Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-03-21 11:42:47

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Podsumowanie prac Administracji (2009)

Minął kolejny rok i wypadałoby podsumować te 12 miesięcy pod kątem prac administracji forum.
Można by powiedzieć krótko - to okres rządów koragga, reżimu pig teamu, tyranii Loch Fun Teamu. Koragg sprawował faktyczną władzę na forum, wprowadzał liczne zasady, które przynosiły korzyści jemu, dreaderowi i ich multikontom. Wiele osób ucierpiało z powodu niesprawiedliwości panującej na forum. Wielu z tego powodu odeszło :(.
Okres wrzesień-listopad to najgorszy moment mojego adminowania. Wówczas nie miałem praktycznie żadnej władzy. Z tego wszystkiego zdecydowałem się na urlop, przez który moja sytuacja się pogorszyła. Odszedłem znienawidzony przez większość użytkowników, głównie dzięki propagandzie Drago i pigów.
Ale ostatecznie reżim koragga i "paczki" został obalony, wszystkie multikonta zostały wykryty i wyeliminowane. Dopiero pod koniec 2009 roku forum pozbyło się tego człowieka, który zafundował nam rok zacofania, głupich reguł i kpin ze strony innych portali.
Nie umywam oczywiście od tego rąk. Nie usprawiedliwia mnie to, iż padłem ofiarą jego manipulacji. Fakty mówią same za siebie - dopuściłem do tego :(.
Jednak nadchodzi czas odrodzenia. Niedawno ukształtował się nowy Team Forum. Miejmy nadzieję, że już nigdy nie dojdzie to takiej sytuacji, jaka miała miejsce przez przeklęty rok 2009.

Oto małe podsumowanie Administracji Forum, nawet tych jej członków, którzy w ciągu tego roku zrezygnowali:

Administrator: Mathias

Moderatorzy:
Zen-Aku - o nim rozpisałem się nieco wyżej. Władał forum przez prawie 12 miesięcy, był nawet przez chwilę administratorem.

Pandrodor - był moderatorem tak naprawdę tylko 4-5 dni. Resztę przesiedział na stołku Admina. Zasiadał na najwyższej funkcji dwukrotnie: raz, kiedy odszedłem na 2-tygodniowy urlop, drugi raz od stycznia do połowy lutego. W sumie 2 miechy. Na jego koncie jest kilka banów - pigów.

Olorin - Pandrodor mianował go modem 31. grudnia. Ja to jedynie podtrzymałem. Obecnie Olorin ma na koncie prawie 4 miesiące moderowania. Oraz 2 bany :p. Wcześniej był na 4-5 dni opiekunem klanów.

GiBoN - mod od wczoraj :p. Wcześniej spełniał różne funkcje, tak jak wszyscy.

Grafik: Eleazar - nieśmiertelny grafik :). Już od 1,5 roku tworzy dla nas :p.

Operator Portalu: Cohen - dokładnie 20. marca 2008 wystartowała Strona-Download. Przez dwa lata rozwinęła się do rangi Portalu Informacyjnego. Trwają także prace nad tym, aby był on wspólny dla nas i CH3.

Opiekunowie Klanów:

Drago (czyli multikonto koragga) - przez 2 tygodnie, kiedy mnie nie było, odpowiedzialny był za Klany. Co z tego wynikło, wiemy wszyscy.

Olorin - o nim pisałem wcześniej. Władał klanami kilka dni, po czym przejął stołek moderatora

Xeno - obecny Opiekun Klanów. Dopiero zaczyna rządy ;).

Proszę o ocenianie dorobków członków Administracji, każdego z osobna. Nie oceniajcie tylko okresów ich rządu, podsumujcie wszystkie funkcje, nawet te najdrobniejsze, jakie spełniali.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2010-03-21 11:52:16

 Talscire

Rekrut

Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 468
Miasto: Bastion
Kampania: Ostrze Armaggedonu
Jednostka: Czarny Smok
Bohater: Ivor
Magia: Wody

Re: Podsumowanie prac Administracji (2009)

Koragg/Zen-Aku - Nienawidzę go, bo mnie zniszczył, nie zważał uwagi na nikogo. Niszczył mnie i Magyara głównie.
Pandrodor/Fanatyk - Hmm... Trochę mało zrobił dla forum jako administrator, ale i tak jest spoko. Pozdro. ^^
Olórin - Jest bardzo dobrym modem, tak trzymaj! Pozdro. ^^
GiBoN - Aktywny, pozytywny user, będzie na pewno dobrym modem. Pozdro. ^^
Eleazar - Robisz świetne grafiki, dużo piszesz, znasz się na grze. Pozdro. ^^
Cohen - Najstarszy pod względem wieku, user z forum. Stworzył strono, jest super. Pozdro. ^^
Drago - Głupi jak but Drago, potrafił wkurzyć człowieka.

I to by było na tyle. A i mathias. Pozdro! ^^

Offline

 

#3 2010-03-21 13:46:30

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Podsumowanie prac Administracji (2009)

No to teraz ja

korrag/zen-aku- Nie będę go oceniał, nie jest wart komentarza. (King i głównie Magyar mają o co mieć do niego pretensje)

Pandrdor/Fanatyk- Działał na rzecz forum. Ogólnie moje wrażenie jest bardzo pozytywne względem jego pracy i osoby

Olórin- Zrobiłem ile mogłem, postaram się robić jeszcze więcej.

GiBoN-King napisał wszystko. Pozytywna osoba, która działa na rzecz forum, dobry kumpel z którym można pogadać (gg). W pełni zasłużył na moda. Pozdro

Eleazar-Bardzo fajnie wychodzą ci grafiki, widać, że znasz się na tym. Szacun

Cohen- Twórca portalu. Za bardzo nie orientuje się w jego osiągnięciach, ale za sam portal SZACUN

Drago- Klany spier... i tyle. Brał udział w większości (wszystkich) sporach na forum, uparty jak osioł, ale trzeba było mu oddać, że na gg był "przyjemny". Mi tylko szkoda, że nie miałem się okazji zrewanżować za grę z nim.


Mathias- Bardzo dobry kumpel jak i admin. Trochę z nim pisałem na gg, bo nie powiem w niektórych sprawach zgadzałem się z "opozycją", ale muszę mu oddać, że jego argumenty były silniejsze i musiałem uznać ich wyższość. Trochę pokłócił się z Xeno, który w trakcie trwania bana prosił mnie o założenie sondy o jego powrocie.
Nasz admin ma u mnie bardzo dobrą opinie, ponieważ potrafi rozmawiać spokojnie i przyjmować krytykę. Lubię go, bo można się z nim zawsze dogadać, a już zwłaszcza za to, że założył to wspaniałe forum o nazwie "Tajemnice Antagarichu". Brawa za wytrwałość i determinacje


Xeno- pozytywna postać. Oprócz Alteira to właśnie Xeno "wyprowadził" mnie z ciemnoty i pokazał podstawy gry w heroes, za co jestem mu jak i Alteirowi wdzięczny do dziś. Został opiekunem klanów i widać, że "zależy" mu na nich. Dobry user i świetny kumpel. Pozdro


To by było tyle ode mnie

Ostatnio edytowany przez Olórin (2010-03-21 14:14:20)


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#4 2010-03-21 15:52:34

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Podsumowanie prac Administracji (2009)

Zen- Aku- Mam być szczery? Jako multikonto wiadomo, lecz gdyby oceniać to konto jako osobnego usera to robił sporo dla forum i modem nie był złym, choć niekonsekwentnym i niektórych niestety więcej karał. Może rozdwojenie jaźni...

Fanatyk- Gościu jest w porządku, choć mi nie ufa/ł, robi sporo dla forum, no ja do niego nic nie mam. Może trochę mało robił jako admin, ale zrzekł się tej funkcji z powodu braku czasu i widać, że jest w porządku .

Olórin- To co on napisał o mnie, ja mogę napisać o nim. Dobry user, mod i kumpel, trzeba więcej?

GiBoN- No w sumie to ja bynajmniej na chwile obecną na nic nie zasłużyłem, po prostu jestem, jaki jestem .

Eleazar- No coments, spoko pod każdym względem, złego słowa o nim powiedzieć nie mogę .

Cohen- Chwała mu za portal i ogólną pomoc dla forum;].

Drago- Drago, Drago... a ch*j z nim...

Mathias- No rozpisywać się nie chcę, więc wkleję to:

Olórin napisał:

Mathias- Bardzo dobry kumpel jak i admin. Trochę z nim pisałem na gg, bo nie powiem w niektórych sprawach zgadzałem się z "opozycją", ale muszę mu oddać, że jego argumenty były silniejsze i musiałem uznać ich wyższość. Trochę pokłócił się z Xeno, który w trakcie trwania bana prosił mnie o założenie sondy o jego powrocie.
Nasz admin ma u mnie bardzo dobrą opinie, ponieważ potrafi rozmawiać spokojnie i przyjmować krytykę. Lubię go, bo można się z nim zawsze dogadać, a już zwłaszcza za to, że założył to wspaniałe forum o nazwie "Tajemnice Antagarichu". Brawa za wytrwałość i determinacje

Xeno- Pozytywny user, słusznie został opiekunem klanów, mam o nim dobre zdanie .

To chyba wszyscy już...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#5 2010-03-21 16:33:16

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Podsumowanie prac Administracji (2009)

Zen-Aku- co tu komentować. Głowna przyczyna sporu z Mathiasem.
Fanatyk- dobry user, kumpel i mod. Jeden z moich zaufanych ludzi;p.
Olórin- dobry mod choć ostatnio ma mało czasu. Świetny kompan do rozmów na gg i do gry. Mogę śmiało powiedzieć, że jest prawą ręką (nie tylko admin musi mieć prawą rękę;p).
Gibon-nowy mod, dobry user. Może w końcu ortografia na forum będzie stała na właściwym miejscu.
Eleazar-nasz grafik, z którym ostatnio mam ścisłą współprace.
Mathias-nasz szeryf, który wrócił z urlopu i ma plan na reanimacje forum. resztę napisali inni.
Cohen- jest portal dzięki któremu jest współpraca z CH3. Chwała mu za to.
Xeno- "bagienny szatan" postara się dobrze opiekować się klanami, ale bez was interes upadnie. Więc pomóżcie, by interes się kręcił.

Ostatnio edytowany przez Xeno (2010-03-21 16:36:26)

Offline

 

#6 2010-03-21 17:04:22

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Podsumowanie prac Administracji (2009)

Nie chcę się rozpisywać, także nie mam czasu.

Mathias - Okej, jesteś super *.* Koniec czułości.

Zen-Aku/Drago - nic nigdy do niego nie miałem, potem zawiodłem się na nim.

Pandrodor - zna się na Heroes'ach, był moderatorem i administratorem. Można mu zaufać ;P Fak. Nadal używam Twojego starego nicku? Przepraszam.

Olorin - znamy się krótko (przynajmniej takie wrażenie odnoszę, tak rzadko tu bywam ostatnio...), ale lubię Cię. Widać, że dobrze się czujesz na stołku moda i niech tak zostanie, amen.

GiBoN - nie wiem, co powiedzieć. W końcu to mój szef ( ) Zna się na Heroes'ach. Powodzenia w moderowaniu.

Eleazar - że ja nieśmiertelny? Hmm. W życiu prywatnym usłyszałem, że jestem zombie... Może coś w tym jest?

Cohen - szanuję za umiejętności. Ot, tak po prostu. I za cierpliwość... i za chęci

Xeno - nie widziałem jeszcze Twoich popisów, mam nadzieję, że nic nie spieprzysz ^^ Żartuję ;D Powodzenia ;>

Skończyłem.

Offline

 

#7 2010-03-22 12:47:05

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Podsumowanie prac Administracji (2009)

No to pora, abym ja ocenił moich współpracowników .

Mathias - siebie oceniać nie będę, dzięki za dobre słowa, staram się .

koragg/Drago - to, co zrobiłeś, naprawdę jest szokujące i smutne. Zawiodłem się na tobie. Nie będę się dłużej wypowiadać, nie chcę wracać do tamtych czasów... Zgadzam się w każdym razie z poprzednikami.

Pandrodor - naprawdę, szkoda, że masz już tak mało czasu . Byłeś naprawdę świetnym userem, kumplem i adminem/modem. Teraz pewnie zajmiesz się forum WBC2, które Ci ,,przepisałem". Zawsze byłeś i będziesz legendą TA.

Hirador - nasz niesamowity grafik, któremu zawdzięczamy bardzo, bardzo wiele. Ponadto pomogłeś w ulepszeniu TA poprzez skrypty CMS. Dzięki! Obyś nigdy nas nie opuścił . Jeśli chodzi o Twoją karierę, to byłeś, jesteś i będziesz naszym najlepszym grafikiem.

Cohen - pozwoliłeś nam spełnić marzenie o stronie internetowej. Co tu dużo mówić - dziękuję .

Olorin - świetny moderator, stara się, pomaga, zna na grze . Pandrodor podjął bardzo dobrą decyzję, umieszczając Cię na tym stanowisku . A Twoja kariera faktycznie bardzo szybko poszła do przodu: po przejściu mateja64 do Fortecy, przejąłeś stanowisko wodza Bastionu. Kiedy odszedłem na 2 tygodnie, oddałem Ci władzę nad całym Sojuszem (i nie żałuję). Przyśpieszone wybory suwerenów w listopadzie wygrałem fuksem, byłeś tuż za mną. Potem zająłeś 2. pozycję w wyborach na moderatora. 31. grudnia przejąłeś ten urząd. Uczestniczyłeś w pracach Sztabu Tymczasowego. A nie tak dawno zostałeś Suwerenem Dobra. Obecnie zajmujesz jedno z najwyższych miejsc w Sztabie Forum.
Warto wspomnieć, że Olorin razem z GiBoNem pracował nad projektem Gospodarka do klanów, niestety, musieliśmy z niego zrezygnować.

GiBoN - w konkursie wiedzy o regulaminie udowodnił, że należy mu się posada Moderatora . Życzę sukcesów. U Ciebie kariera rozwijała się bardzo powoli. Przez długi czas byłeś skutecznie tłumiony przez PiG Team. Pierwszą funkcją, jaką pełniłeś, było stanowisko członka GRZ. Po ,,czystce" zostałeś w niej tylko ty jeden. Mianowałem Cię bez wyborów wodzem Lochu i Suwerenem Sojuszu Zła (który jednak liczył już tylko 1 klan ;p). Zająłeś 3. pozycję w wyborach. Kiedy odszedłem z forum, kontaktowaliśmy się poprzez maila. Po pewnym czasie stałeś się moją prawą ręką. Uczestniczyłeś w pracach Sztabu Tymczasowego (wówczas już podjąłem nieoficjalną decyzję, iż zostaniem modem). A uwieńczeniem dotychczasowej kariery (miejmy nadzieję, że nie ostatnim jej etapem) była pozycja moda.

Xeno - po ciężkim okresie waśni w końcu się dogadaliśmy. Zawsze podobały Ci się klany i to Ty mnie namówiłeś na ich odbudowę. Zostałeś jednym z członków ekipy pracującej nad Projektem Misji i Clan Warem, jednak w wyniku sporu wyleciałeś. Zostałeś wodzem Cytadeli. Potem nawet to odebrał Ci w przyśpieszonych wyborach Majer. Przez długi czas nie spełniałeś praktycznie żadnej funkcji. Zmieniło się to dopiero niedawno: najpierw prace w S.T., potem stanowisko Opiekuna Klanów. I życzę sukcesów, bo na pewno masz nadal dużo zapału.


Warto wspomnieć, iż przez ten rok można wyróżnić trzy Teamy forum:
1. PiG Team, czyli koragg (moderator, a nawet Administrator przez chwilę, Suweren Zła, sędzia), Drago (multi koragga) jako opiekun klanów, wódz Inferno i prokurator, mnóstwo multikont PiGa na stołkach wodzów Necro, Fortecy i Twierdzy. Należeli do PiG Teamu (nie ukrywajmy) również ja, Pandrodor, Cohen i Hirador, jednak my mieliśmy dobre intencje.
2. Team przejściowy (reformatorski) - Pandrodor (Admin, mod, moja prawa ręka), Hirador (grafik), Olorin (moderator), Cohen (operator portalu). Mowa o tej drużynie, która działała, gdy ja musiałem odejść.
3. Nowy Team (obecny, zreformowany) - Hirador (grafik), Olorin (moderator), ja (Administrator), GiBoN (moderator, moja prawa ręka), Xeno (opiekun klanów), Cohen (operator portalu).

Dlaczego o Hirku mówiłem ,,nieśmiertelny"? Ponieważ on jako jedyny (pomijając Cohena) należał do wszystkich tych trzech sztabów. Nawet mnie nie było w każdym. Cohena także można uznać za nieśmiertelnego, tym bardziej, że on był na forum jeszcze wcześniej, przy czym portal to w ogóle wyższa szkoła jazdy i to, co zrobił dla nas Cohen, nie mieści się w żadnej skali.

To tyle podsumowania. Zapraszam do pisania innych osób!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#8 2010-03-22 20:53:56

 Crassus11

Rekrut

176794
Call me!
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 397
Miasto: Zamek/Lochy/Necro
Kampania: Eliksir Życia/Smocza krew
Jednostka: Błękitny Smok
Bohater: Gelu/Isra xD

Re: Podsumowanie prac Administracji (2009)

Okej pora na mnie mimo, że nie jestem za bardzo wylewny.

1. Mathias - wg. mnie najlepszy admin na wszystkich forach jakich byłem. Nie wiem co mają do powiedzenia inni.
2. Korrag/Zenq/Drago/PG - już nie rozróżniam i nie mam ochoty bardziej się w to głębiać. Koleś(e) po prostu mają na bani i co tu o nich pisać
3. Pandziu - mądre posty, znakomicie zastępował Mathiasa, był z nami naprawdę długo
4. Hirador - Razem z Cohenem zrobili (opracowali) najlepsze forum o herosach 3. 3m się i kopniak na zachęte
5. Cohen - dotyczy tego samego co Hirador. Bardzo mądry i doświadczony
6. Olorin - super gość, ogółem jest super. Pamiętam te pierwsze arenki a potem skoczył na moda. Super
7. Gibon - w sumie z Gibonem się najlepiej pisze. Mamy podobne zainteresowania, tyle, że ja nie musze karmić raka na święta
8. Xeno - hmmmm. Nawet nie wiem co o nim napisać. Dużo pisze i... no nie wiem. Nie znam go za bardzo

To wszystko. Wyróżnionym Gz i powodzenia w dalszym rozwijaniu forum


http://img2.imageshack.us/img2/8906/15192.gif
http://i646.photobucket.com/albums/uu184/Squitxl/MinecraftUserbar.png
http://heroes.vot.pl/Obrazki/Fora/nekropolia.png
Jeśli boisz się śmierci i trzymasz się kurczowo życia, to widzisz jak demony ci je wyrywają, ale jeśli pogodzisz się ze śmiercią, to demony staja się aniołami, które uwolnią cię od życia na ziemi.
~ Ludwig Erhard

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora