Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2009-03-23 20:15:04

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

W edytorze prezentuje się bardzo ładnie . Poprawiłeś, widzę, najważniejsze rzeczy. Nie będę na razie cię męczył, zagram i się przekonam .
Za sam pomysł otrzymujesz plusa.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#12 2009-03-23 21:40:37

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

No nieźle, Drago Finałowa bitwa dość trudna, bez eliksiru życia i łuku strzelca byłoby ekstremalnie trudno, zwłaszcza, że koleś przywoływał ok. 10 razy po 80 żywiołaków ziemi. Oczywiście, Majer miał gorszą moc i przywoływał tylko 48 żyw. powietrza, ale za to się przyspieszenie ładnie przydawało Mój wynik finałowy na tej mapce to 90

Ostatnio edytowany przez Koragg (2009-03-23 21:44:15)

Offline

 

#13 2009-03-24 14:29:44

Rozbójnik

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 240
Miasto: Wrota Żywiołów
Jednostka: Feniks
Bohater: Monere

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

Całkiem przyzwoita mapka, jakiś pomysł był. Za oprawę graficzną się nie czepiam, bo wiem ile czasu zajmuje zrobienie ładnej mapki, natomiast mógłbyś nieco podnieść poziom.. Tak z 4-5 razy pomnożyć ilość strażników lub znacznie zredukować naszą armię, bo gra się zbyt prosto. Ewentualnie, żeby jeszcze bardziej nie wzmoniło to naszego bohatera, może wystarczy dać końcowemu przeciwnikowi więcej armii lub lepsze staty.


http://images41.fotosik.pl/168/c448499217b4634b.jpg

Offline

 

#14 2009-03-24 19:30:30

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

No więc zagrałem i... nie skończyłem. Czemu? Bo ulepszyłem wszystkich moich mnichów w kapłanów . Wg mnie powinieneś w tej jednej wieży zmienić pożądaną jednostkę z mnichów na kapłanów .
Niestety, nie dotarłem do Final Battle z tego właśnie powodu. Ale to da się przeżyć, zagram jeszcze raz. Jakie wrażenia? No, powiem, że nieźle. Na początku nie za bardzo mi się podobała ,,klockowatość" tuneli, ale potem się przyzwyczaiłem, a nawet mi się to spodobało. Wszystko zostało dość db wykonane. Niestety, muszę przyznać, że większość bitew nie była dla mnie trudna. Traciłem max. 2 krasnale. Dopiero bitwa z 1501 szkieletów była niezbyt łatwa. Oczywiście, wygrałem bez większych kłopotów, ale wreszcie straciłem jakieś jednostki. Drugą taką bitwą było wydarzenie po tych kilku obniżających morale (min. 2 jednostki na turę stały w miejscu).
Zagram w Final Battle i prześlę relacje. Na razie popraw tylko ten szczegół, który ci podałem na początku. Reszta jest ok.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#15 2009-03-24 19:41:31

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

Rozbójnik napisał:

wystarczy dać końcowemu przeciwnikowi więcej armii lub lepsze staty.

Ale zabrać żywiołaka ziemi Nie wiem, czy u Ciebie koleś bez przerwy to dziadostwo przywoływał, bo u mnie tak Same trupy w FB faktycznie nie sprawiają kłopotów, ale głównie dzięki diabełkom w naszej armii.

Offline

 

#16 2009-03-24 19:46:30

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

Mathias napisał:

Czemu? Bo ulepszyłem wszystkich moich mnichów w kapłanów

Sorki, Mathias, ale to był Twój błąd . Domyśliłem się, że prawie każdy pobiegnie do fortu z każdym oddziałem, a brak ulepszenia tych jednostek nieco zmniejsza ich skuteczność . Aha, i zadbaj o artefakty, bo jeden będzie Ci potrzebny w ostatniej wieży .

Offline

 

#17 2009-03-24 20:58:04

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

Heh, mogłeś do gdzieś napisać . Ok, zagram jeszcze raz.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#18 2009-03-25 20:54:37

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

I jak, Mathias? Zagrałeś?

Aha, beta dwójki powinna być gotowa w sobotę (może nawet już w piątek wieczorem, ale nic nie obiecuję), wobec czego pełna będzie w poniedziałek/wtorek, najpóźniej środę .

Ostatnio edytowany przez Drago (2009-03-25 20:56:01)

Offline

 

#19 2009-03-26 19:14:46

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

Ano zagrałem i bardzo mi się podobało .
Niestety, Rozbójnik wylazł z miasta, co nieco pogorszyło jego skuteczność (głupie kompy), ale i tak walka była na poziomie. Ciągle robił żyw. ziemi, a ja żyw. powietrza. Przyspieszenie grało pierwsze skrzypce. Zniszczenia nieumarłych użyłem tylko raz, ale wystarczająco, by go pognębić. Po zniszczeniu trupów zmagałem się z żywiołakami, których przywołał chyba z 400 (jeśli nie więcej). Zacząłem robić żyw. powietrza, żeby wyrównać szanse. Wprawdzie szybko ginęły, jednak zatrzymywały wroga. Ostatecznie wróg zrobił podstawowy błąd - zamiast wezwać 80 żywiołaków, jak to robił co turę, żeby uzupełnić armię, spowolnił mnie. Ja dałem przyspieszenie i zniszczyłem resztki jego armii.
Potem zdobyłem miasto, w którym, niestety, zostawił trupki.
Oceniam mapkę: 7,5/10

Czekam na następne! A przede wszystkim na tą, w której bohem będę ja (pamiętaj: rycerz Christian jako podstawka )



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#20 2009-03-26 21:06:42

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

Dobra, więc zdradzę kto będzie bohaterem każdej z części (możecie wpisywać sobie wymagania co do bohaterów ):

Część III - Koragg,
Część IV - zastanowię się, jakoś nie upatrzyłem (może jakieś sugestie?),
Część V - Mathias (powiedz tylko, czy wystarczy portret Christiana? bo sam Christian ma kiepską specjalność i mogę Ci dać innego rycerza, oczywiście z portretem Christiana i Twoim nickiem .)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora