Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-12-03 17:18:33

 Sheyq

Obywatel

Skąd: Polska ;>
Zarejestrowany: 2010-12-03
Posty: 37
Miasto: Wszystkie poza inferno i WŻ
Kampania: Przeklęte przymierze
Jednostka: Hydra
Bohater: Tazar/Crag Hack
Magia: Powietrze

Sheyq

Jestem Filip, w heroesy gram ze trzy lata, z czego trzeba odjac jakies 2 lata przerw itd;p Mieszkam sobie kolo zg, mam internet 2mega i brudne glany. Slucham metalu, uzywam JDownloadera i ygoowa, mam 20 czystych plyt cd-r, ktorych pewnie juz nie uzyje. Obok mnie stoi piecyk od gitary, na ktorej sobie czasem pogrywam, chociaz nie umiem. Mam czarny fotel i zielono-żółte sciany. Rece mialem zlamane 3 razy, ale nogi w ogole, czego nie moge odzalowac, bo lamanie konczyn to niezapomniane przezycie. Nie lubie ksiedza i katechetki. Zebrajacych Rumunow tez nie lubie, chociaz mi jeden kiedys powiedzial, zebym sobie zapial rozporek. Chodze do jedynego w moim mieście (o ile tak to można nazwać) gimnazjum. Nie lubie sie uczyc i z lenistwa jade na 3 i 4ach, chociaz w sumie i tak mnie to z deczka dyndzi, bo liczy sie maturka. Planuje studiowac medycyne/informatyke i kupic nowe glany, bo w tych mi sie podeszwa zdarla prawie... I mam dlugie wlosy, ktore myje szamponem. Nie wiem co jeszcze... moze to ze jedynym bialym fragmentem mojego ubrania to skarpety, a i to nie zawsze, bo glany sa naprawde brudne...
to tyle:D


Jeśli coś się może nie udać, to na pewno się nie uda.

Offline

 

#2 2010-12-04 10:18:42

 Nerevan

Obywatel

Skąd: Nadbrzeże/Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 472
WWW

Re: Sheyq

Mieszkam sobie kolo zg, mam internet 2mega i brudne glany.

Glany powinny być brudne. Wtedy są takie TRVE.

Obok mnie stoi piecyk od gitary, na ktorej sobie czasem pogrywam, chociaz nie umiem.

TO DO NAUKI! ;>
Osobiście pogrywam na akustyku, ale już za miesiąc-dwa przychodzi pora na elektryka. Jakimś super gitarzystą nie jestem, ale takiego Motorheada, happysada (jako za zespołem to nie przepadam za nimi, ale mają świetne piosenki do nauki i ogniska) czy Siekierę zagram bez problemów .

Mam czarny fotel i zielono-żółte sciany

Pozdrawia brązowy fotel i cytrynowa ściana.

Rece mialem zlamane 3 razy, ale nogi w ogole, czego nie moge odzalowac, bo lamanie konczyn to niezapomniane przezycie.

Ja niestety nie miałem okazji tego przeżyć, szkoda. Ale dla usprawiedliwienia powiem, że o mnie ogólnie chodzą plotki, żem niezniszczalny, bo przetrwałem rzeczy, które rozbiłyby oddział weteranów służb specjalnych.

Chodze do jedynego w moim mieście (o ile tak to można nazwać) gimnazjum.

Nie narzekaj, u mnie nawet sklepu w miejscowości nie ma. Do gimnazjum jeździłem 14 km, teraz do liceum też, ale w drugą stronę.

Planuje studiowac medycyne/informatyke i kupic nowe glany, bo w tych mi sie podeszwa zdarla prawie...

Tak trzymać! Czymś na nowe glany trzeba wszak zarobić.

I mam dlugie wlosy, ktore myje szamponem.

Tja, długowłosy brudas pozdrawia drugiego długowłosego brudasa .

moze to ze jedynym bialym fragmentem mojego ubrania to skarpety, a i to nie zawsze, bo glany sa naprawde brudne...

A ja jestem na tyle specyficzny, że raz ubieram się jak na żałobę, a następnego dnia przychodzę do szkoły w walącej po oczach niczym latarnia z odległości 15,(6) km czerwonej koszuli i zielonych bojówkach. Uwielbiam to ;>.

Trzymaj się & let's rock!


http://www.piercingmetal.com/graphics/logo_mastodon.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora