Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-01-08 01:43:57

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Amnestia 2013 oraz zmiany w Regulaminie

Witam wszystkich użytkowników!
Mam przyjemność zakomunikować dwa istotne dla Was fakty.

Zacznę może od ciekawej inicjatywy, której celem było nagrodzenie tych, którzy mimo upływu lat wciąż są z nami i budują forum, a mianowicie jednorazowej AMNESTII dla najbardziej zasłużonych i w dalszym ciągu aktywnych userów. Ostatni raz plusy były oficjalnie kasowane 3 lata temu po rozwiązaniu afery owsikowej, ale wówczas amnestia tyczyła się głównie ortografii. Teraz kilku naszych wspaniałych obywateli zyskało całkowicie czyste konto i wątpię, by tę szansę zmarnowali .

1. Asinains - posiadałeś 2 ujemne punkty za skompletowanie upomnień, a więc drobne przewinienia sprzed (bagatela) 5 lat (jeden z końca 2007r, drugi z początku 2008)! Jest oczywistym, że od tego czasu nie łamałeś regulaminu i na bank nie będziesz tego robił . Nie wspominając o ogromnym dorobku na rzecz forum na przestrzeni "dziejów".

2. Xeno - ty z kolei miałeś aż 5 minusów, ale w zasadzie za 2 przewinienia. Pierwsze to dosyć ofensywna krytyka koncepcji administracji w 2009 roku, a drugie nierozegranie walk turnieju 2010. Od tego czasu wiele się zmieniło, natomiast ty w pełni zasłużyłeś na amnestię.

3. Olórin - posiadałeś 3 minusy za to samo co Xeno, tj. nierozegranie walk turniejowych. Warto wspomnieć, że obaj panowie od tego czasu zagrali wiele bitew multiplayer, w tym turnieju świątecznego, który aktualnie trwa, zatem w pełni się zrehabilitowali.

4. Deferdus - miałeś 2 ujemne punkty za rzeczy błahe z 2011 roku, od tego czasu już nie zgrzeszyłeś ani razu .

Amnestia 2013 obowiązywałaby jeszcze takich użytkowników jak Gibon, Sauron, Cohen, Baron. Nie posiadają oni jednak żadnych ujemnych punktów, za co dostają po plusie .


Kolejna dobra wiadomość to liberalizacja i dalsze uproszczenie regulaminu. Dzisiaj wstawiłem ten, który był uchwalony na vot.pl (z 2012 roku) i wprowadziłem pewne poprawki, które wypunktuję poniżej. Oczywiście wchodzi on w życie natychmiastowo.

Punkt 9. Zakaz podawania jakichkolwiek linków bez uprzedniego pozwolenia Władz forum.
Zasada ta NIE dotyczy Obywateli Królestwa, którzy udzielają się na forum co najmniej od 6 miesięcy. (zmiana)
Zawartość odnośników musi być jednak zgodna z pozostałymi punktami regulaminu.

Zostały usunięte tzw. upomnienia ustne. Wracamy do starego systemu - za drobne przewinienia dajemy upomnienia, za poważniejsze minusy. 5 upomnień zamienia się w minusa. Reszta bez zmian

Usunięta została także Czarna Księga. Wszystko to ma związek z brakiem konieczności karania użytkowników, a skoro nikt nie broi, to nie potrzeba przerośniętego systemu proceduralnego .



To by było tyle. Drobne ogłoszenia, ale myślę, że sympatyczne. Pozdrawiam,
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2013-01-08 13:16:07

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Amnestia 2013 oraz zmiany w Regulaminie

O ile się nie mylę, tym oto sposobem pozbywamy się śmieci moderatora, który nie stronił od multikont i oszustw???

Offline

 

#3 2013-01-08 16:09:42

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Amnestia 2013 oraz zmiany w Regulaminie

Częściowo. Upomnienia ustne były faktycznie pomysłem z jego czasów, ale same w sobie nie były takie złe. Po prostu nie potrzebujemy tak skomplikowanego systemu kar, a obecny i tak stanowi póki co tylko hipotetyczny.

Czarna księga z kolei została wymuszona przez Majera, który koniecznie chciał mieć wgląd do swoich upomnień (kij, że i tak za obrzydliwie wulgarny język dostawał od razu minusy). Obecnie nie jest potrzebna.

A kwestia linków była problematyczna od zawsze.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2013-01-08 16:56:38

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Amnestia 2013 oraz zmiany w Regulaminie

Dziękuję bardzo. Regulamin to rzecz święta i warto go przestrzegać .


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#5 2013-01-08 23:13:37

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Amnestia 2013 oraz zmiany w Regulaminie

Oj tam reguły są po to by je łamać lub naginać. Tych minusow przez moją karierę to się by nazbierało prawie tyle co plusów, ale w końcu wywalczyłem swoje.

Offline

 

#6 2013-01-11 18:28:56

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Amnestia 2013 oraz zmiany w Regulaminie

Ciekawe.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora