Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Karczma
  •  » Mistrzostwa Świata w narciarstwie 2013

#1 2013-03-01 21:59:27

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Mistrzostwa Świata w narciarstwie 2013

Witam, czy są tutaj jacyś zwolennicy sportów zimowych ze szczególnym uwzględnieniem narciarstwa (biegi, skoki)? Założyłem ten temat, ponieważ uwielbiam oglądać skoki narciarskie, a właśnie trwają mistrzostwa świata. Wczoraj złoto wywalczył Kamil Stoch. Co powiecie o przebiegu mistrzostw? Moim zdaniem emocji nie brakowało, zawiodła Justyna Kowalczyk, biegi zdominowała horda norweska. W skokach wiele wspaniałych chwil, wyrównane zawody, rozczarowanie po pierwszym konkursie (Kamil był o krok od srebra), a kilka dni później ogromny tryumf najlepszego w dzisiejszej kadrze polskiej skoczka. Jutro zawody drużynowe w skokach, a wcześniej ostatnia szansa dla Justyny na zdobycie medalu. Jakie są Wasze typowania? Macie swoich faworytów w tych mistrzostwach? Zapraszam do dyskusji.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2013-03-01 22:02:47

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Mistrzostwa Świata w narciarstwie 2013

Ja jestem fanem narciarstwa,ale niestety nie zawsze obejrzę. Postaram się nadrobić zaległości telewizyjne.

Offline

 

#3 2013-03-01 22:14:53

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Mistrzostwa Świata w narciarstwie 2013

Koniecznie kibicuj naszym jutro . Justyna będzie bronić mistrzostwa, trzeba ją wspierać, szczególnie po ostatnich niepowodzeniach. Z kolei skoczkowie nie tyle mają szansę na medal (to byłoby zbyt piękne), co mogą pokazać się z jak najlepszej strony i udowodnić, że nie bez powodu dostają wyższe dotacje z Ministerstwa Sportu od biathlonu .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 
  • Index
  •  » Karczma
  •  » Mistrzostwa Świata w narciarstwie 2013

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora