Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-08-14 19:49:41

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Fuzja dokonana

Strona Heroes 3 Mapy Autorskie wersja 1.4.

Strona została wykonana. Tym razem jest to już wersja obdarzona numerkiem 1.4, w planach 1.4.1.
* Ogłaszam że dawna strona na serwerze boo.pl już nie istnieje,
* W jej miejsce strona Heroes 3 Mapy Autorskie zwiększyła ilość podstron,
* Występują trzy główne kategorie podstron: mapy autorskie, biblioteka Heroes 3, pomoce.
** W planach profesjonalny kalkulator obrażeń, ilości pkt na koniec misji/kampanii, obrażeń magicznych,
* Raporty forum zebrane z 2 miesięcy są gotowe: Statystyki forum, składają się z dwóch części,
* Powstało kilka nowych podstron,
** Podstrona "Baner strony" będzie niedługo rozbudowywana o nowe buttony do stopki wiadomości na forach internetowych.
** Po powrocie z wakacji, dodam rotator banerów, po dwa na odświeżenie.
* Stronę czeka zmiana starego banera, oczywiście zamierzam zająć się tym po powrocie. Będzie jeszcze kilka banerów - dla pozostałych moich stron: czyli 4 banery do zaprojektowania i wykonania.
* Ogłaszam 13 dzień istnienia domeny ;p. Nie wierzę w pech. Jest to szczęśliwa liczba. Po powrocie zobaczę co zrobił Google Bot na mojej stronie. Oraz inne,
* Zamierzam wprowadzić monitoring robotów sieciowych na stronie. Żeby wiedzieć kto mnie odwiedza. Lubię wiedzieć kim jest gość,
* Ogłaszam że dodatek do Firefoxa, o nazwie Fasterfox został zablokowany, ze względów bezpieczeństwa serwera, oraz mojej strony, więc proszę go nieużywać (prawdopodobnie też to forum nie obsługuje go, patrz link ),
* Dodam zakładki bohaterowie, siedliska, umiejętności (pdst i zaaw), obiekty mapy przygody, poradniki do gry, poradniki do edytora (by mine) w wersji jpg (gif).

Podsumowując kluczową zmianę wyglądu strony:
* przyjazne menu horyzontalne na widocznym miejscu,
* wszystkie linki w zasięgu ręki, z logiczną strukturą,
* nie ma już formularza JavaScript (nikt się nie domyśliłby do czego służy),
* dodałem miejsce na baner strony, w dobrym miejscu,
* wiele działań polegających na maksymalnym przyspieszeniu działania strony,
* logiczna struktura dobrze zabezpieczonych plików zawierających funckje opisujące odpowiedni skład kodu HTML, brak luk w kodzie PHP,
* zmiana treści strony głównej, zmiana taktyki pozycjonowania strony,
* backup wersji strony.

Nadal występuje kilka błędów: z ostatniej chwili musiałem usunąć podstronę "umiejętności dodatkowe" chwilowo jest nieczynna.
Wiecie jaki ja jestem. Chwilowo będzie trwało do mojego powrotu.

Jak ja tą stronę określam w swoim (informatycznym żargonie) strona w pełni strukturalna. Przyjemny dla programisty/webdesignera podział plików, oraz przyjazny kod PHP. Oczywiście wersja bezpieczeństwa, i oczywiście wszystkie polskie znaki zachowane w należytym porządku.
Wykorzystano zestaw funkcji (bardzo prostych) do kontroli meta znaczników, mam nadzieje że teraz Google lepiej zaindeksuje moją stronę.
Strona rośnie w objętość teraz ma powyżej 9 MB. Oraz około 2-3 tysięcy plików.

Oraz ogłaszam że jak strona dostanie numer 1.5 do nastąpi zmiana hostingu na płatny najlepiej bez limitu transferu oraz z połączeniem SSH (zamiast tylko ftp) do wgrywania plików.
Tak więc rośniemy w siłe.
Nie wiem ile da się jeszcze wycisnąć z YoYo.pl darmowego hostingu. Zresztą ciężko będzie opuścić ten mimo wszystko dobry hosting. Te reklamy na górze chyba już są kojarzone z moją stroną (zresztą kto lubi reklamy).
Może to będzie początek mojej witryny w top 10 pod wieloma frazami.

Pod heroes3.pl mamy forum internetowe, pod heroes3.eu portal = strona i forum, ja pod linkiem heroes3.waw.pl robię stronę www statyczną. Tzn. sam edytuje wszystko i mam pewność ile jest podstron indeksowanych.

43 podstrony, czekam na wizytę robota indeksującego Google.

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-08-14 19:50:29)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora