Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2011-01-01 16:16:56

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Szczęśliwego Nowego Roku!

Witamy w 2011 roku! Otwieramy nową dekadę . Życzę wszystkim, aby Nowy Rok był lepszy od poprzedniego. Prawdopodobnie większość będzie w stanie odczytać ten post dopiero jutro, bo po Sylwestrze trzeba się Wam będzie wyleczyć z kaca .

Dziś następuje rozdanie nagród za popularność.

Nagrody przyznawane przez Użytkowników dla Użytkowników
Nagroda za najmądrzejsze posty - GiBoN
Nagroda dla najlepszego przyjaciela - Mathias
Nagroda za największą popularność na forum - GiBoN i Olórin (dostali tyle samo punktów). Odnotować należałoby także, iż Lowcakur zdobył także sporo głosów .
Nagroda dla najlepszego gracza multiplayer na forum - Xeno
Nagroda za najsilniejsze argumenty - GiBoN
Nagroda dla spamera tysiąclecia - bezkonkurencyjnie Lowcakur, który zalał nas w tym roku masą pozytywnego spamu
Nagroda dla mistrza ciętej riposty - Xeno
Nagroda dla MISTERA forum - GiBoN
Nagroda dla MISS forum - Mona (zdecydowałem się dać, ponieważ kilka osób o to apelowało )
Nagroda za najlepszy debiut na forum - Lowcakur (punkty zdobył również Olórin, ale postanowiłem wybrać tego, który pojawił się u nas w 2010r.)


Pozostałe nagrody przyznawane przez Użytkowników - tutaj się może trochę rozpiszę, bo po raz pierwszy pojawiła się taka kategoria, a wyniki są ciekawe:

Ulubiony dział - wygrały zdecydowanie Miasta, dział elementarny forum. Twórcy nie można tutaj nagrodzić z racji tego, iż jest to właściwie obowiązkowa część każdego forum o Heroes 3. Dużo głosów dostały także Karczma oraz Jednostki. Parę osób wybrało także Salę Opowieści, dział rozwijający się właściwie od niedawna.

Ulubiony temat - ku mej uciesze zwyciężył temat Stolik Gawędziarzy. Opracowaliśmy go razem z Eleazarem, On też go założył i otrzyma zań nagrodę. To świetne, że udało się nam wymienić ShoutBox'a na wartościowy wątek, który w krótkim czasie stał się największym tematem na forum.

Najlepszy pomysł - Pałac okazał się pomysłem, który najbardziej spodobał się użytkownikom. Jesteśmy z Eleazarem dumni i obiecujemy dalej rozwijać ten świetnie zapowiadający się przyczółek forum . Na drugim miejscu uplasowały się Klany - zatem koniecznie trzeba je odrestaurować (tutaj wiele zależy od Olórina). Wymieniono także dwa razy fabularyzację forum, co mnie osobiście cieszy, gdyż spędziłem przy tym sporo czasu.

Najważniejsze wydarzenie roku na forum - w tej kategorii mamy remis dwóch wydarzeń: otwarcia Pałacu oraz modernizacji i fabularyzacji forum. Niestety, reaktywacja klanów okazała się póki co bardzo marginalnym wydarzeniem. To smuci, ale myślę, że jeszcze istnieje szansa.

Najważniejsze wydarzeniu roku na polskiej scenie HoM&M - najwięcej osób za takowe uznało wiadomości o Heroes 6. Sporo wyszczególniło także 12. urodziny najstarszego obecnie funkcjonującego wortalu HoM&M - Jaskini Behemota. A mimo krótkiego czasu od premiery pojawili się i tacy, którzy zainteresowali się Sojuszem Zjednoczone HoM&M.

Na koniec... nagrody przyznawane przez Administrację:
Nagroda za najwięcej postów - Mathias
Nagroda za wsparcie forum - Xeno, Sauron, Lowcakur (postanowiłem wyłączyć z oceny Administrację, która już została doceniona przez użytkowników - nie jesteśmy środowiskiem narcystycznym)
Nagroda za aktywność - cała TOP10 tradycyjnie z wyjątkiem mnie i osób nieaktywnych: GiBoN, Lowcakur, Eleazar, Xeno, Sauron i Olórin
Nagroda dla najstarszego piszącego usera - tym razem obdarujemy Nerevana


Wszyscy, który otrzymali nagrody, niechaj się zgłoszą po plusy. Następnie policzymy, kto otrzymał najwięcej, i przyznamy mu tytuł najlepszego użytkownika roku 2010.

Pozdrawiam, namaste i good luck ;-)!
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2011-01-01 20:31:09

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Szczęśliwego Nowego Roku!

Ja się zgłaszam po plusiki. Nie mogę uwierzyć, że w tylu kategoriach mnie doceniliście;p

Offline

 

#3 2011-01-02 10:08:20

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Szczęśliwego Nowego Roku!

Zaznaczyć post Xena, ctrl+c, ctrl+v.


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#4 2011-01-02 11:30:50

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Szczęśliwego Nowego Roku!

Zgłaszam się po swoje.

A tak w ogóle to Hala Sław wymaga aktualizacji - wszystkim w końcu przybyło sporo plusów.

Ostatnio edytowany przez Sauron (2011-01-02 11:32:32)


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#5 2011-01-02 18:26:28

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: Szczęśliwego Nowego Roku!

Nom, nom, zem doceniony zostal, gratuluje wspolkonkursowiczom. Wzruszylem sie... A teraz podpisuje sie pod innych.


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

#6 2011-01-07 23:15:43

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Szczęśliwego Nowego Roku!

Jeszcze nie wszyscy się zgłosili, ale można zrobić podsumowanie:
Najwięcej nagród otrzymał GiBoN - aż pięć! Zostaje on więc Najlepszym Użytkownikiem Roku 2010 i ma prawo do wyboru specjalnej rangi .

Dużo, bo aż cztery zdobyli Xeno i Lowcakur. Po dwie załapali Olórin, Sauron, Eleazar i ja. Pojedynczego plusa otrzymała Mona. To tyle. Koniec komunikatu. Proszę się jeszcze zgłaszać.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#7 2011-01-08 15:52:21

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Szczęśliwego Nowego Roku!

Okej, to ja się zgłaszam także
Dziękuję.

I życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora