Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-03-21 11:24:10

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Podsumowanie prac Administracji

Witam!
Pora podsumować, co w tym roku Administracja zrobiła dla forum.
Najpierw jednak przedstawię krótko jej rozwój:

Na początku istnienia forum musiałem wykorzystywać wszelkie środki zyskiwania userów. Za 100 postów obiecywałem rangę moderatora. W taki sposób przez krótki czas istniało dwóch modów: Chopin i Lordpiorunow. Jednak postanowiłem zmienić zasady i usunąłem ich z funkcji. Jednak w czasie wakacji Lord dwa razy mnie zastępował jako admin.
Przez długi czas byłem sam. Nie było potrzeby powoływania moderatorów, a na grafika nikt nie był chętny. Po pewnym czasie wreszcie zaczęło przybywać userów. Pierwszą osobą, która dołączyła do teamu, był PlaceK - Awaryjny Moderator przez okres dwóch tygodni bodajże (do momentu pozbycia się owsika). Potem funcja ta została mu zdjęta, a on został Grafikiem.
Kolejną osobą, która przez pewien czas należała do Administracji, był Pandrodor. Zastąpił on bowiem PlacKa na stanowisku Redaktora, gdyż tamten się nie sprawdzał. Pandrodor okazał się dobrym redaktorem. Usunąłem go tylko dlatego, że usuwałem również w/w stanowisko.
W końcu dołączył do mnie również Cohen jako twórca strony internetowej. Chociaż nie posiadał on żadnych przywilejów, to jednak jest przeze mnie uznawany do dzisiaj za członka Teamu.
Przez bardzo krótki czas mianowałem modem Lorda. Niestety, znowu musiał odejść z forum.
PlaceK, nasz ówczesny Grafik, również forum opuścił na bardzo długi czas. Grafikiem był tylko teoretycznie. Cohen także rzadko bywał na forum. Znowu byłem sam. I to trwało właściwie do października 2008...
Wraz z z tym miesiącem z jakiegoś bliżej nieznanego mi powodu forum odbyło błyskawiczny rozwój. Od października do grudnia napisano ok. 7000 postów. Przybywali userzy. Jednym z nich był BvFire(Hirador)...
Już na początku popisał się zdolnościami, nieźle mi pomógł i pierwszego dnia zdobył sporo plusów. Moja decyzja była natychmiastowa. Drugiego dnia po rejestracji mianowałem go grafikiem zamiast niedysponowanego PlacKa. I tak mamy już 21 marzec, a on dalej z nami jest .
11.11.08r... Powoli traciłem panowanie nad forum. Konieczna była pomoc. Opierając się na ankiecie przeprowadzonej na forum, mianowałem moderatorem Nerevana. Zapowiadał się nieźle. Jednak okazało się to moim kolejnym błędem. 23.12.08r. złożył rezygnację, którą usprawiedliwiał ,,niegraniem w herosa". Byłem zmuszony do kolejnego wyboru.
Ten wybór jednak okazał się trafny, być może najlepszy, jaki kiedykolwiek uczyniłem. W Nowy Rok modem został Koragg. I jak na razie okazał się najlepszym, jakiego można by sobie wymarzyć.

Obecny Team:
Mathias (Administrator)
Cohen - twórca strony
Koragg - moderator
Hirador - grafik

Proszę o ocenianie nas każdego z osobna!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2009-03-21 11:28:58

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Podsumowanie prac Administracji

Mathias - bez ciebie nie byłoby NIC, jest najlepszym adminem jakiego znam
Cohen - popisałeś się tą stroną, kawał dobrej roboty
Koragg - dzięki niemu parę osób przestało się kłócić, jest najlepszym modem
Hirador - w pierwszym dniu zarobił sporo plusów, jest bardzo dobrym grafikiem


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#3 2009-03-21 15:01:25

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Podsumowanie prac Administracji

Mathias - Dużo się nauczyć jeszcze musisz. Może za pare lat wniesiesz coś na scene H3.
Cohen\Hirador - nie znam
Koragg - Twoje moderowanie jest cacy tylko więcej luzu i będzie si


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#4 2009-03-23 19:30:38

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Podsumowanie prac Administracji

Samego siebie nie ocenię, ale moich towarzyszy owszem:
Koragg - wspaniały moderator, ambitnie podszedł do swojej roli! Do tego świetny kumpel, aktywny user, a jego posty są wzorem dla innych!

Hirador - genialny grafik, aktywny i gotowy do pomocy. Nigdy się na nim nie zawiodłem.

Cohen - jako user może nie jest zbytnio aktywny, ale jego prowadzenie strony uznałbym za bezbłędne. Wciąż wprowadza modyfikacje, poprawia błędy... Jako kumpel też jest świetny. To jeden z najstarszych userów forum.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora