście?
Fabuła: Jesteście ostatnim bastionem ludzkości broniącym się przed jeźdźcami nicości, którzy chcą zniszczyć całkowicie wasz świat. Wszyscy bogowie już dawno umarli z rąk jeźdźców, wasze dusze znikną kiedy umrzecie,  ale i tak próbujecie walczyć, pomimo że nie ma szansy. Bronicie serca świata (typ miasta: zamek), jedynego miejsca które utrzymywało świat w całości, ale i ono niedługo padnie, pochłonięte przez czterech jeźdźców nicości, niszczących świat za światem. Wszystkie królestwa upadły, jedynie wy pozostaliście.
Notki: Pierwsza mapka którą robiłem od długiego czasu, nie spodziewajcie się cudów.
Link do pobrania: http://www.speedyshare.com/Ajhgh/Smierc-Bogow.h3m

2. Wojna o wyspy Oldhag v 0.1
Opis: TO NIE JEST finalna wersja mapy, to dopiero początek tego co się szykuje. Ale tak czy siak. Mapa ta łączy kilka pomysłów razem.
1. Jeden z twoich wrogów jest dokładnie obok ciebie, oddzielają cię jednak od niego góry/las, za to gdzieś w centralnej części wyspy, istnieje jedyna kopalnia rudy na całej wyspie, o którą najpewniej będziesz z nim walczył. Na drugiej wyspie na drugim końcu mapy znajduje się podobna wyspa gdzie ponownie dwa inne zamki walczą o kopalnie rudy.
2. Reszta mapy to ocean i wyspy które trzeba eksplorować za pomocą statków.
3. Istnieje przejście do dwóch innych światów (niestety znajdują się w podziemiach bo inaczej nie można było+na razie tylko dwóch (piekło i niebo) ) które także można eksplorować i podbijać zdobywając potężne zamki a także dodatkowe kopalnie.
4. Istnieje arena na której można walczyć z innymi graczami (jest specjalne puste miejsce do tego) i z potworami (na razie tylko 2 areny, najsłabszych i najsilniejszych).
Dodam potem pewnie więcej wysp i więcej światów a także te dwie areny ale na razie, daje wam wersje 0.1, która jest grywalna.
Fabuła: Kiedyś na wyspie Oldhag walczyły ze sobą cztery królestwa, pewien mag zmęczony ciągłym rozlewem krwi, podzielił wyspę na dwie części i cisnął je na osobne krańce oceanu, ale i to nie powstrzymało królestw przed walkami między sobą.
Notki: Wersja 0.1v
Link do pobrania: http://www.speedyshare.com/xvF6q/Wojna- … oldhag.h3m

3. Bliskie zderzenie- zimna wojna
Opis: Taaa, nie ma co mówić o tej mapce, właściwie można opisać ją jednym zdaniem. Zamki są blisko siebie, macie dostęp do wszystkich kopalni oprócz złota, dzielą was garnizony i puste pole po środku. Mapa dla tych którzy nie lubią zbytnio czekać na wroga. Ważne będzie planowanie budowania, na pewno przyda się wam więcej niż jeden bohater (tak nawiasem, nie marnujcie czasu na zbytnie zwiedzanie mapy. Nie ma co zobaczyć.
Fabuła: Skłócone dwa domy postanowiły rozwiązać swój spór przez bitwę głęboko w lesie Agilan, szybko i skutecznie.
Notki: Mapa mała
Link:  http://www.speedyshare.com/spTRS/Close-impact.h3m
Więcej wkrótce!

Ostatnio edytowany przez Legendarny (2013-06-23 13:03:32)


Never kiss a girl, it's super gay.
Tańczące loli
http://www.anime-planet.com/images/users/signatures/eLkathebaloon.jpg
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline

 

#2 2013-06-22 22:06:22

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Mapki Legendarnego

Powiesić za herezję!^^
A tak po za tym, to ciekawy rodzaj, wybaczcie mi moją nikłą wiedzę, ale, czy były już mapy tego typu?


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#3 2013-06-22 22:23:49

 Mr_eLka

Obywatel

Skąd: Necropolis
Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 152
Miasto: Necropolis
Kampania: Long live the King!
Jednostka: Arcy-Licz
Bohater: Christian/Isra/Sandro
Magia: Nekromancja

Re: Mapki Legendarnego

Nie wiem, ale wstawiłem nową mapę.


Never kiss a girl, it's super gay.
Tańczące loli
http://www.anime-planet.com/images/users/signatures/eLkathebaloon.jpg
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora