Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-04-13 12:37:56

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Podsumowanie prac administracji w roku 2012

Rok 2012 to okres dużej redukcji, jeśli chodzi o skład i aktywność administracji forum. Mimo to udało nam się wiele osiągnąć. Ja jako Administrator miałem dużo własnych spraw, które przez pewne okresy znacząco ograniczały mój wkład w tworzenie TA. Nie mniej gdy tylko mogłem, starałem się nadrabiać zaległości.

Hetman Cohen - w listopadzie wrócił na forum z dużą dawką pozytywnej energii. Dzięki niemu udało się stworzyć wortal Kroniki Heroes. Oby serwis rozwijał się coraz lepiej. A Cohenowi dziękuję po raz kolejny za współpracę.

Generał Gibon - nasz moderator, który ostatnimi miesiącami rzadko zagląda na forum, ale wcześniej bardzo dobrze wypełniał swoją funkcję. Również wielkie dzięki .


W tym temacie możecie nas zbilansować, skrytykować i po prostu ocenić. Zachęcam do merytorycznych wypowiedzi, ponieważ zależy nam na poprawianiu błędów oraz dynamicznym rozwoju strony.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2013-04-14 00:40:07

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Podsumowanie prac administracji w roku 2012

Skrytykuję Gibona. Odjebał straszną lipę, nie zaglądał, zapewne miał trochę powodów ku temu, ale duża częśc syfu to jego wina. Nie lubię gościa


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#3 2013-04-14 22:38:57

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Podsumowanie prac administracji w roku 2012

Bez przesady, każdy ma prawo do przerwy, byle tylko całkowicie nie zapomnieć o starych śmieciach .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2013-04-15 16:03:28

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Podsumowanie prac administracji w roku 2012

Przerwa, każdy potrzebuje świeży oddech czystego powietrza, prawda ? Mimo, iż nie uczestniczyłem w wielu wydarzeniach zeszłego roku, to muszę powiedzieć, że mimo wielkiego zastoju administracja wykonała dobrą robotę. Samo utworzenie Kronik Heroes jest znaczącym krokiem ku lepszej przyszłości. Trzeba się rozgłaszać i dać innym ludziom z poza kręgu informacje, jakie potrzebują. Jeśli uda nam ( wam ) się zdobyć dobre źródło informacji o sadze i będzie ono dobrym źródłem... Źródłem, w którym informacje będą na bieżąco dodawane, to zaprawdę powiadam wam, iż wiele ludzi przybędzie.


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#5 2013-04-15 21:17:58

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Podsumowanie prac administracji w roku 2012

O tak, jak wszyscy wiedzą, sam słynę z dosyć częstych przerw regeneracyjnych i z doświadczenia powiem, że zawsze wracam z nich w dużo lepszej formie niż wychodzę. To prawda, Kroniki muszą się rozwijać, to nasz największy atut w tej chwili, ponieważ fora internetowe jako takie powoli przestają być rozchwytywanym źródłem informacji i wiedzy. Priorytetem na najbliższy rok jest zapełnienie strony artykułami i danymi, które z punktu widzenia odbiorcy okażą się wartościowe i pomocne. Poza tym chcemy rozwijać kanał Markhama, jak i rozwijać współprace na YT i w innych miejscach sieci. Oprócz tego planujemy osiągnąć 40 000 postów - ambitny zamysł, ale trzeba stawiać sobie wysoko poprzeczkę. Wreszcie marzy nam się kampania forum (rozmawiałem już w tej kwestii z Gibonem, który obiecał się wesprzeć projekt jako jeden z najlepszych mapperów TA), organizacja pbfa czy też turnieju. Ile z tego uda się zdziałać, zobaczymy. Receptą na sukces jest w 50% ciężka praca i 40% pozytywne nastawienie, reszta to szczęście .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora