Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2012-12-15 21:32:06

jaro82

Przybysz

Zarejestrowany: 2012-12-15
Posty: 1

Miasta w heroes IV

Witam, ostatnio zacząłem grac w Heroes IV (wiem, że stara, ale jedyna, która mi się podoba). I mam (pewnie) prosty problem. Po odpaleniu jakiejś gry i graniu w nia jakiś czas, mam zablokowane wychodzenie z miast. Tzn. Jak kims podeje, to mogę z miasta pobrać jednostki. Ale same nie mogą wyjść (bohaterzy też), bo znika ten drugi pasek, na który jednostki się z miasta przenosi. To jest jakaś kara, czy trzeba jakiegoś patcha zgrać?
Z góry dziękuję za pomoc.

Offline

 

#2 2012-12-15 23:21:47

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Miasta w heroes IV

To na pewno jest błąd gry, a nie kara za grzechy. Ja na przykład pamiętam błąd, jaki miała gra kolegi (pirat): kiedy klikał na więzienie to zaliczał wykop z gry. Czytałem o różnych bugach. Spróbuj pobrać patch, jeśli masz dodatek Winds of War to automatycznie jest instalowany patch 3.0, nie wiem czy są nowsze. Jeśli masz możliwość możesz sprawdzić grę na innym kompie lub poszukać innej kopii i sprawdzić czy błąd się powtarza.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#3 2013-01-01 11:50:51

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Miasta w heroes IV

Aha, teraz mi się przypomniało (jak zresztą ten błąd niedawno mi się zdarzył). Problem był, bo ilość armii jaką można dysponować jest ograniczone. Jak w Heroes III można było mieć na mapie max 8 bohaterów(?) tak tutaj też są limity, liczba oddziałów na mapie też jest ograniczona. To tak na przyszłość.

Ostatnio edytowany przez Sauron (2013-01-01 11:51:02)


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora