Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-03-20 23:39:43

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Forum ma już 2 lata

(została jeszcze godzina, ale nie umiem dłużej czekać )

WITAJCIE!
Dziś pamiętny dzień! Otóż 21 marca 2007r., tj. dokładnie dwa lata temu, forum zostało zreorganizowane i przygotowane do działalności. Od tego czasu sporo się zmieniło i niewiele już zostało pierwotnych struktur. Ale czas upływa, nie możemy stać w miejscu. W mojej pracy pt. ,,Historia Forum" będziecie mogli szerzej przeczytać na temat powstawania Herosy3.pun.pl

Cóż to był za rok! Zapewne znacznie lepszy od poprzedniego i chyba kluczowy w historii forum. Nastąpił okres błyskawicznego rozwoju (październik - grudzień), kiedy to po dwóch miesiącach wakacji przebudziliśmy się z wielkim hukiem.
Obecnie jesteśmy jednym z większych forów internetowych nt. Heroes 3. CH3 i AW do pięt nie dorastamy, ale już liczymy się w świecie gry i prawdopodobnie zapisaliśmy w historii. Nastąpiło wiele ważnych wydarzeń takich jak powołanie pierwszego stałego moderatora, próba zorganizowania turnieju, powstanie klanów, nawiązanie współpracy z AW i CH3... oraz liczne mniejsze, aczkolwiek ważne zmiany. Więcej będzie można przeczytać w ,,,Historii Forum".

Chciałbym z okazji tej rocznicy rozdać kilka nagród dla osób, które najbardziej się przysłużyły forum(proszę się zgłaszać):

Pandrodor - najstarszy piszący user forum, był aktywny przez cały rok. Nigdy nas nie opuścił, miał liczne pomysły, wspierał nas w trudnych momentach i jemu naprawdę zależy na forum. Za całokształt daruję ci 3 plusy

Koragg - za wspaniałą moderację, ambitne podejście do zadania i obfitość owoców jego pracy. Ponadto pisze on bardzo mądre posty i daje dobry przykład. Ofiarowuję mu 2 plusy.

Stasek93 - obecnie, jak i przez długi czas, najaktywniejszy user forum. Chociaż ostatnio go trochę przegoniłem, miał on jednak najwięcej postów. Dostawał kary - fakt. Ale już je otrzymał. Za jego wielką aktywność daję mu 2 plusy.

Majer - przez krótki moment był administratorem, w momencie, gdy ja straciłem panowanie. Pomógł ustabilizować sytuację na forum, dzięki czemu obecnie znowu jest spokój. Ponadto jego posty są świetne, mądre, poprawne. Daję mu 2 plusy.

Hirador - wspaniały grafik, który już pierwszego dnia na forum otrzymał plusy. Za całokształt twórczości dostanie jeszcze jednego teraz

Cohen - stworzył dla nas stronę-download, która powoli przeradza się w niezły portal. Stale nad nią pracuje, modyfikuje, poprawia. PLUS!

Drago - aktywny user, może nie pod względem liczby postów, ale jak pisze, to do rzeczy. Odwiedza nas często i zagościł już w gronie stałych użytkowników forum. Plusik dla niego!

Mutare - mądra dziewczyna, jedna z nielicznych. Aktywna za swego czasu, a jej posty były bardzo konkretne. Daję jej oczywiście plusa.

Crazy'olka - druga dziewczyna na forum, ale ostatnio nas nie odwiedza. Fakt faktem, że na plusa zasłużyła, bo jej posty, podobnie jak Mutare, były prześwietne.

PlaceK - za to, że wrócił na forum i znowu się udziela. Plus!

Macielug - opuścił forum, ale pewnie nie na zawsze. Za swego czasu był pozytywnie aktywny, niemal tak jak stasek. Otrzymuje plusa.

Lordpiorunow - legenda forum. W tym roku raczej zbytnio się nie udzielał, jednak dam mu plusa chociażby za to, że jest najstarszym użytkownikiem.

Czy o kimś zapomniałem? Chyba nie. To największe gwiazdy forum. W tym pamiętnym dniu zostaną obdarowani symbolicznym gestem wdzięczności z mojej strony.


Z okazji rocznicy na forum nastąpiło wiele zmian, zarówno widocznych na pierwszy rzut oka, jak i tych bardziej ukrytych. Wymienię wszystkie:
1. Porządek w dziale ,,Karczma"
2. Utworzenie działu ,,Archiwum zabaw", subforum do ,,Karczmy".
3. Dział Multiplayer.
4. Dział ,,Ogóle o HOM&M3" - połączenie for Sugestie, Błędy, Rekordy. Obecnie został już tylko 1 dział tematyczny z czasów przed reorganizacją forum (Rady)
5. Porządek w dziale Rady
6. Upublicznienie teczek zbanowanych (znajdują się w dziale Namiot Medyka - dawnego forum MY).
7. Poprawki w regulaminie forum (poprawa punktu mówiącego o dozwolonych linkach stron).
8. Nowa tabela kar (wreszcie v. 1.00, przez cały czas istniała tylko 0.5)
9. Lista stron dozwolonych
10. Zmiany kolejności i położenia działów
a) dział strony internetowej został przeniesiony do Spraw Wewnętrznych.
b) dział Pomysły również
c) Działy: Ciekawostki, Ogólnie o HOM&M3, Rady, Multiplayer, Pytania tworzą teraz jedną kategorię
d) kolejność działów w kategorii Porozmawiajmy o Heroes 3 została zmieniona (najwyżej działy najpopularniejsze)
11. Zmianu w opisach i nazwach działów.
12. 2. Poprawka zasady ortograficznej.
13. Próba kolorów w opisach działów
14. Aktualizacja zakładki ZASADY
15. Dział KONKURSY
16. Zamknięcie działu Testy i zrobienie zniego subforum do Konkursów

Oprócz tego zorganizowałem wiele konkursów na cześć rocznicy. Odbył się już pierwszy - wielki konkurs wiedzy o regulaminie (wyniki w niedzielę). Jakie jeszcze nas czekają?
1. Konkurs na najlepszy artykuł.
2. Konkurs na projekt miasta.
3. Prezentacje klanów.
4. Projekty jednostek.
5. Heroes 3 a mitologia.
Konkursy 1-4 już się zaczęły, natomiast piąty rozpocznie się z pewnym opóźnieniem. ZAPRASZAM DO UDZIAŁU! Już za sam udział daję plusy!

Jakie czekają nas imprezy?
Pierwsza do Dzień Pamięci - powrót do dawnego stylu forum. Zobaczycie, jak w starych skórkach przezentowałoby się forum. Impreza odbędzie się w niedzielę. Rano przedstawię styl sprzed reorganizacji, po południu zaś styl Golden, będący skórką forum przez pierwszy rok po reorganizacji.

Spotkanie na chacie/gg - bliżej nieustalone jeszcze. Prawdopodobnie odbędzie się wieczorem w jakiś dzień na tygodniu. Będziemy gadać o forum, herosach, etc.

Kolejną sa Jednodniowe Zmiagania Multiplayer - o czym szerzej poczytacie w nowym dziale Multiplayer. Odbędzie się to 28.03 (sobota) i zamknie uroczystości.


Poza tym jeszcze dziś (21 marca) ukaże się wiele ankiet i tematów (m. in. opisywana na początku ,,Historia Forum"). Zapraszam do udzielania się i czytania!

Przyjemnego świętowania drugiego roku forum!
Wasz Admin,
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2009-03-21 01:36:13

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Forum ma już 2 lata

Po primo, pragne pogratulaowac Mathiasowi, tego co uczynil - kawal naprawde dobrej
roboty . Po drugo, trzeba by jakos podsumowa te dwa lata, wiec po trzecio podsumuje:
jestem na tym forum cos okolo pol roku i wcale nie zaluje, ponadto mam nadzieje, ze choc
w malym procencie przyczynilem sie do rozwoju tego forum. Oby w kolejnych rocznicach, nas
przybywalo, a nie ubywalo .


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#3 2009-03-21 09:19:48

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Forum ma już 2 lata

Najlepszego życzę Gratuluję wszystkim userom i mam nadzieję, że nasze grono się powiększy


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#4 2009-03-21 09:24:43

 PlaceK

Obywatel

15546769
Skąd: ni stąd, ni z owąd :P
Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 265
Miasto: Inferno/Nekro/Lochy
Kampania: SoD
Jednostka: ArcyDiabły/Smoki Cienia/C.Smok
Bohater: Random
Magia: Fire^^

Re: Forum ma już 2 lata

Tak jak poprzednicy, kawał dobrej roboty Mathias. A teraz powiedz ile pisałeś ten "POST"?


http://img216.imageshack.us/img216/9388/siggb4.png

http://i45.tinypic.com/2dvocg2.png

Offline

 

#5 2009-03-21 10:56:17

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Forum ma już 2 lata

Dzięki, chłopaki ! Ale pamiętajcie, forum nie byłoby bez WAS!
Posta pisałem 45 minut .

Za chwilę pojawi się kilka ważnych tematów.

P.S. Plusy wstawię, jak już zgłosi się większość.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#6 2009-03-21 13:34:52

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Forum ma już 2 lata

Przede wszystkim gratuluję Tobie, Mathias, za stworzenie wspaniałego forum Ponadto gratulacje należą się chyba nam wszystkim, bo bez userów nie ma postów, a bez postów nie ma rozwoju forum. Forum się rozwija, oby tak było zawsze

Offline

 

#7 2009-03-21 18:28:57

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Forum ma już 2 lata

Świetnie! Teraz czekamy następne 3 lata i będzie pierwszy jubileusz .

Offline

 

#8 2009-03-24 16:10:50

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Forum ma już 2 lata

No dobra, zgłaszam się po tego plusika

PS. Rozpisałeś się...

Offline

 

#9 2009-03-25 23:28:01

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Forum ma już 2 lata

Jak dają to się zgłaszam. Informuje o tym, żeby czytać dział o stronie www.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora