Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Uaktualnienie reguły o postach bez argumentów

#1 2009-03-14 22:04:36

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Uaktualnienie reguły o postach bez argumentów

Sądzę, że mam dobrą wiadomość. Po konsultacji z Mathiasem zasada o karaniu postów bez argumentów ulega całkowitej zmianie. Od tej pory nie będzie kary za posty bez argumentów. Czym więc będzie się to różniło od stanu sprzed zasad? Otóż, za posty z argumentami rozdawane będą nagrody, jednak nie będą to od razu plusy (byłaby to spora przesada). Na potrzeby tej zasady wprowadzamy z Mathiasem nowe małe punkty, a mianowicie pochwały. Tyczą się one jak na razie tylko tej reguły, ale w przyszłości mogą być rozdawane za coś innego. System nagród wygląda tak:

Za post z argumentami - [+1]
[+10] = plus

Ponieważ poprzednia zasada jest już nieaktualna, usunięte zostaną upomnienia rozdane za brak argumentów. System ten uważam za lepszy dla Userów, ponieważ każdy będzie miał motywację, aby pisać argumenty. Gdy ktoś argumentów nie napisze - nie będzie nagród. I jeszcze jedna ważna sprawa - posty nie na temat będą cały czas karane, ostatnio widziałem kilka takowych postów i od tej pory będę je traktował inaczej.

Offline

 

#2 2009-03-14 22:48:34

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Uaktualnienie reguły o postach bez argumentów

Oczywiście, swoją drogą idą plusy ode mnie, bo mnie się nie chce za bardzo podliczać tego . Pomysł całkowicie stworzył i zrealizował Koragg .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Uaktualnienie reguły o postach bez argumentów

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora