Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-03-21 19:05:39

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Legendarni bohaterowie cz. I

Kończę pracę nad pierwszą częścią moich scenariuszy. Nie robię kampanii z prostego powodu - w każdej części będzie inny bohater, inni wrogowie i inni sprzymierzeńcy. Uwaga! Będą to scenariusze "chodzone", czyli nie będzie rozbudowywania miasta i szkolenia nowych bohaterów, zaś jednostki zdobywane będą wraz z postępem gry. Kierujemy poczynaniami jednego bohatera, a gdy go stracimy - przegrywamy.
Największą atrakcją są jednak sami bohaterowie - postanowiłem, że bohaterami będziemy... my, czyli aktywni forumowicze. W planach mam 5 części (będą połączone wątkiem fabularnym), ale nikt nie będzie się czuł poszkodowany - każdy scenariusz będzie rozgrywany po innej stronie konfliktu, ale jednostki nie zawsze będą dobierane miastami. W pierwszej części armia w głównej mierze składać się będzie z krasnoludów i magów. Dlaczego? Tego dowiecie się po premierze scenariusza . Na razie powiem tyle, że głównym bohaterem pierwszej części jest Majer, a wrogami są nieumarli. W niedługim czasie zamieszczę scenariusz na forum, jeśli Mathias się zgodzi .

Offline

 

#2 2009-03-21 19:12:52

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

Super! Czyli to coś jak forumowa kampania, tylko że nie będzie kampanią, lecz zestawem scenariuszy . Ale fajne! POWODZENIA!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#3 2009-03-21 22:11:06

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#4 2009-03-22 10:53:57

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

Niezłe Ale powinieneś powiedzieć, że w ogóle się nie da w tej becie wygrać - nie ma białego namiotu klucznika (a przynajmniej go nie widziałem) i nie można się dostać do Nekropolis Daj trudniejsze neutrale i będzie dobrze, oczywiście nie zapomnij o tym namiocie i dorób jeszcze jakieś atrakcje

Offline

 

#5 2009-03-22 12:01:01

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

No więc tak:
Pierwsze, co rzuca się w oczy, to sztywność terenu. Zbyt kwadratowa (rozumiesz, o co chodzi).
Kolejne, co radziłbym ci zmienić, to teren wokół Fortecy Majera. Myślę, że śnieg byłby najlepszy. Ponadto warto by połączyć teren z końcem mapy, żeby nie wyszła wyspa, tylko półwysep. Myślę też, że nie sprawiłoby problemu dodać trochę obiektów wokół niego (drzewa, góry, itd.).

Jeśli chodzi o prolog (text, co się wyświetla przy wyborze mapy), to za dużo w nim powtórzeń słowa ,,krasnoludy".

Nie zapomnij też o dodaniu jakichś textów, np. Wprowadzenie.

No to przerabiamy szczegóły:
1. Za mało szkieletów chroni portalu. Zmieniłbym do 200. Wtedy nagroda (50 krasnali) byłaby sprawiedliwiej otrzymana.
2. Pod ziemią jedna grupa ożywieńców jest ukryta za głazem i można ją bez problemu wyminąć.
3. Zwiększ liczbę ożywieńców. Proponowałbym 28.
4. Dobrym pomysłem byłoby dodanie strażników do Toporu Centaura, np. kilka wampirów.
5. Kościei powinno być więcej (100-150)
6. Za pierwszą bramą są licze, których można wyminąć. Radzę poprawić.
7. Dodaj strażników do namiotu.
8. Jeden z grobowcó jest tak położony, że wejście do niego jest zablokowane i nie można go zdobyć.
9. W wydarzeniu obok jasnowidza dodałbym jeszcze 2 rycerzy.
10. WYDARZENIA NA TEJ JEDNEJ DRODZE SA PUSTE! Musisz to wszystko dodać(te -1 morale, kilku krasnali, etc.)
11. NIE MA BIALEGO NAMIOTU!
12. W stolicy wroga są dziwne proporcje jednostek (600 szkieletów i 150 zombie). Powinieneś to zmienić.
Reszta jest w porządku.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#6 2009-03-22 18:29:09

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#7 2009-03-22 20:03:26

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

Jeśli tak, to wybacz . Zaraz sprawdzę nową wersję .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#8 2009-03-23 16:53:44

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

I jak wrażenia, Mathias? Cały czas pracuję nad wersją ostateczną (m. in. zamierzam przesunąć Nekropolis w inne, dalsze miejsce), a Twoje uwagi mogą być przydatne .

Offline

 

#9 2009-03-23 17:29:19

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

Teraz już dużo lepiej, ale wciąż pozostały pewne sprawy do poprawienia:
1. Te miejsce startowe - zbyt kwadratowe. I Mógłbyś zrobić pewną sztuczkę z umieszczanie drzew między górami . Ale to moje wymysły :d. W każdym razie postaraj się ją zaokrąglić.
2. Dodaj strażników do toporu centaura! Będzie trudniej.
3. Proponuję zrobić jeszcze parę questów. Np. za topór centaura otrzymujemy 30 centaurów .
4. Mam rozumieć, że te grobowce obok liczów są tylko tłem? Bo w każdym razie są zablokowane...
5. W tymże miejscu (licze) dodałeś urwiska. Teraz nałóż na nie drugą warstwę przeklętej ziemi. Wtedy nie będzie ich widać
6. Tam, gdzie są demony, jest trochę za pusto. Dodaj jakieś wulkany, rzeki lawy i Gwiazdę(+1 mocy). Wtedy będzie dobrze.
7. Nadal jest jeszcze trochę zbyt kwadratowo. Postaraj się to ,,zaokrąglić".

Bardzo ładna mapka. Widać, że się starasz .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#10 2009-03-23 20:01:37

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Legendarni bohaterowie cz. I

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora