Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2013-03-12 22:50:16

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: [AB] Ostrze Armageddonu

5 kapłanów, lędźwie lub ulepiony klasztor


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#12 2013-03-12 22:58:47

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: [AB] Ostrze Armageddonu

Ledźwie bierz i szczurem w zamku, zawsze większy przyrost.

Offline

 

#13 2013-03-23 17:01:38

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: [AB] Ostrze Armageddonu

Misja strasznie ciężka, jeżeli uważa się wczytywanie za dyshonor, bynajmniej jednak jest nie do przejścia. Wszystko idzie jak z górki aż do momentu, kiedy ci wyleci pierwszy wróg, go się zazwyczaj względnie łatwo odpiera, ale zaraz za nim nadchodzi bohater z byczą armią, przed którym nie sposób się wybronić. Warto wykorzystać stajnie obok północnych wrót żywiołów i nie ulepszać areny. Teren działań jest dość ciasny, przez to łatwo przenieść w ciągu tury-dwóch armię z południa na północ "łańcuszkiem" bohaterów. Jeżeli odeprzemy główne natarcie, które swoją drogą może pojawić się zarówno pierwszego dnia, jak i dziesiątego miesiąca, istnieje możliwość szybkiego przejęcia najbliższego inferna. Trzeba pamiętać, że wróg ma teleportację(ograniczoną), więc mogą się zdarzyć nieprzyjemne momenty ucieczki Rolandem, gdy nam wyskakuje zza krzaka wróg. Najlepiej jest się poruszać ścieżką na południe, przy drugim mieście wroga odbijając na wschód odsłaniając brązowy portal. Kilkukrotnie próbując da się nim przenieść w środek naszego terytorium, więc warto na niego uważać(ja zrozumiałem źle poradę Xena i pilnowałem zielonego portalu, który, jeżeli się nie mylę, skrywa mnóstwo skarbów). Po dojściu na sam dół mapy warto skierować się do miasta wroga leżącego na zachód, w połowie drogi między środkowym i południowym miastem wroga. Drobną armię(jeden przyrost imperium na przykład) warto wysłać statkiem ze stoczni kierując się na północny-zachód, główną armią zaś wyruszyć na północno-wschodni kąt mapy, na stolicę wroga. Najlepiej większość wojsk trzymać przy Rolandzie, gdyż może on wyuczyć się czaru wrota wymiarów z centralnego miasta. Najlepiej rozwijać zamki, ulepszenia stawiać tylko w północnych miastach, a z wrót żywiołów używać tylko feniksy i ewentualnie żywiołaki magii, resztę tylko w razie potrzeby. Najlepszym rozłożeniem bohaterów trzecich(zbieraczy) było ustawienie jednego, zbierającego na północy od gryfów, po zbrojnych, drugiego, zbierającego od żywiołaków umysłu, po rusałki w centrum naszego terytorium, ten bohater powinien składować jednostki w centralnych wrotach żywiołów na wypadek ataku z portalu, a także trzeci, zbierającego jednostki zamku na południu zamiennie zbierając dochód z młyna i wiatraka z drugim.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora