Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-10-21 23:41:46

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Kolejna awaria

Nim jeszcze dobrze zainstalowałem wszystkie programy - kolejna awaria. Utrata danych na drugim dysku - czego przyznać szczerze się nie spodziewałem. Utrata tym razem 10GB danych z czego tylko 10% zabezpieczonych.
Mimo iż znalazłem program do odzyskiwania danych nie jest to całkowite lekarstwo na kryzysową sytuację. Jaką w tej chwili mam. Nadal stoi strona w kodowaniu ISO-8859-2.

Chociaż dane zachowane ze strony mam na dysku to obawiam się, że dalsza praca nad modernizacją strony okazuje się być NIEMOŻLIWA. Według moich przypuszczeń dysko dwa dyski padają 40 GB, 80 GB.

Wprawdzie kupiłem już dysk, jednakże czekam jeszcze na kuriera. Dyski 40 GB i 80 GB nie wytrzymają więcej jak 1 miesiąc. Dlatego ogłaszam, że wszelkie pracę modernizacji strony legły w gruzach i zostają odwołane. Ponadto ogłaszam że nie będę też miał czasu na aktywność na forum.

Cohen idzie na kilku-dniową, kilku-nasto dniową lub kilka-miesięcy emeryturę od strony i forum. Mam nadzieje że w tym czasie mój sprzęt zacznie normalnie działać.

Offline

 

#2 2009-10-22 08:36:27

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Kolejna awaria

Naprawdę zasłużyłeś na to Każdy sprzęt się kiedyś psuje Mam nadzieję, że szybko do nas wrócisz i że będziesz aktywny Miłych "wakacji"


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#3 2009-10-27 16:55:11

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Kolejna awaria

Już naprawiony ;p. Teraz po prostu śmiga. Niedługo ułoże w głowie plan co zrobić na stronie. Może też baner zmienie. Wszystko i jeszcze trochę poinstalowane. Oraz 13 przeglądarek do testowania stron www.
Biorę się za www. Później muszę ogarnąć naukę programowania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora