Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2011-03-07 23:08:47

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Bohaterowie Zamku

Spec. artylerii dobry tylko na małe mapy, w przeciwieństwie do h5, tutaj hp balisty nie rośnie, więc jest łatwym celem, nawet dla smoków, hydr, czy, żywiołaków magii, którzy atakują kilka jednostek.

No niestety tak jest, nie mniej jednak obrażenia przez nią zadawane po uzyskaniu określonego pułapu doświadczenia wraz z Christianem stają się dość znaczące.

Sorsha mnie rozbawiła, ni porównuj jej do Marius, gdyż jej wartość jest tak wysoka przez demony z farmingu, ostatnio w single w 2/2/7 i miałem 144 demony, pewnie mało, ale swoją siłę destrukcyjną miały już wtedy ogromną.

Farming farmingiem, ale jakby popatrzeć na skille i spece to Marius i Sorsha to postaci bardzo podobne.

Loynis średni, bardzo, zaklęcie dobre, ale są lepsi on tutaj ma podobną sytuację jak w Fortecy boh. od łańcucha.

Tutaj znowu należałoby sięgnąć po tabelę prawdopodobieństwa zdobycia poszczególnych zdolności, lecz wydaje mi się, że Solmyr ma gorsze skille do wydobycia, bo Forteca już taka jest. A kto jest Twoim zdaniem lepszy od Loynisa? Chciałbym poznać Twoje konkretne typy, jestem ciekaw, czy dobrze zgadłem, co podasz .

Mullich naprawdę dobry, ale wcale nie najlepszy moim zdaniem.

Z takim speedem jest praktycznie nie do zatrzymania, chyba że się zlami i za długo zwleka nim z atakiem.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#22 2011-03-07 23:21:50

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Bohaterowie Zamku

Zamek i tak zacznie z każdym poza WŻ, bez mass haste drugi ruch ma każdy z wątpliwością w Fortecy i Twierdzy. A to pierwszy ruch ma największe znaczenie, za to nie daje bonusów bojowych. Taki np. Gunnar też nie wzmacnia nas pod kątem fb, ale daje szanse na zbudowanie mocniejszej postaci. Z balistą ten problem, że możesz w później fazie nie mieć okazji na jej użycie, a nikt jej nie zignoruje przy Christianku na 20. lvlu. Sorsha jest mocna, bo wzmacnia każdy atak krzyżowców, ale nie zachwyca, moc Marius bierze się przede wszystkim ze znaczenia sfarmionych demonów potrzebujących speeda, by najszybciej podejść. Teraz do Loynisa, lepsi są: ogólnie bohaterowie z WŻ, tutaj nie chce mi się szukać, ale wiadomo, chodzi o magię, poza tym Elementaliści mają lepszy bonus do mocy. Klerycy są ni w d*pę, ni w oko. Dlatego Solmyr ze spellpowerem wypada lepiej, ale skill gorszy w moim mniemaniu. Jeditte kładzie już Loynisa przez potęgę swych zaklęć. Gundula i Terek też nie wypadają wcale blado, pewnie bym jeszcze kogoś znalazł, ale nie chce mi się.


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora