Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2009-04-14 19:10:37

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: WŻ vs Loch

Śmiać się czy płakać ?
Drago gdzie takie dziwne słowo jak "deklasacja" załapałeś bardzo mnie to ciekawi. I po co ciągle je wspominasz ja rozumiem że są przyzwyczjenia poznaniak mówi "tej" a ślązak "ino" ale "deklasacja" trochę za długie hehe

WŻ nawet ze zmniejszonym przyrostem "kur"  (i tu nie ma się co obrażać potocznie kura ale "ruchałka" to pierwsze słysze) ma potęge o czym na M'ce się już przekonałem. Burze to jeden z najlepszych jak nie najlepszy 2 lvl'owiec w grze i śmiało mógłby się bić o 3 lvl i jak "Rumcajs" wspomniał jako że to 2 lvl będzie w rodowitych zamkach bez fortu jeszcze tylko cytka i inferno ma ten przywilej. Co do rusatakłek jak na 1 lvl chyba najlepszy skill powstrzymywanie kontry i mimo że mają mało hp to taka up. horda drzewców do nowej strefy może się schować w papcie. Trogi tego dokonają wątpie. Najczęściej będzie tak że to Lochy podejdą no i wtedy do akcji wkroczą "ziemniaki", które są na styl drzewców czyli respekt. Jeżeli jednak rozmawiamy o normalnej grze z normalnym przyrostem "kur" to WŻ im większa mapa i więcej czasu tym WŻ jest lepsze, a mała mapa i mało czasu to Loch nie rozbuduje się konkretnie więc by Lochami pokonać WŻ trzeba się idealnie w czasie zmieścić i nie jest wcale powiedziane że Lochu wtedy wygrają.

Mathias: Deklasacja - całkowita dominacja . I zgadzam się a propo kurczaków, to bardziej żartobliwe, aniżeli obraźliwe .


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#22 2009-04-17 17:51:11

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: WŻ vs Loch

Żywiołak napisał:

Czekam na priv cieniasie.

Teraz widać, jaki poziom prezentują sobą pewne Żywiołaki... Taki, jak 10-letnie dzieci.

Majer napisał:

Drago gdzie takie dziwne słowo jak "deklasacja" załapałeś bardzo mnie to ciekawi. I po co ciągle je wspominasz ja rozumiem że są przyzwyczjenia poznaniak mówi "tej" a ślązak "ino" ale "deklasacja" trochę za długie hehe

Nie takie długie Jak inaczej chcesz określić przepaść między minotaurem, a magmowcem?

Rozbójnik napisał:

Powiem więcej, Gunnar bije na łeb Monere czy Lacusa

Skoro bije na łeb najlepszych (Shakti i Dace też ich biją), to resztę tym bardziej. Loch ma lepszych bohaterów.

Offline

 

#23 2009-04-17 17:58:47

Żywiołak

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 126

Re: WŻ vs Loch

Niestety z Tobą nie da się inaczej. Próbuje napisać, że rusałka, większy gremlin i kusznik nie są słabe, niskie hp nie oznacza "zdolności do padania od byle czego".Ile jednak razy można to samo powtarzać? Ja napisze swoje, Ty napiszesz swoje i tak w kółko? W jaki sposób Tobie udowodnić racje? Bo ja nie widze żadnego innego wyjścia, jak po prostu zagrać... Ty zobaczysz coś nowego... może ja? Wtedy będzie widać, kto lepiej spojrzał na dany problem. Ale najłatwiej jest po prostu uciec od tematu.


http://images50.fotosik.pl/163/eb684b0600f0cbcd.jpg

Offline

 

#24 2009-04-17 19:51:08

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: WŻ vs Loch

Żywiołak napisał:

Niestety z Tobą nie da się inaczej. Próbuje napisać, że rusałka, większy gremlin i kusznik nie są słabe, niskie hp nie oznacza "zdolności do padania od byle czego".Ile jednak razy można to samo powtarzać? Ja napisze swoje, Ty napiszesz swoje i tak w kółko? W jaki sposób Tobie udowodnić racje? Bo ja nie widze żadnego innego wyjścia, jak po prostu zagrać... Ty zobaczysz coś nowego... może ja? Wtedy będzie widać, kto lepiej spojrzał na dany problem. Ale najłatwiej jest po prostu uciec od tematu.

Bardzo dobrze piszesz, Zywiolak . Ile mozna pisac? Do us... smierci? Na tym to wlasnie polega - ja Ci napisze swoje zdanie, ty swoje i jak dlugo tak mozna? Bardzo dobrze, ze piszesz o ty, ze jezeli jakas jednostka ma niskie HP, to nie znaczy od razu, ze jest zla lub slaba jednostka .


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#25 2009-04-17 23:58:42

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: WŻ vs Loch

Don Quixote napisał:

A to podaj jakoś jednostkę co ma mało hp i jest dobra?

Dam pare przykladow, wiec prosze bardzo:
- Arcydiabel (wedlug Was jest jedna z najlepszych jednostek, a ma TYLKO 200 pkt. HP.
- Wilczy Rycerz
- Kusznik
- Szary Elf
- Driada


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#26 2009-04-18 10:05:33

Żywiołak

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 126

Re: WŻ vs Loch

Napisałem wcześniej Donie... Kusznik, większy gremlin i rusałka.

"Podleci byle ważka" - Jesteś idealnym przykładem na ignorancję, którą próbuje wyplenić. Jak trzeba, to nigdy nie bierze całokształtu danego miasta pod uwagę, gdy trzeba, wszędzie nagle "podleci byle ważka".

Popatrzyłeś sobie na statystyki... Fajne? Niefajne? Teraz wytłumacz, czemu z takimi statami rusałka przoduje z centkiem w rozwalaniu znacznie silniejszych od siebie? Z drugiej strony mamy Twoje "lepsze", "solidniejsze jednostki", które nie potrafią nic i ich się w ogóle nie wykupuje. To jak to się stało?


http://images50.fotosik.pl/163/eb684b0600f0cbcd.jpg

Offline

 

#27 2009-04-18 10:27:50

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: WŻ vs Loch

Żywiołak napisał:

Napisałem wcześniej Donie... Kusznik, większy gremlin i rusałka.

"Podleci byle ważka" - Jesteś idealnym przykładem na ignorancję, którą próbuje wyplenić. Jak trzeba, to nigdy nie bierze całokształtu danego miasta pod uwagę, gdy trzeba, wszędzie nagle "podleci byle ważka".

Popatrzyłeś sobie na statystyki... Fajne? Niefajne? Teraz wytłumacz, czemu z takimi statami rusałka przoduje z centkiem w rozwalaniu znacznie silniejszych od siebie? Z drugiej strony mamy Twoje "lepsze", "solidniejsze jednostki", które nie potrafią nic i ich się w ogóle nie wykupuje. To jak to się stało?

Don Kiszot, takie argumenty, ze podlecisz byle wazka i po ptokach, to nie sa zadne argumenty, bo ja przeciez zawsze bede mial silne jednostki piechoty. A z ta Wazka, to sie moze tyczyc, wiekszosci jednostek strzelajacych w grze.
Racja, Zywiolaku - Kto lekcewazy Driady, Kusznikow, Wieksze Gremliny i inne rzekomo "slabe jednostki", ten zazwyczaj potem marnie konczy na polu bitwy...


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#28 2009-04-18 10:40:36

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: WŻ vs Loch

Niestety, trzeba kombinować, bo potem łatwo giną, ale jak umiesz ich używać, to oazuje się, że są bardzo skuteczne, ale małe HP trochę dobija.
PS. Nie negujcie siły ważki! Ona też słaba nie jest.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#29 2009-04-18 13:55:39

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: WŻ vs Loch

Magyar napisał:

- Arcydiabel (wedlug Was jest jedna z najlepszych jednostek, a ma TYLKO 200 pkt. HP.

Ale ma AŻ 28 obrony i powstrzymuje kontrę, poza tym jest bardzo szybki i zajmuje jedno pole - dostanie się wszędzie. Arcydiabeł jest bardzo dobry, jedyną jego wadą jest w zasadzie cena. A wiesz, że gdyby miał 250/300 HP, to byłby najlepszą jednostką 7. poziomu, biorąc pod uwagę jego skill? No właśnie...

Magyar napisał:

- Wilczy Rycerz

Ten jest dobry, ale jego HP faktycznie jest dużą wadą - atakować należy wroga, który ma zdjętą kontrę, bo inaczej straty w wilkach będą ogromne.

Magyar napisał:

- Kusznik

To jest akurat żałosne w porównaniu do jaszczurów i magogów, a także do pozostałych jednostek 2. poziomu, z drobnym wyjątkiem zombiego. Zdycha dosłownie setkami od wszystkiego, nie powalczy sobie z żadnym szybszym strzelcem (szybkością kusznik też nie grzeszy...), który go dosłownie zmasakruje.

Magyar napisał:

- Szary Elf

Podobnie jak u kusznika, ale tu jest trochę lepiej - ma jednak więcej HP i zadaje lepsze dmg, więc się prezentuje dobrze.

Magyar napisał:

- Driada

Która może pokonać ogry, enty i inne kloce, ale gdy trafi na... głupią ważkę, gargulca, czy harpię - leży i kwiczy, bo jej jedyną zaletą jest szybkość, której pozbawiona jest gorsza nawet od impa.

Magyar napisał:

A z ta Wazka, to sie moze tyczyc, wiekszosci jednostek strzelajacych w grze.

Co Ty nie powiesz? Jakoś beholder, czy meduza są w stanie się obronić przed ważką i nie giną setkami...

Offline

 

#30 2009-04-18 14:28:35

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: WŻ vs Loch

Widzisz Rumcajs musisz trochę pograć bo inaczej ze specami nie pogadasz

Ostatnio edytowany przez Majer (2009-04-18 14:28:49)


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora